Amón, padlý anděl ničitel neboli anděl smrti, se po několika tisíciletích probouzí, aby oživil svého syna. Obra, který se má dle proroctví postarat o zánik lidstva... (oficiální text distributora)

drankeryth odpad!

Occhhh, to neni mozne, co som to za sracku videl. Mumia obrovskej velkosti, ktoru ani poriadne neukazali, ma vobec nevystrasila a ten jej otec, akoze padly anjel bol naozaj k placu. Hotova katastrofa, co i len na to pozriet jednym okom. ()

inutihar

Já debil jsem nedal hodnocení, když jsem to viděl poprvé a tak jsem se na to začal dívat znovu... Možná jsem jediný, kdo to viděl dvakrát :-) ()

Oskeruše

Co má společného třináctimetrová mumie a Amón (s vizáží arabského svůdce) s padlými anděly, biblickou Rachel, židovským rabínem nebo americkou pouští? No, Indiana Jones Caspera Van Diena vám to během necelých devadesáti minut téhle podívané rád osvětlí. Já k dost podezřelé legendě, od níž se příběh odvíjí, přihazuji ještě další pojítka – mizerné efekty, sem tam nějakou tu dějovou nelogičnost a pár makových zrníček celkem vtipných hlášek a ne úplně marných nápadů (třeba v souboji s „malými“ mumiemi). Svým způsobem vlastně docela zábavné, i když se celý film dá asi opravdu nejlépe zhodnotit všeříkajícím výrazem „kravina“ (všech kravin, jak konstatovala máma a šla spát). ()

dkas odpad!

Tak tohle opravdu ne. Je to pravdu špatný, ale zase ne tak, aby to bylo zábavný. A ty toporný "rvačky", no to je extra úlet... ()

Pitryx

Začátek ještě jde, byť jsou efekty na primitivní úrovni. Pak se to celé nějak zamotá, děj ztratí švih, postrádá napětí a vůbec je skoro k ničemu. Snímek si nezasluhuje zvláštní pozornosti. Hodnotím jen gore efekty na začátku a nápad na obra z armatur ke konci. Škoda, že to nabylo dotaženo po technické a vizuální stránce. 201310278335/8442 ()

J.Mayen odpad!

Vydržel jsem asi 30 minut, víc se fakt nedalo a raději jsem si zahrál Residenta Revelation,nevim jestli tak bude komentář hodnotný,ale snímek jsem dal z toho důvodu, že běžel vyjímečně od 20:00 a později by mě ani nenapadlo si film pustit.Proč film vidět? Jednak z důvodu, aby se vaše ratolesti do max 6 let věku mohli pobavit nad touhle snůškou hoven a druhak je tu možnost vidět snad jedny z nejhorších efektů, který mohla vyprodukovat snad stará amiga nebo atárko. O blbym humoru a mlácením pažbou do mumie je snad i zbytečný se rozepisovat. ()

BarkaS odpad!

I když jste doma, nemocný a můžete se nudou ukousat, koukejte radši do stropu, než na tohle. Blbé, blbé a zase blbé ()

Fatush1 odpad!

Efektama nabitý super fantasy film, herci lepší než Johnny Depp a Leonardo DiCaprio a scénář je tak dokonalej že o tom ani nemluvim. Pro blbce je to ironie... ()

vm81 odpad!

Ale tož totok? Fakt z roku 2005? Oni se na to tvůrci po dokončení filmu nepodívali? Ty dialogy, ty efekty, ten děj... Mazec, strašné! Kdyby to byl 30 let starý film, bylo by to aspoň na 1*, ale takto teda ne... ()

pornohavo odpad!

Nieeeee, to čo bolo? Nekonečne stupídne, trápne , úžasne primitívne a neobstojí to ani ako rozprávka pre deti. Nepozerať!!! Ten kto na také niečo dal peniaze asi fakt nevie čo s nimi :))) ()