Naked Attraction

(pořad)
  • Velká Británie Naked Attraction (více)
Reality-TV / Soutěžní / Pornografický
Velká Británie, 2016, 35x60 min

Režie:

Ollie Bartlett

Účinkují:

Anna Richardson (moderátor)

Britská seznamovací televizní show, ve které má každý účastník před sebou šest barevných boxů, v nichž se ukrývá nahá osoba dle preferencí účastníka, která se mu postupně odhaluje. Na základě přitažlivosti je účastník nucen vybrat si jednoho „vítěze“, se kterým půjde na rande. (DiableBlanc)

swiss

Takový pořad je důležitý! Mladí lidé vidí, jak by mohl vypadat jejich partner, až ho dostanou do postele. Mnozí podléhají iluzi, že všechny dívky a chlapci v reálu vypadají, jako z porna, nebo amerického seriálu. Připraví je na skutečný život! I když je to ukrutná (doslova) kokotina. ()

Alan_Shearer

Kuk na pero, kuk na kundu. Hmmmm, tvoje pero je mirne zahle doleva, koncis. Hmmm, tyhle kozy prestavaji byt v miru s gravitaci, koncis. Ajejejej, piercing v lasturce, tak to ne, koncis. A tak no, proste reality show o tom, ze si lidi vybirate protejsky na zaklade fimfulinku a buchticek, pak se odhali cely telo, potom i oblicej. Nasledne se soutezici taky svlekne, vybere si finalniho partnera, jdou spolu na veceri a pak pravdepodobne soustaj jak opice. A takhle porad dokola. Jeden dil me bavil, byl to proste zajimavej bizar, ale kdyz jsem pak koukal na sedesatilety pera a seschly cecky, anebo treba na cemry pres ktery vlastne nebylo videt nic jinyho, tak jsem se na to uz s radosti vysral. Fakt naprosta debilita, nicmene nebudu lhat, kdyby existovala ceska verze, urcite bych si pak na internetu nasel nejakej sestrih. A nechapu, proc musi kazdej druhej Brit mit milion tetovani a piercingu. ()

MFloyd

Když si pustíte první díl, jste šokováni, přeci jenom jsem nečekal, že půjde vidět všechno. To že se někdo seznamuje podle péra nebo pipky mi přijde celkem ujetý a ze začátku i zvráceně zábavný... ale když si pustíte další díl, tak jde o celkem nudnou soutěž, kde si soutěžící prohlídne nahotiny, nakonec řekne ok beru tuhle, jde na rande, kde už ale vlastně nic neuvidíte/neuslyšíte a to je vše... takže jako šokující show to funguje, ale jen jednou. Proto si nemyslím, že jde přímo o odpad. Znechucený jsem nebyl, ale je to jen nuda(show) ()

marek29

Pure nudity, aneb jak vypadají lidi. Tohle by se melo vysílat mezi večerníčkem a událostma, aby si vymaštěná mládež uvědomila, co je normální a jak nenormální je to, co vidí v pornu a na obálkách playboye. ()

valentaj odpad!

Vybírání si protějšku dle vzhledu jeho těla. Jak povrchní a ubohý tento svět je? Kdo to vymyslel a kdo se na to dívá? Ale ve světě, kde se člověk povídá s mechanickou sex panou, to možná fuguje. ()

kolly13

Nejdřív jsem to chtěl přepnout, ale tak mě to šokovalo, až jsem překvapeně hleděl na celý díl a manželka nemohla dýchat vedle mne. Slovo bizardní má zde své opodstatnění v plném znění. Je to velmi ploché a prvoplánové, ale vyzdvihnu je kupa normálních těl s faldíky a nedostatky, tedy normální lidé jako my, žádné namakané gorily s metrovým ptákem a dokonalá prsa bez bříška. To je největší přínos tohoto výstrědního pokusu o získaní diváckého ohlasu. ()

kockodan odpad!

Skvělé pro bulimičky, a bulimiky, co se potřebují po masivním mukbangu řádně vyzvracet z podoby! Jakmile se začnou zvedat přepážky boxů s nahými nešťastníky a jejich obnažené intimní partie a podbřišky od pasu dolů se zjevují jedna po druhé v detailu na obrazovce, každému normálnímu, neperverznímu jednici se musí okamžitě zvednout kufr! O zápachu ve studiu raději ani neuvažovat!!! Pro týpky co si užívají nuda pláže to ale musí být žůžo pokoukání k fappingu! ODPAD! 🤢🤮👎 ()

PsychopatXXX

"Sice jsem vypadl/a ale byla to úžasná zkušenost.... "tak určitě... Stát s holý zadkem a vystrcenou pipkou či pindikem za plentou musí být zkušenost jako prase a životní milník 🤣🤣🤣🤣 ()

jeany23

Tak toto je takový bizár plný magorů, že tomu můžete dát cokoliv - od 5 hvězd až po odpad. Odvaha některým exhibicionistům fakt nechybí. No a to si představte, že svou potencionální životní lásku si nevědomky vyřadíte jen proto, že se vám nelíbilo její přirození / chlupatá prsa / nepříjemný hlas / blbý postoj / neostříhané nehty atd. atd., to by fakt byl pech :-))) Dovedu si představit, že se takto dá najít partner na nezávazné trtkání, ale v reálu mě přece jen víc zajímá, co má ten druhý v hlavě, než mezi nohama. Ale jednu výhodu tento pořad má: když koukám na ty vytahané kozy a vyhnilé zuby, silně se mi zvedlo sebevědomí. P.S.: to je v Anglii opravdu každý druhý potetovaný a s propíchanýma bradavkama ??? ()

Andy.222

U tohoto pořadu jsem naplno pochopil termín "Guilty pleasure". Tento pořad je v podstatě strašné panoptikum, protože moc normálních lidí by do něj (překvapivě) nešlo. Ale prostě mě to baví sledovat, nejspíš právě pro tu absurdnost. ()

Nick321

Tak sláva, už padlo pravidlo, že šaty dělají člověka, proč mít vůbec nějaké šaty a řešit jestli ta má Gucci kabelku nebo ten má oblek od Armaniho, budeme se seznamovat jako na počátku lidstva- to znamená s holou prdelí. :-) Jen škoda, že jsou srabi a nestřihnou si rovnou dvě tři čísla v přímém přenosu, když už to mají tak pěkně načaté. Dost se divím, že tohle v dnešní puritánské době prošlo do vysílání, zřejmě co se škádlívá, to se rádo mívá. Ale je to beze sporu ujeté, působí to na mne jak malba od Jean-Léon Gérôme - Otrokyně na prodej. ()

710.cz odpad!

Teď už snad zbejvá jen seznamka /soutěž o to, kdo vysere hezčí hovno. Charakteristika v ČSFD : Soutěžní / Reality-TV / Romantický. Fakt jsem tam tu romantiku nějak nechytil. ()

Rangifer

"Tento pořad je nevhodný pro děti a mládež". Takhle, děti by se neměly na to dívat, pochopitelně. Ale ta mládež, když už nastupují ty hormony, myslím že by se ta mládež měla na tento pořad dívat. Jen ať pochopí a vidí, že každý není pod oblečením božsky sexy a dokonalý, jako v těch seriálech nebo v pornu. Já se rád dívám na to, podle čeho si kdo koho vybírá, každý má na něco vkus. Někoho zajímá prdel, kozy, nebo předkožka. Mám pocit, že naše společnost je i přesto, že o sobě tvrdí že je otevřená a tolerantní, tak je to tu samý puritán. Kdyby tahle reality show byla i u nás, v České verzi, já bych se přihlásil, ať už vybírat, nebo být v boxech. ()