Paco Lambertini sa na svojich potulkách po Brazílii zaľúbi do krásnej černošky Prety a ona jeho city opätuje. V Riu de Janeiro však naňho čaká tehotná snúbenica Barbara, ktorá prirodzene tají, že dieťa čaká so svojím milencom, fotografom Kaikem. Ide jej o to, aby si ju Paco zobral. Jedinú lásku, ktorú však cíti, je láska k peniazom jeho otca. Paco sa vracia do Ria, aby sa s Barbarou rozišiel, no ona ho predbehne správou o svojom tehotenstve a plánmi na svadbu. Paco je postavený pred hotovú vec... (STV)

-ELFKA- odpad!

Ešte horšie ako španielsky hovoriace telenovely.. A to som si myslela, že už nič horšie nemože byť. Može! Ak sa do telenoviel pustia aj brazilci s tou ich nepodarenou portugalčinou! ()

Colour odpad!

5 bratov, každý ujetý. K tomu šialená matka. Dvaja bratia odchádzajú k moru, kde ich prepadnú a brata postrelia. Náhodou sa tam objaví hlavný hrdina, ktorý akoby z oka vypadol mŕtvemu bratovi a kvôli svojim problémom súhlasí so živým bratom a nahradí mŕtveho, aby jeho mama nežialila. A čírou náhodou s mŕtvym budú dvojčatá. Nepravdepodobné? K tomu ešte pár zamenených DNA ako to má byť v správnej telenovele, kopa intríg, pár rasistických narážok a máte poliepanú nevtipnú (bohužiaľ, i o humor sa tu snažili) zle uvarenú koláž, na ktorú sa nedá dívať. ()

Ronee

Táto telenovela ma zaujala, keď sme raz s bratom len-tak prepínali a zrazu počujeme, že "Pako!" Tak sa volal jeden hrdina...odvtedy denne, hneď ako sme prišli zo školy, museli sme to pozerať. Jednoducho skvelé. ()