Tanzie a Ava, velmi bohaté sestry, jsou dědičkami rodinného majetku. Jednoho krásného dne se jejich pozlacený svět díky skandálu zhroutí. Jejich bohatství je pryč. Musí se postarat a řešit věci, kterými se nikdy nemusely zabývat! (oficiální text distributora)

ljukyljuk odpad!

Vydržal som to pozerať asi hodinu, na viac som sa nezmohol. A k tomu ešte ten slovenský dabing... Možno by to bolo v originále aspoň na jednu hviezdu, ale tento film mi fakt nestojí za to, aby som to riskoval a zabil s ním opäť čas. ()

haWranka

Neskutečná zhovadilost. Všichni krásní, načesaní, perfektní a ještě k tomu inteligentní a hodní (až na jednoho, padoucha musí mít i ten nejhorší film, jinak už bych to nebylo o ničem). Obě hlavní hrdinky otravný jak osina v zadku. ()

Maxmilian

Typický americký rodinný film. Neurazí ani nedojme. Příjemný pro oko. Typické rozmary nechutně bohatých sester.Dědictví se asi nevplatí (ukradené auto, požár domu, nucená práce, obyčejný život). Z namyšlených fiflen se staly normální holky. ()

rafix

Není to tak hrozné, jak se tu píše v jiních komentářích. Mě se to líbilo. Je to pohodová rodinná komedie o dvouch bohatých sestrách. ()

Gladi

Po pravde som cakal,ze to bude horsie,ako to skutocne bolo:-) Zo zaciatku ma vytacali sprostucke sestry,ale nakoniec som sa vcelku dobre bavil. Na peknucke sestry sa dobre pozeralo ()

Shaij odpad!

Hloupá, tuctová a stoprocentně předvídatelná rádoby detektivně/romantická zápletka, neuvěřitelně nudný a nesmyslný děj, naprosto nesympatické nejen hlavní, ale téměř všechny postavy, "milionové dialogy" a do nebe vojajicí blbost čišela z obrazovky celých 97 minut... bez přestávky. Jediný moment, kdy jsem souhlasně a spokojeně vytáhla obočí nastal pouze ve chvíli, kdy Hillary/Tanze zalomila rukama a označila se za krávu... Málokdy jsem si tak stoprocentě jistá, když zatrhávám kolonku ODPAD! ()

jopal odpad!

Som nepredpokladal, ze na Silvestra zaradi niekto do vysielania taku sprostost. No pomylil som sa...01.2011 ()

Syrachta

Jedna hvězdička snad jen za to, že jsem u filmu neusnula a že tam bylo i pár momentů, kdy jsem se smála. Zápletka byla předvídatelná a její řešení naivní a nereálné. Hlavní hrdinky mi byly nesympatické od účesu až k (ulomeným) podpatkům a Anjelici Huston s Brentem Spinerem jsem pro takový snímek upřímně litovala. ()

wewrka

Vzhledem ke kategorii - pohádka pro dívky ve věku 10-16? - tři hvězdičky. Jinak je hovadina na entou. Těžce infantilní - tomu může konkurovat snad jen Hana Montanů ... ()

Pythonator

Na odpad to rozhodně není. Film si dobře utahuje ze snobského života rozmazlených pipin. Dal bych dvě hvězdičky, ale ta třetí je za rozkošnou Hilary Duff. Někdy nemusí být dobrý film, ale úplně stačí přitažlivá žena a chlap se má hned na co dívat:-) No a tady jsou roštěnky hned dvě, takže si to tři hvězdičky zaslouží. Film rozhodně nenudil a v žádném případě to není odpad. Lidé by si měli pořádně ujasnit co je to film o kvalitě odpadu a nedávat odpad kdejakému slabému filmu, který je pořád stokrát lepší než opravdový odpad čili sračka. A jestli to nedokážou někteří jedinci pochopit, tak by se zde měla zavést nová kategorie "megaodpad":-) ()

Jessica_Biel

proč 4 hvězdy? Protože to je komedie, ne nějaké životopisné drama, tak se proberte! Co čekáte? Hopkinse v melodramatu ze sovětských gulágů? Ne, je to KOMEDIE :D ... ty vaše některé komenty jsou vážně úžasné" ()

ReTeZa

Původně se snímek tvářil jako romantická komedie, ze které se nakonec vyvinula jakási detektivka s komediálním prvky... ()

bee.el

No... viděla jsem spoustu lepších filmů, ale rozhodně taky pár horších... není to snímek, který by měl člověk potřebu vidět vícekrát, ale na jedno shlédnutí se to dalo snést... samozřejmě pokud to člověk bere s nadhledem a podle mého už dle názvu nelze od Material girls čekat mnoho... Je to ryze holčičí film, místy stupidní, ale ne tak nudný, aby ho člověk vypínal. ()