Moucha

• Francie Les Aventures d'une mouche (více)
všechny plakáty

Epizody(65)

4 a pol minútové diely "FLY TALES" zachycujú svet hmyzu, v ktorom hlavnou postavou je malá mucha, plná elánu a chuti do života. Pri svojichj cestách a dobrodružstvách nachádza nových (ne)priateľov a postupne popri tom poznáva tento náš, pre ňu obrovský svet ľudí. Svet, ktorý je pre muchu na jednej strane krásny a plný možností, ale na druhej strane aj krutý a nemilosrdný voči druhu akým je hmyz. Sama sa neraz ocitne v situáciach, ktoré su priam o päsť... (Georgei)

LordSnape

Jednoduchá kresba, avšak veliká zábava nejen pro malé děti. A to i přes fakt, že všechny postavičky téměř nemluví, ale spíš jaksi zpitomněle deklamují nesmysly. ()

flawi.f

Malinká tlusťoučká moucha s obrovskýma zubama a botama vydávající prapodivné skřeky patřila a patří mezi moje nejoblibenější animované "jednohubky". Samozřejmě mi připomíná doby, kdy jsem celý den proseděla u SuperMaxu, ale vzhledem k mimořádně kvalitě mě baví i dnes. Za mě jasných 5* ()

divak84

uplně super pro vyplnění chvilky když se někam chystáte a máte pět minut čas. Roztomilé, vtipné... samozřejmě to není tom a jerry ale zejména episoda "velký zápas" patří k tomu nejlpšímu co tento žánr nabízí ()

Geller

Naprosto úžasný, každý díl jsem viděl několikrát a vždycky mě dostal. Jediná škoda je že není více dílů. ()

bufanda8

Tohle byl ten nejlepší seriál mého dětství, který jsem sledovala na kanále Supermax :o) Děj asi nějak zvláštní, už si přesně nevzpomínám ale ta moucha byla hrozně roztomilá a bylo to pěkně nakresleno takže dávám 5* ()