• klerik
  ****

  Z filmu miestami dosť buší, že ide o televízny projekt, ale Angelina je skvelá a nemáte problém snímke uveriť...(4.11.2005)

 • nascendi
  ***

  Štandardný životopisný film o vzostupe a páde hviezdy modelingu s neštandardne dobrým, uveriteľným výkonom Angeliny Jolie. Koniec krátkej a závratnej kariéry v jej krátkom živote odštartovali drogy a dokončila ju vtedy iba začínajúca pliaga, ktorá si svoje obete vyberala najskôr medzi narkomanmi, homosexuálmi a neskôr aj medzi ostatnými, ktorí jej nebezpečenstvo podcenili.(29.6.2013)

 • Silas
  ***

  Příjemný snímek snažící se v průběhu dění přesvědčit divákovu mysl, že jde o dokument. V určitých fázích střídá barevnou kameru černobílá, někdy za účelem autenticity, jindy zas při touze zvýraznit Giinu krásu. Ne jen Angelinou živ je tento film, ovšem z velké části na ní stojí. Na obyčejný televizní film dobře zapracovali vizážisti, díky nimž mohla Jolie naplno rozjet své kreace a postupně odrovnávat tělo i psychiku. Scéna v léčebně by mohla plně konkurovat odvykací kúře v Rayovi, kde zas (a nejen tam) dobře uplatnil své schopnosti střihač... Přestože ta Angelinina postava mě nutí dát i 4*, nemohu tak učinit, protože se mnou snímek za celou dobu vůbec nic neprovedl a já jen sledoval kvalitní práci tvůrců na příběhu těžkého vzestupu a rychlého pádu jedné nádherné modelky.(26.6.2006)

 • Faidra
  ***

  Pálíte-li svíčku života z obou konců, pak není divu, když dohoří rychleji než jiné, ačkoli by se dalo donekonečna diskutovat o tom, zda je lepší shořet než pomalu vyhasínat. Každopádně mám pocit, že 21. století pro Angelinino herectví znamenalo to druhé, v málokterém filmu se aspoň blíží drajvu, jaký má její extravagantní, vášnivá a nešťastná Gia, byť to možná ani moc nehraje a vysoce vyčnívá nad plochou historkou okresního formátu o tom, že drogy jsou špatné, áno...(9.11.2013)

 • InJo
  ***

  Rozhodně nic z čeho bych lezl po zdi (na můj vkus moc konvenční a předvídatelné), ale znám spoustu lidí, kteří by tenhle film určitě měli vidět... A vzít si z něj příklad – chvilková sláva a úspěch totiž opravdu neznamenají vše. 60 %(26.6.2006)

 • - Po natočení filmu, byla Angelina Jolie zvolena herečkou, se kterou by ženy nejraději strávily noc. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Ve filmu sice nikde vidět podobizna skutečné Gii M. Carangi není, nicméně na dvou verzích originálního plakátu k filmu je  její obličej zachycen. (dickens)

 • - Faye Dunaway získala za svůj herecký výkon Zlatý glób. (Elisebah)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace