Linkin Park: Live in Texas

13. Numb
14. Crawling
15. In The End
16. A Place For My Head
17. One Step Closer (Krouťák)

Gothar

Výborný koncert, ktorý je navyše výborne nastrihaný. LP predvádzájú výkon plný energie, za zmienku stojí A place for my head, tam je to vidieť asi najviac :) ()

swe

Dobře odzpívaný koncert se solidním zvukem. Atmosféře ale hodně ubíra úplná absence efektů, světla jsou furt stejné, pyro žádné, navíc se odehrává za denního světla. Perfektní booklet. ()

Angelic-77

Zlatá éra Linkin Park a jejich nejlepší album Hybrid Theory i o trošku slabší Meteora. Škoda, že hned s dalším albem sklouzli do hudební žumpy, v které se drží dodnes. ()

Ichabod

Vynikajici sestrih z koncertu, jedine co prekonava zazitek z tohoto DVD je na Linkiny zajit a to je jeste mnohonasobne vetsi kotlik! ()

Siri69

Staří dobří Linkin Park !!! Chester ještě s nádechem punku. Mike,Brad a Rob ještě velcí skejťáci. Phoenix jako namakanej plešoun s baskytarou v ruce. Jen u Joea mi příjde že se do dneška nezměnil... Od začátku do konce je to super show s těmi nejlepšími starými songy !!! Jako fanoušek téhle squadry super hudebníků a super lidí nemůžu dát jinak než 5* ()

Lukoboss

Mám rád koncerty, od LP se mně líbí album Hybrid Theory, který v podstatě na tomhle koncertu figuruje, ale přesto to nebylo ono. Btw. koncert ve dne je prostě poloviční ()

arcticsky

Linkin Park měli vždy problém s identitou - jsme rockeři nebo kapela pro 12leté holčičky - američtí Lunetic? A tento koncert jejich dilema nijak zvlášt neřeší....ale musím uznat - najdou se tam slušné vypalovačky. ()

Fujara777

Drvivú väčšinu rozostrených záberov, spomalených záberov ako aj tých, kde chalani skáču a skáče s nimi i kamera som nepochopil, reps. sa mi ani nepáčia. Ani nemám s čím porovnávať, koncertné DVD som videl iba od slovenských No Name. Skrátka, myslím si, že sa to dalo nafilmovať, či zostrihať lepšie. Zas aby som len nekritizoval, tak sa mi páčia prestrihy s tými prípravami na vystúpenie. Neviem, možno to je bežné, ale No Name to nemali. Ale aj tak, veď oni hrajú skladby z albumu Meteora! To je taký nášup! ()

savage3303

Are you ready? Linkin Park to hovorí už samo o sebe. Pesničky plné energie, kt. sa prenáša aj na mňa. Ja som si to skvelo užil. Dobré zábery nie len z pódia. Koncert vygradoval do záveru kde spravili chlapci výbornú šou. Už sa neviem dočkať kedy si to znovu zopakujem a takisto sa teším na ďalší koncert tejto úžastnej skupiny. 4*. ()

AngelG

Od kdy jsem tuhle skvělou skupinu začala poslouchat, tak na to si ani nevzpomenu, protože už je to opravdu hoodně dávno.. LP pro mě navždy budou představovat moje dospívání a jednu z nejlepších kapel vůbec..! Chesterův hlas prostě nemá obdoby a zpívat na živo, tak jak to dokáže on, je docela dost neuvěřitelný výkon.. ()

Razzor_82

Živák Linkinů po turné z Texasu. Po technické stránce všechno šlape. Čistý zvuk, Chesterův hlas je silný ve výškách. Rozbalí to třeba ve skladbách One Stop Closer, Donť Stay, Crawling nebo Somwhere I Belong. Malinko ubírá na atmosféře denní světlo a vlažné americké publikum. 8/10 ()

Withree

Až donedávna nejlepší DVD koncert od Linkinů. Potom přišel Road to Revolution, ale pro mě především neDVD koncert při MTV Awards v Madridu. Perfektní. ()

Xenon

Naprosto nejlepší koncert kterej sem kdy slyšel. Kéž by jen byla možnost tam tenkrát stát. Linkin Park jsou mojí srdcovkou od roku 1999 a tohle byl neskutečnej masakr a perfektní hudební výkon!! ()