PORTER44

Docela povedený akčňák s V.Dammem v jeho nejlepší formě.Dobré herecké obsazení,dobré bojové scény z pouličních zápasů. ()

dveel

Ano, jedná se o starší film a proto ho ne každý dokáže přijmout. Ale na druhou stranu, zkuste se vžít do 15ti letého klučiny, který s netrpělivostí sobě vlastní vsouvá VéHáEsku do videa a s napětím čeká, až přes zrnění TV naběhne obraz. Ten film mě tehdy oslovil, jako málokterý jiný. A ten Béčkový opar v mých očí přetrvává dodnes. ()

tommyvercett

U tohohle filmu sem se nenudil ani minutu, spousta fightů a skvělých hlášek a další z řady fillmů mého mládí. Znáte pravidla?No prostě žádný nejsou :)) ()

DarthArt

Upřímně řečeno, když si tak v hlavě promítám filmy s Van Dammem, které jsem jako všichni ostatní na začátku 90. let zkouknul tak nějak všechny, nedokážu vůbec rozpoznat, co bylo co. Ať už se to jmenovalo Krvavý sport, Karate Tiger, Karate Varan, Space Karate vs. Mecha Džudo, pokaždý to bylo naprosto to samý - mrtvej bratr, pomsta, zlej opiovej boss z Hong Kongu, bossova mlátička v podobě asiata s jizvou a postavou ve tvaru krychle, nebo holka co když přijde na poslední kolo zápasu století, motivuje Jeana-Claudea k vítězství, i když z něj už je jen hromádka nahrubo poházených kostí a krve. Film Lví srdce přece jen dokážu aspoň zhruba identifikovat, proto tenhle komentář dávám zde a ne ke kterémukoli jinému karate-kunfgu-jiujistu filmu z oné doby. Van Damme se na přelomu osmdesátých a devadesátých let snažil co to šlo dostat na úroveň Arnieho a Slyeho, ale nikdy se mu to nepodařilo. Ve chvíli, kdy se jen řezal a řval u toho, měly jeho filmy ještě přece jen nějaký smysl. Když pak v další dekádě začal být "psychologický", šlo všechno naprosto pryč a z poloviční superstar zbyl jen stín. Pak jsem si myslel, že je Jean-Calude v důchodu a asi před rokem s šokem zjistil, že v mezidobí stačil natočit dalších asi čtyřicet +- karate filmů a v závěru se objevil v pořadu České miss, kde ve dvouminutovém šotu kopnul nohou a zase se poroučel. No jo no, takhle to dopadá. A to jsem ho měl kdysi jako puberťák s nevyřešenými hormony celkem rád... ()

Masinfira

Tenhle film mě moc potěšil příběhem, který měl z mého pohledu docela slušný spád. Sice je trochu předvídatelný, ale díky několika bojovým akcím se film vždy zvedne. Závěr mě překvapil spíš nemile, přišel mi trochu nepochopitelný. Na druhou stranu v době, kdy se to točilo by asi jiný neobstál, takže i tak je to v pohodě. ()

little.boy

Nemal som zapínať tú telku a radšej sa ísť prejsť do prírody. Film, ktorý dejom občas pripomína lacný pornopríbeh a nevyvážia ho ani bojové scény s príšernou choreografiou. Neviem, čo je horšie, či toto, alebo nejaký posledný film s tlstým Stevenom Seagalom. ()

Vencelides

Tak za ty sračky tady za mě 5.Universal Pictures +5 tohle nemůže znehodnotit ani takový ultratrotl na kterého nemám pravda IQ ale bereme jej všichni jako genialního ojedinělce Verbal system :) "TheMaker *****" nápodobně ! ()

FakyCB

Já tyhle staré filmy miluji. Jean-Claude Van Damme v nejlepší formě a akce od začátku do konce filmu. Za mě hodně dobrý film. ()