Vytoč mého agenta (2024) (seriál)

Komediálny mini seriál odohrávajúci sa v neokukanom prostredí filmovej agentúry, v ktorej agenti neustále klamú a manipulujú medzi sebou alebo hercov. Zaujímavým obzvláštnením je, že v každej epizóde sa ocitne herec hrajúci sám seba.

Milionový závod (2001)

Bláznivá komédia o závode, ktorého sa zúčastňujú rôzne pochybné existencie. Tí sa dostávajú do absurdných a humorných situácií ako sa snažia zaobstarať si dopravu. Proste je to veľká sranda. Film sa nevyhol ani pár nevkusným vtipom a trápnosti, ale to k tomu patrí.

Godzilla vs. Kong (2021)

Digi bordel, nezaujímavý ľudský príbeh a postavy, nulové emócie. Páčila sa mi iba scéna cesty do stredu Zeme.

Láska na kari (2014)

Čakala som, že film bude o vysokej gastronómii a chuťové a čuchové vnemy sa na mňa prenesú cez obrazovku alebo vtipná komédia o dvoch konkurenčných podnikoch. Film nie je nič z toho, je plný nezaujímavých postáv a romantika tiež nefunguje. Vyložene sa mi páčila len scéna robenia omelety.

Výlet s mámou (2012)

Príjemný road movie o vzťahu matky a syna. Postava matky je roztomilo bláznivá a Rogen pre zmenu nehrá debila. Humorných situácií mohlo byť viac. Páčilo sa mi dianie vo Vegas. Koniec pohladí na duši.

Pani Dokonalá (2018) (TV film)

Skrz naskrz televízny film s obrovskými logickými dierami. Herecké výkony sú nevyrovnané a romantika vycucaná z prstu.

The Real Charlie Chaplin (2021)

Výborne spracovaný dokument, ucelený portrét jednej legendy. Rovnomerne sa venuje kariére aj súkromnému životu. Dokument sa nebojí ani Chaplina kritizovať, naznačuje že bol dominantný človek, sukničkár a predátor.

Nádech pro lásku (2017)

Film je o sile lásky a odhodlaní bojovať proti nepriaznivému osudu. Nie je taký smutný ako by nabádal námet. Film je formálne dobre urobený, ale nedokázal zo mňa vyžmýjať dostatočné množstvo emócií. Herecké výkony presvedčivé.

Srážka s láskou (2019)

Romantická komédia z politického prostredia. Hlavní hrdinovia sú nesúrodá dvojica a neverila som im veľkú lásku. Pár vulgárnych vtipov sa tu nájde.

Karel (2020)

Pozrela som si dokument o umelcovi, ku ktorému nemám žiaden vzťah a preto asi bude viac baviť pamätníkov a fanúšikov. Dokument je plný Karlovej hudby a spomienok a vykresľuje ho ako skromného človeka a talentovaného speváka. Zaujímali by ma nejaké pikošky, ale nič kontroverzné v dokumente bohužiaľ nie je.