New York, Broadway et Union Square

všechny plakáty
Krátkometrážní / Dokumentární
Francie, 1896, 1 min

Alexandre Promio v tomto krátkém snímku zachytil rušnou ulici čtvrti Broadway v New Yorku roku 1896. (zdeny99)

Webb

Natočené městské centrum s prvníma tramvajema a policisty, kteří pouští lidi přes koleje ve chvílích, kdy nejede žádná tramvaj. ()

Khalesi

Zrejme moja duša nie je dosť poetická, ale za nič na svete nedokážem pochopiť v čom by mala driemať mágia, alebo akýkoľvek zmysel tohto klipu. Mestá rada nemám a nikdy mať nebudem, je to pre mňa len nevyhnutné zlo. Toto sa týka tak roku 2014 ako aj roku 1896 a všetkých predchádzajúcich aj nasledujúcich rokov! Poéziu či zmysel by som videla v záberoch, ktoré by ukazovali, ako je mesto zrovnané zo zemou a na jeho mieste bujne rozkvitá divoká príroda. ()

Dubro

Škoda tej pretiahnutej stopáže, pripadalo mi to moc dlhé, tu a tam som sa dokonca pristihol že driemem alebo pozerám na hodinky. Ak si nájdem čas, určite si to ešte raz pozriem a potom dám vedieť presne koľko to je For me. Zatiaľ slabších 54. ()

Prince

Jestli jsem to spočítal správně, tak v tomto krátkém snímku vidíme čtyři! policisty řídit dopravu na jednom! přechodu pro chodce a několik projíždějících tramvají. ()