MATADOR

Nikdo ho nezná, ale jak zmlátí prvního týpka pro peníze, stává se z něj obávaný bojovník. Typický Van Damme bez špetky nápadu. ()

Eldrick

Když mi bylo nějakých 10-12, tak jsem koukal jen na Van Damma a podobný - dneska - nesmysly. Neuznával jsem nic jiného. Mám doma dokonce nahrané všechny jeho filmy (do Double Teamu). Teď se za to docela stydím. Ale když se chci zasmát, efekt to má stejný jako dobrá komedie. Tohle je asi jeho nejsentimentálnější film - dřív jsem u něho často brečel. ()

berusche

Jak už jsem říkala, tyhle béčka byla v určitou dobu dostupná jen přes německý satelit (nj, žila jsem v rodině buržoustů, tak jsme ho měli). Takže, vím určitě, že výkřik malé hezké a šikovné holčičky: "Uncle Lion, Uncle Lion" mi bude bušit v hlavě dlouho. To ale nezmění nic na tom, že tohle je jeden z těch skutečných béčkových braků. Bohužel. Chudák Jean-Claude, on halt pak začal trochu klesat a klesnul pak dokonale, páč voják univerzál a ta nesmyslná dvojrole už byly vážně moc. ()

MartinNDL

Tleskám, páni tvůrci, tleskám. To se Vám zase něco povedlo a já se na to koukal. To, že Van Dammovy filmy jsou hloupoučké, jsem věděl, ale taková nuda? Chybělo tomu strašně moc, brutalita, sex, svali, autentičnost, vše. ()

Martin741

Aj ked to ma len plytky scenar a slabucku dejovu liniu, su tu drsne akcne sceny /boje s nozom ...../. A film vznikol v case, kedy sa Van Damme vedel bit a ma to fajnu atmosferu 80. rokov, tak, ako ju mam rad. A reziser Sheldon Lettich vie, ako natocit kvalitny film. 80 % ()

Figu

Lionheart je další ze sbírky bijáků Van Damma s názvem "klenot". Tvrdá realita místních poměrů, špinavý kouty Ameriky, pouliční bitky a s nima pomaloučká cesta ke slávě a penězům... Celkem slušnej příběh, kterej umí v závěru i lehce zabrnkat na city. Opět, tak jak to ve vandamovkách bejvá, excelentní záporák Attila s respektem až do prdele... "Všichni vsadili na něj, vsadili na Attilu! VSADILI ŠPATNĚ!" 90% ()

Langy10

Jako malej jsem si hrál na Jean-Claude Van Damme prave kvuli tomuhle filmu, opravdu povedenej, miloval jsem takovyhle bojový filmy a do ted miluju :))) ()

bourec

Po dlouhý době sem si vzpomněl na tenhle van Dammův film. Trochu zvednu hodnocení, a to i přes to, že těch podivností ve filmu je spousty. Ale je pravda, že takhle ty akční a bojový béčka v devadesátkách vypadaly. Samosebou to má i svoje kouzlo. Aniž bych chtěl film hanit, ale některý VanDammovi filmy se mě líbily víc. Ale dneska se mě to snad líbilo víc než kdysi. 60%. ()

Phos4rus

Nez celovecerni film, je to spise jen tak na to vecerni odreagovani od vsech starosti. Dobre se pobavite u nerealnych souboju, blbyho scenare a krasnych aut. Film bych doporucil pro zeny, ktere rikaji, ze je malo obnazenych chlapu v televizi.. ()

PROCESOR

Nostalgie jak svina, jeden z prvních filmů co sem viděl s Van Damme ještě jako mutující puberták na základce. A jak vidno u dnešních filmů natočených po dvaceti letech to určitou úroveň mělo. Minimálně souboje. Sám sem se věnoval několik let bojovým sportům a to co dneska servírujou aneb film Život je boj, tak Van Damme se svým kultovním snímkem Lví srdce, či Krvavý sport, může v klidu spát, je nepřekonatelný….) ()

Juto

Prekvapenie pre mňa. Van Damme v dramatickej úlohe. Ja som si to nevedel prestaviť, ale mýlil som sa. 6/10 ()

Googlak

Na tento film by som bol schopný pozerať stále dookola , ... A nikdy by ma neprestal baviť, ... Krásne sa da pri tychto akčňákoch odychnúť - BRAVO!! ()

c.tucker

Průměrná Van Dammeovka, legionář utíká a utíká, rve se a rve se, díky tomu vydělá prachy a má obří srdce a chce všechny spasit. Děj nic moc, ale zápasy to napraví (či nikoliv) - je jich požehnaně, ale nic originální a filnální kolosální zápas s kolohnátem Attilou slabý. ()

KajusaK

Snad jediný film s Van Dammem, který můžu vidět mockrát a nezprotiví se mi ani nezmění názor. Perfektně provedené!! Už od začátku poutavé..Herci velmi sympatičtí .. Sice si nejsem jista jestli je ten konec reálný , ale skvěle.. ()

otík

Van Damme dobře vypadá, nabouchaný to on je, kopat a oháně se kolem sebe to taky umí, ale jinak s tímto snímkem vůbec nenadchne, protože to je jen boj a sláma, boj a sláma,... ()

panMartin

Jeden z 5 nejlepších filmů Van Damma, strašně moc se mi líbil před každým soubojem sem čekal jakýho bude mít protivníka i když ten záverečnej stál vážne za to takovej King Kong ale stejně šel k zemi! ()