poster

Věčná pěst

 • Hong Kong

  Eternal Fist

Akční / Sci-Fi

Hong Kong / USA, 1992, 95 min

Režie:

Teddy Page
 • Lateef
  *

  Dostihnout film v době jeho vzniku, pravděpodobně bych teď s narychlo sestrojenými nunchaky pokosil stromy a keře kolem celého našeho bloku. V dnešní době je to však totální videobéčko se scénářem vystihujícím děj v jedné holé větě. Zbytek obstarávají souboje, které si vystačí se dvěma kopy, dvěma údery, dvěma kryty a tohle se točí dokola cca 65 minut z celé stopáže. Pokud Cook vezme do pracek nunchaky, které mu snad podal samotný Bruce Lee, je na co se koukat, jedná se o nejpovedější scény filmu. Jinak žalostně sledujeme, jak se bojovníci i po 68 inkasovaných ranách bleskově zvednou/otočí/uhnou, aby následně zasadili další bombu, která tomu druhému zase nic neudělá. Ony totiž ty rány moc na soupeře nedopadají. Jak tu mnozí píší, po některých hláškách jsem fakt vybuchnul smíchy, zvláště Mainframe chrlí meganásery. Závěrečný boj mi připomínal hru na Commodore 64 Karate, kdy jeden kope, druhej se nekreje, ale jen čumí, až dostane ránu, pak se zvedne, kopne a ten první čumí, až dostane ránu a takhle asi 5 minut dokola. Nejlepším Cookovým snímkem zůstává nadále Double Blast.(31.7.2011)

 • Iva8bitova
  ****

  Dale "Apollo" Cook potkává Cynthii Khan v postapokalyptickém světě. Kopírka Pocty pro Juggery se solidníma soubojema. Naprosto boží český vhs dabing ze zlína - "tvoje zuby jsou větší než tvůj chuj"(14.10.2012)

 • Řízek
  **

  Super dabing a super hlášky typu "Dokud budou na světě svině, nesmíme být slabí." ... "Jebu tě! - Tak pojď, ty kokote!" ... "ááárrrghh!!!" (vůbec nejčastější hláška)(8.1.2007)

 • - Amp (Dale Cook) je síce ukrižovaný, ale v nasledujúcej scéne niet po dierach v jeho rukách ani stopy. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace