Samozvaný host

(TV film)

O poněkud nepodařeném "přepadení". Povídka z cyklu Bakaláři 1999. (oficiální text distributora)

kingik

Muž s nejasnými úmysly a podezřelé vizáže se vetře do bytu osamělé ženy s dcerou. Počáteční nedůvěra ze strany obyvatelky bytu však později přeroste v sympatie i přes kriminálnickou minulost samozvaného hosta. Bakalářská povídka se opírá o spolehlivé výkony Simony Stašové a Ivana Řezáče. Vše ostatní tak trochu ustupuje do pozadí a zpočátku nepříjemně vypjatá atmosféra v bytě rezonuje v pozitivní závěr, protože cyklus Bakalářů se do odvážnějších řešení situací pouštěl velmi nerad. Výsledkem je zajímavá povídka, které scházela propracovanost. Mé hodnocení: 60% ()

otík

Podařená bakalářská povídka o muži, který vyjde z lochu a tak "trochu" se na jedno odpoledne nakvartýruje jedné ženě do bytu. A jak už to v životě bývá, výsledek tohoto setkání bude úplně jiný, než by se dalo čekat. Hudba: Milan Dvořák ()

alambert odpad!

I kdybych si nevšimnul věcí jako například otřesného hereckého výkonu sousedky a především dcerky, která se koukala do kamery i když neměla! :-D, stejně bych se nedokázal přenést přes ten nesmyslný děj a odporný konec. To závěrečné "vysvětlení" by mně teda fakt nestačilo... ()

hermiona

Příběh nic extra, vedlejší role hodně slabé. Nic převratného, ale Simona Stašová výborná, jako vždy. Jen si ji v krátkometrážních věcech nějak moc neužiju, opravdu hluboký charekter postavy, který jí dá, se nestihne projevit. ()

ostravak30

Nebýt Simony Stašové, tak bych dal ještě menší hodnocení. Pobavilo mě: "Zavolám policii," a bere si Zlaté stránky. Pak ještě jedna zajímavost. Když si jde Řezáč pro fotku dcery do skříňky, je vidět kamera i s červeným světlem. Jinak ten námět je totálně idiotský. Že si ženská vezme chlapa z kriminálu by se pochopit ještě dalo. Ale že si někoho takového pustí do bytu a dvě hodiny jej hostí, i když ji de facto přepadl a ještě mu pak odepíše na dopis a dokonce si jej vezme...to je na hlavu. ()

Danulinda

Poněkud zvláštní, avšak zajímavý příběh o tom, co se může stát, když se k Vám násilím nastěhuje cizí chlapík. ()