Kde je Doktor? Když je zemská obloha zmražena podivnou mimozemskou silou, Clara potřebuje pomoc svého přítele. Ale kde a před čím se Doktor skrývá? Přežití Clary a Doktora se zdá zhola nemožné – musí se totiž postavit starým nepřátelům. (Filmbox)

Milano33

Po celom svete došlo k jednému mimoriadne fascinujúcemu javu a tým bolo zdanie, že sa všetky lietadla náhle zastavili. Neskôr sa ukáže, že za týmto podlým, ale sofistikovaným plánom stojí Missy, ktorá prežila udalosti posledného finále. Tým, že zamrazila všetky lietadla v čase, si získala Clarinu pozornosť a tak sa spoločne vydávajú navštíviť Doctora. Mimochodom,Clare tie krátke vlasy jednoducho slušia, preto nie je žiadnym tajomstvom, že sa mi jej nový strih ihneď zapáčil. Tento novučičký účes krásne zvýraznil jej oblú hlavičku. Jedná vec sa Doctorovi nemôže uprieť a to je, že vie, ako sláviť vo veľkom. Doctor oslavuje svoj posledný deň na svete so všetkou gráciou, nechýbajú ani cool okuliare a elektrická gitara. A dokonca stredovekú komunitu naučil s predstihom pár moderných fráz. ()