baclajean

Titus Pullo je typ postavy, ktorou ak ste aj na začiatku seriálu pohŕdali, časom ste si ju určite obľúbili. Má svoje princípy, kamaráta nikdy nenechá v štichu, vie sa o seba postarať, ťažká práca mu nie je cudzia, je ochotný obetovať sa v prospech toho, čomu verí a zároveň, zdá sa, v ňom tkvie aj zárodok romantika. SPOILER ALERT: Aj preto som sa ku konci časti značne obával, že prídu tí hrdlorezi, ktorí majú nevysporiadané účty s jeho "parťákom" a Titusa zabijú. Našťastie nie, nestalo sa. ()

Frajer42

Spoilery! Jakožto filmový expert prohlašuji, že toto byl jeden z nejpříjemnějších dílů série, a to snad nebyla nutná ani krev. Čistá kecačka, přičemž ovšem dostávaly prostor postavy, které mám rád, na úkor afektovaných Polly Walker a jiné verbeže. Konečně se začalo vydatně kout pikle, což mě dostalo do varu. Octavianovi jsem zpočátku nemohl přijít na chuť ani na jméno, ale začal mě velmi bavit. Jeho nebývalá sociální inteligence jej předurčuje k velkým věcem. V rámci oblíbenosti ho řadím hned za ústřední dvojici. Velice vtipná byla jeho incestní kratochvíle, kdy luxusně převezl svoji nezdárnou sestru, které vyžral nejenom inteligenci, ale i správnou orientaci. Fandím mu! Srdíčko každého diváka muselo poté zaplesat ze závěrečného vzkazu určeného té zrzavé vyschlotině, která mě už pěknou dobu irituje a zvedá adrenalin. Obešlo se to tedy bez znásilnění, protože zřejmě nikdo neměl ten žaludek. Zajímavý zvrat byl určitě i vstup Vorena do politiky, kterého si v této roli neumím ani trochu představit. Slabší 4 kousky. ()