Jazmin Biltmoreová je hodně, ale hodně silná mladá žena. S kamarádkou Stacey, která je jen o něco málo štíhlejší, prodávají v obchodním domě oděvy. Jazmin se o módu velice zajímá a sama vytvořila kolekci pro silné dámy, jenže její nadřízený Ramon nechce dovolit, aby ji ukázala nákupčímu. Jazmin, které se vždy děti pro její tloušťku smály, se naučila bránit díky tomu, že je silnější než ostatní „vyzuny“. K těm patří i její sestřenice Mia, kterou jako dítě nenáviděla, ale teď jsou přítelkyně. A právě Jazmin, Stacey a Mia vyrazí do luxusního lázeňského střediska na krátký pobyt, který Jazmin vyhrála jakožto věrná konzumentka pilulek Metabo Pill. Nejnadšenější je Mia, která se ihned po příjezdu vysvlékne do plavek a pospíchá k bazénu. Jazmin a Stacey se tam příliš nehrnou: jejich těla se v plavkách vyjímají mnohem hůř. Když se pak – oblečené – vypraví za Miou, ta jim ukáže nádherného muže s dokonalou postavou, který právě plave v bazénu. Když vystoupí ven, všem kolem se zatají dech. A jde přímo k nim! Mia se už těší, jak se s ním seznámí, brzy se ale ukáže, že doktor Tunde Jonathan, který je v lázních na lékařském kongresu, se touží seznámit – s Jazmin. V jeho zemi jsou totiž buclaté ženy mnohem ceněnější než ty „hubené“. Jazmin nevěří svým očím, Mia je očividně zklamaná, a to přestože Tunde přivede své dva kamarády. Ten, který vyjde na ni, ale není nadšený představou, že bude na nigerijském charitativním večírku, kam lékaři dívky pozvou, tančit s tím „párátkem“. Jazmin je v sedmém nebi. Jako kdyby se všechny její sny naráz vyplnily. Tančí s Tundem, zatímco Stacey si velice dobře rozumí s Akibem. A zatímco po noční procházce doprovodí Tunde Jazmin před hotelový pokoj a tam se s ním políbením ruky rozloučí, Stacey s Akibem si celou noc jaksepatří užívají. Jazmin ovšem touží po tomtéž: nechápe, proč se k ní Tunde choval tak příliš galantně a nevyužil chvíle, kdy byla ochotná se s ním intimně sblížit. Všem dnům ale ještě není konec... Následující večer se Tunde omluví: má velice důležitou schůzku v rámci kongresu. Jazmin, která se jde do jídelny najíst, ho ale přistihne u stolu s krásnou mladou blondýnou. Marně jí Tunde vysvětluje, že je to jen kolegyně a kamarádka. Jazmin nechce nic slyšet. Ještě ten večer s oběma kamarádkami odjíždí... (TV Prima)

will.i.am odpad!

tento film sa snazi povedat tucnym dievcatam, ze su krasne tucne. omyl! nieste! robte so sebou nieco! okremtoho je to strasne traone, nudne, ani vlastne neviem ako som na to prepol. a nechal som to chvilu pustenelen preto, aby som s cistym svedomim mohol hodnotit :) ()

Renie42

Tak jsem se na to konečně koukla. Konečně někdo, kdo má pár kilo navíc než já. I s těmi kily se určitě dá najít štěstí a lásku, jenže asi jen ve filmu. Černoušek Tunde byl k sežrání a i kdyby chtěl tlustou bílou holku, asi by mi to nevadilo :-D. Ještě že to nebyla nuda a říkala jsem si, jaký ona má hadry, který silný můžou nosit. No u vietnamců se to asi nesežene. ()

Stejšn odpad!

Eklhaft. Film, který se snaží tvrdit, že vyžraná prasnice je sexy a že být štíhlý je špatně (proč tolik jíš? chci bý taky korpulentní dáma!) Musel jsem přetrpět asi 20 minut, protože na to koukala moje holka, a za tu dobu jsem nablil vrchovatý kýbl. ()

ToTo4ever odpad!

Ježíš! Proč jsem se na tu TV díval. Film o černých tlustých lidech o.O co mrdaj s nigércama? No dopr*ele! To je slátanina jako prase :-D nemá to hlavu ani patu. Strašný! Teď budu mít noční můry. ()

TopsyKreets

U mňa zostane tento film nepochopený, až by som povedala zbytočný. Hlavná hrdinka sa nedokáže zmieriť so svojím telom a zároveň sa ani nesnaží o zmenu. Autorovi však musím uznať, že nápad spraviť film o ženách s plnšími tvarmi bol vcelku zaujímavý a možno v inom prevedení aj viac ocenený. Ja len krútim hlavou a hovorím si, že toto naozaj nevyšlo. ()

marek29 odpad!

Asi jen pro chubby-fetišisty :D otřepané klišé o ošklivém kačátku vás nemá jak ošálit.. Edit 19.8.2018 snižuji na odpad - po minutě přestalo bavit, do první reklamy jsem přepínal ()

PlysovyMacko

Dve tucne kamaratky su sikanovane kvoli svojej postave a nevedia si najst chlapa. Na vylete stretnu africkych muzov a zistia, ze v ich kulture su idealom krasy velke zeny. Medzitym sa snazia rozbehnut vlastnu kolekciu xxl oblecenia. Pobavia hlasky a drza drzka Mo'Nique. ()

Tinaa

Absolutně jsem se musela smát u scény, kdyz jedoucího auta s otevřeným kufrem vypadlo zavazadlo, to snad byla parodie na tyhle nevtipný každodenní scény. ()

Matthew00 odpad!

Tak nechápem ako niekto dokázal natočiť takú kravinu tie ženy mali ísť skor do posilovne ako na plátno jendo veľké blee! ()

KatkaMach

Jako odpad bych tuto komedii rozhodně nehodnotila. Samozřejmě to není nic moc komedie, člověk se mockrát nezasměje, ale oproti jiným americkým slátaninám má tento film alespoň nějakou myšlenku. Na světě je určitě spousta tlustých lidí, kteří s tím nikdy nic nezmůžou a tu velikost 38 mít nebudou. Ale to neznamená, že se za to musí nenávidět. Myšlenka, aby měl každý rád sám sebe se mi zdá opravdu hezká a v americkém filmu se s něčím takovým často nesetkáme, takže i proto dávám 3 hvězdy. ()

Ondrew odpad!

Sam neviem, preco som sa na tuto prisernu hovadinu dokazal pozerat, ked ju vysielali v TV. Mozno preto, ze som stale cakal na NIECO, co by zo sr@cky stvorilo pozeratelnu... eeeer, zeby "komediu"? Vysledok? Nieeeeee, toto fakt uz nikdy v zivote!!! 0%. ()

metztlimoon

A takto to dopadne, keď má človek v hlave miesto mozgu 3 kilá tuku. Tento žáner (temperamentný afroamerický "humor") mi jednoducho vôbec nešmakuje. Jednu hviezdu za tie boxerské rukavice v izbe ;) ()