Hra na schovávanou

• USA Hide and Seek (více)

Nositel Oscara Robert De Niro hraje roli starostlivého otce a vdovce Davida Callawaye v napínavém thrilleru Hra na schovávanou. Dakota Fanningová představuje jeho mladičkou dceru Emily, která skrývá neuvěřitelné tajemství. Na začátku příběhu náhle zemře Callawayova manželka Alison (Amy Irvingová). Otec a dcera se přestěhují do severní části státu New York, aby se Emily zbavila vzpomínek na život s matkou na Manhattanu. Osamělá dívenka si záhy vytvoří imaginárního přítele Charlieho. Zpočátku považuje David Charlieho za příjemné rozptýlení smutné Emiliny dušičky, ale po sérii hrůzných událostí, které začnou jejich život provázet, dojde k fantasknímu závěru: Charlie možná skutečně existuje... Pokud ano, měla by s ním Emily přestat kamarádit. Jen aby nebylo pozdě. (HBO Europe)

Mr. No one

Je to už nějaký pátek, co jsem film viděl poprvé, ale můžu upřímně říct, že všechno co na mě zafungovalo při prvním shlédnutí, bezpečně zapůsobilo i teď (přibližně v polovině filmu jsem si vzpomněl, jak že to vlastně dopadne). Sice průměrný De Niro, zato vynikající (mladičká) Dakota Fanning a sympaťanda Elisabeth Shue v příjemně mrazivém filmu na čtvrteční (či jakýkoliv jiný) podzimní večer. Dle mého zasloužených, adekvátních 65 %. ()

Torcida.hr

Skvělá Dakota Fanning, co k tomu dodat. Je spousta filmů, kde má malé dítě nějakého toho svého vymyšleného kamaráda. Ale tohle je i přesto jiné. Film je plný napětí a nakonec dospěje vážně k nečekanému rozuzlení. ()

darazoda

Dakota Fanning je skvela ako vzdy. Cely film som v napati cakala, kto vlastne Charlie je. na konci som si povedala, jasne, ze mi to skor nenapadlo. Nie je to top film a da sa mu co to vytknut, ale za pozretie urcite stoji. ()

SASKVOC

Tento horor som videl už viac krát a stále ma bavil.Dobrá atmosféra,skvelé herecké výkony...čo si viac priať :) 80% ()

parrot55

Tak toto je jeden z filmu Hollywoodske produkce vytvořeny s určitým záměrem.Mnozí lidé jsou dosud přesvědčeni, že nic takového jako prorocké programování neexistuje. Doporučuji všem, aby si prošli veškerou dokumentaci, kterou shromáždil Alan Watt, a změnili svůj názor. Prorocké programování má své kořeny v převážně elitářském Hollywoodu, jehož filmy nabízejí ohromnou vizi toho, kam naše společnost směřuje. Vzpomeňte jen na knihy a filmy, o kterých jste si mysleli, že jsou za vlasy přitažené či že se jedná o pouhé „sci-fi“, a podívejte se zblízka na dnešní společnost. Chcete-li konkrétní příklady, server Vigilant Citizen je výborným zdrojem, díky němuž začnete patrně vnímat „zábavu“ ve zcela jiném světle. ()

FirstFan

Nuda. Čekala jsem víc, alespoň nějaké napětí a ne film, který je horor asi jako Harry Potter. Bylo to spíš jako psychologické tápání po celou dobu filmu. Bez lekání, beze strachu, bez zakrývání očí. A v posledních 20ti minutách filmu už bylo vlastně i jasné jak to celé dopadne.. Ale Dakota byla vážně úúžasná!! ()

kiki1

Do tří čtvrtin byla atmosféra naprosto vynikající, ale tím koncem se to pokazilo. Dala bych tomu 3 *, jako průměrnému filmu, ale za perfektní výkon Dakoty Fanning tu čtvrtou přidám. :) ()

PORTER44

Koukatelný psychothriller s R.De Nirem který se přestěhuje po smrti své ženy s dcerou na venkov,první polovina filmu nic moc až když se objeví první vražda a následují další,to dostává nějaké tempo a napětí.I když ve snímku moc herců nehraje a film se odehrává celý na samotě v lese není to nuda,herecké výkony byli docela dobrý. ()

Oxytocin

R. De Niro a D. Fanning se odstěhují na venkov, aby začali společně nový život po tragické smrti manželky a matky. Stupňování napětí a atmosféry je pozvolné bez ohledu na to, jestli je to tak v knize či nikoliv. Já hodnotím film, který mě příliš nenadchnul a ani závěrečné vyvrcholení mi dojem nezlepší. Jinak si můžu jen přát, aby se mi jednou nenarodilo psycho-dítě s obličejem a chováním D. Fanning jako zde ve filmu. ()

andydufrsn

Ať si každej říká co chce, tenhle film se mi prostě moc líbí, má výbornou dobře gradující atmosféru a taky pointa mi přijde skvěle vymyšlená. Prostě mě nenapadá nic co bych tomuhle filmu vytknul ()

Dalajlada

Čekal jsem kdeco, ale tohle ne. Ikdyž jsem měl! Pěkně tvořená atmosféra sice utrpí někde za půlkou filmu, ale o to zajímavější je onen zvrat. Robert De Niro se jako vždy pěkně blýskl. Jenže jeho záblesk byl trochu slabší než záblesk Dakoty Fanning. Ta tomu dala korunu. ()

Laura a její Gladiátor

Laura a její Gladiátor

23.05.2006

Kdysi byla známa širší divácké obci především jako dvorní herečka tvůrce bizarních filmových klenotů Davida Lynche (Hra na schovávanou s Robertem De Nirem v hlavní roli a hvězdou projektu je oscarový… (více)

De Niro znovu zasahuje!

De Niro znovu zasahuje!

08.03.2006

Po několika ne zrovna ukázkových filmech zkušeného matadora Roberta De Nira se dočkáme ambicióznějšího projektu, kterým by se živá legenda mohla vrátit do kdysi tak úspěšně zajetých kolejí.… (více)

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005