Mladí, krásní a zkažení

Mladí, krásni a skazení

Young, Beautiful and Screwed Up

Komedie

Francie / Německo / Velká Británie, 2004, 92 min

Tato bláznivá slátanina není jako jako oscarový snímek, ale při podívání z hodně velkého nadhledu je to legrace, sice bez děje ale vtipná.(8.9.2009)

Docela zmatené a strašně rychlé (rychlé ve smyslu jednou jsem tam, za deset sekund jsem už úplně jinde a dělám něco úplně jiného), ale vcelku koukatelné. Nějak mi to nedalo a dívala jsem se až do konce. Některé scénky byly vtipné, některé se mi moc nelíbily, ale když to vezmu globálně, tak to bylo v pohodě.(21.7.2011)

Mne sa to celkom páčilo. Na filme je vidno europsku produkciu.Aspon trochu oddych od tých všetkých trápnych teen komedií z USA. Možno by to chcelo trochu lepšie výkony hercov(22.7.2007)

• habertek

Ten obal DVD tomuhle filmu vůbec, ale vůbec neodpovídá! Obal vypadá spíš jak z Prciček, ale tohle má do Prciček hóódně daleko!(11.8.2010)

• maverick10

Absolutne bez pribehu, usekane zabery, jen proto aby reziserovi sedl napad, ktery zrovna dostal. Ani srandovni to nebylo. A to je asi na komedii to nejhorsi :-((26.10.2008)