Mladí, krásní a zkažení

Mladí, krásni a skazení

Young, Beautiful and Screwed Up

Komedie

Francie / Německo / Velká Británie, 2004, 92 min

Velmi zajímavý a celkem vtipný film. Celkem proto, že zhruba v prostřední části se objevuje druh humoru, založený na blití a následcích učinků drog. Koukat několik minut na pitomé oblyčejové grymasy nastřelenýho puberťáka je stejnej opruz jako koukat na Pavla Béma, která významně zvedá obočí, když mluví o své poctivosti. A velmi zajímavý film je proto, že je v něm i dostatek "neamerickýho" humoru, například jediná a naprosto nenápadná věta od číšnice "zbyl jste tu sám. Sníte těch 48 šneků a rejnoka?" a on zcela normálně a vážně odpoví "Toho rejnoka už nebudu." je typická ukázka francouzskýho humoru, založen především na momentální situaci a minimu slov. Tady v komentu to možnná vyznívá trapně, ale věřte, že ve filmu je to vtipný. Celkově je film hodně ulítlá bláznovina, ale především díky dobrým dialogům se jedná o překvapivě docela vtipnou záležitost.(23.11.2010)

Rozpočet €6,6milióna(2.8.2009)

• habertek

Ten obal DVD tomuhle filmu vůbec, ale vůbec neodpovídá! Obal vypadá spíš jak z Prciček, ale tohle má do Prciček hóódně daleko!(11.8.2010)

• maverick10

Absolutne bez pribehu, usekane zabery, jen proto aby reziserovi sedl napad, ktery zrovna dostal. Ani srandovni to nebylo. A to je asi na komedii to nejhorsi :-((26.10.2008)

Docela zmatené a strašně rychlé (rychlé ve smyslu jednou jsem tam, za deset sekund jsem už úplně jinde a dělám něco úplně jiného), ale vcelku koukatelné. Nějak mi to nedalo a dívala jsem se až do konce. Některé scénky byly vtipné, některé se mi moc nelíbily, ale když to vezmu globálně, tak to bylo v pohodě.(21.7.2011)