Členové speciálního policejního oddílu Cynthia Rothrock a Chad McQueen se rozhodnou postavit se cynickému vládci podsvětí – Davidu Carradinovi. Mistrovské ovládání asijského bojového umění je přitom jejich hlavní zbraní. Píše se rok 1990 a město Los Angeles je ochromeno vlnou zločinu. Posledním východiskem bezradné policie je zřízení speciální zásahové jednotky. Jejím šéfem je Sean Thompson, šampión východních bojových umění. Ten se rozhodne pro riskantní tah a vyšle svou přítelkyni Billie, aby pronikla do gangu, jemuž šéfuje cynický mafián Dalton Rhodes. Nekompromisní zabiják má mimo jiné na svědomí také život Seanova bratra Michaela, a tak se schyluje k osudovému souboji, plnému msty, nenávisti a především bojových schopností. (Řitka video)

ConanVJ

Hodně průměrný Martial Art film, který ničím nepřekvapí. Hlavní hrdina je hodně nevýrazný, ale zachraňuje to Cynthia, která jede svůj standard. Za mě 50% :) ()

raimi

Ještě pět let před premiérou Martial Law řádila Cynthia v Hong Kongu v první lize. To co jí nabídl tenhle film je ovšem dost smutné. Tohle je fakt unylé béčko, kde souboje probíhají tak, že statická kamera zabírá dvě postavy, které na střídačku metají výkopy v otočce půl metru nad soupeřovou hlavou dokud se nestřihne. Ten kvalitativní rozdíl mezi hongkongskou produkcí a americkým béčkem je fakt propastný. To že měli tvůrci k dispozici nejen Cynthii, ale i takovýho mistra jakým je Benny Urquidez a uklidili ho do asi minutové role, kde dostane rychlý k.o., dokazuje jejich naprostou neschopnost. Mám béčka rád, obzvláště ty pitomý, takže ty tři hvězdičky tam vpálím, ale čistě jen proto, že jsem fanoušek. ()

Juto

Dej je neprekvapivý, je to len výplň pre bojové umenie. Sú tam nejaké emócie, ale nedostanú sa do popredia pred akciou. 5/10 ()

c.tucker

Nijak závratné béčko, kde bojové scény jsou snímány opravdu prazvláštně. K tomu všemu jsou hlavní postavy nezajímavé a dokonce i David Carradine se ukázal jako neschopný záporák. Ani zde nebyli hlášky a vtipné momenty, které by film okořenili. Vše tomu nasadil korunu final fight, který bel velmi nudný a zdlouhavý se střihem, který mu ještě ubíral na zajímavosti. ()

TO

Chad McQueen a Cynthia Rothrock, partneři v řadách policie i v životě se pouští do boje proti zlodějům aut a překupníkům se zbraněmi, do tohoto gangu však spadá i policistův bratr. Rutinní béčkový akčňák, ideální ukázka filmu, které začátkem 90. let zaplnily naše videopůjčovny. Pár výstřelů, mnoho úderů v celkem svižném tempu. 50% ()

Luk80

Nejslabší díl celé trilogie. Cynthia se mi vždycky líbila s krátkým sestřihem, ale to tady moc nepomohlo. Příjemné osvěžení byl Professor Tanaka jako Jimmy a jeho šéf John Fujioka (známá tvář z Amerického Ninjy) A´t žijou kazety z Intersonicu. Teprve až třetíá díl ukázal tu pravou Misi Spravedlnosti. Že ano doktorko Larkinová ? ()

Spock

Nemám osobně nic proti „béčkovým“ filmům, na některé se dívám docela rád, ale tento film je na můj vkus „béčkovitý“ trošku moc. Opravdu jsme se u toho nudil. Film mě zklamal zejména kvůli nudnému prostinkému ději, který se točí kolem dvoj bratrů. Jeden z nich je zločinec a ten druhý naopak skvělý policista. Zatímco mladší bratr umírá rukou padoušského mafiána, jeho starší bratr, policista, se jej vydává pomstít. Díky svojí skvělé „kopací technice“ to nebude mít těžké. Bohužel divákovi jako jsme já nestačí jenom pár dobře mířených kopů a ran. Co tahle příště přidat nějaký příběh, herecké výkonu a trochu atmosféry, která vtáhne do děje? ()

lskala

První díl mojí oblíbené béčkové akční trilogie. Nejkvalitnější je překvapivě třetí díl, tohle je takový standart. Chad McQueen měl našlápnuto na solidní kariéru, ale něco tam nevyšlo. 35% - 2** ()

Haymar

Chad MQueen byl jedním z největších "hereckých" omylů v dějinách akční-béčkové video-produkce (synáček se holt moc "nepotatil")... Celej tenhle průser alespoň trochu zachraňuje démonický záporák s tváří Davida Carradina ()

zdenur odpad!

Tahle hrůza zdvojnásobila moje utrpení. Do konce jsem se dodíval jen proto, že jsem měl strašnou kocovinu a nechtělo se mi hledat ovladač. Totální blbost, která nemá žádné plusy a místo Béčka bych ji zařadil spíš někde na konec abecedy. ()

pend

Oficiální text distributora je mimo. Žádná speciální jednotka se nekoná, tedy pokud ji netvoří ústřední dvojice...Zločinný gang je ve skutečnosti škola karate, jejíž majitel kšeftuje s kradenými auty. A Cynthia není nasazena do žádného gangu, to je popiska z jiného filmu... ()

sonoluca

Chad McQueen je ultra drsnej, ale co je to proti Carradinovi, kterej popravuje jediným úderem. Nejlepší díl série a zároveň nezapomenutelná vzpomínka na dětství. ()

Nix

Znám to z dětství, ale musel jsem si to připomenout, hodně věcí jsem zapomněl. Ne, že by to bylo vyloženě špatný, bitek je tam relativně dost, ale moc mne příběh úplně nebavil a záporák byl dost trapnej. Celkově postavy byly nevýrazný a i když hlavní hrdina se umí ohánět, víc vám jeho postava taky nedá. Celkově je to trochu chabý provedení, ale na ten průměr s tím nemám problém, ale raději bych sáhl po třetím díle. A Cynthie je standartní, u ní se stejně člověk těší jen na ty kopy. ()

Sir Ludvig

Toto mi prišlo ako klasická nuda na lenivé ráno a tak som si to aj dal. Nebiť Carradina vraždiaceho pomocou techniky smteľnej rany pesťou do srdca a komicky gumených výkonov ochotníkov, hádam by som ani nedopozeral. Always kill the middleman! ()