na poziadavky televizneho projektu vyborny pocin. hlavne presvedciva angelina jolie stoji za pozornost.(11.8.2007)

Udatná valkýra showbyznysu, nespoutaná tělem ani duší. Vždycky svá a nikdy jiná. Krásná. Jedinečná. Taková byla Gia. A taková je i Angelina Jolie, takže proto ji ta role tak sedla a neslo rozeznat, kdo je kdo. Kdybych nevedel, ze se Jolie narodila jeste v dobe, kdy Curangi zila, tak bych si stal za tim, ze je to jeji reinkarnace.(17.2.2009)

Nenápadný, ale výborný životopisný film americké supermodelky o tom, jaký je skutečný showbussines, jak chutná sláva, a jak snadno spadnete do největí špíny a skončíte v úplném zapomnění. Mínus je, že snad na každé scéně bylo vidět, že jde o TV film, devadesátková hudbička, prolínačky a míchání barevných a černobílých záběrů (hlavně ze začátku) bylo vyloženě nepříjemné. 70%(21.9.2008)

79%(1.5.2011)

Tak tady pro mě ( a možná i pro více lidí ) začíná svoji kariéru Angelina. Uvěříte, že právě ona je Gia Marie Curangi během krátké chvilky a budete s ní prožívat dvě hodiny života ( plus neco na reklamu ) , její vrcholy a pády, její blaho i utrpení. Fakt překvapivě dobrý.(29.5.2007)