Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

moriero odpad!

Kriminálně impotentní porno, kterým se nám Němci pomstili za prohranou válku. Než to vidět znovu, raději rezatým drátem do oka. A pro všechny, kdo to ještě neviděl, radši koukejte 20 minut do zdi. ()

agent00074 odpad!

Úroveň tohoto pseudo kriminalistického seriálu je opravdu hrůzostrašná, příběhy jako takové možná špatné nejsou ale herecké výkony, hraní si na realitu a dialogy (o bože dialogy) jsou opravdu moc špatné. Nerad to říkám ale radši mě zastřelte, než abych se na to musel dívat. - jasný odpad! ()

LionelHuts odpad!

Už samotné názvy některých dílů (Podivný pohřební ústav, Intrika na závodní dráze, Drama v mateřské školce, Oheň v autokině, Falešný kapitán, Pronásledovaná trenérka ) nenechávají na pochybách, že se jedná bezesporu o klenot televizní zábavy. Seriál, který dokazuje, že i odpad má své kategorie. ()

Pulos odpad!

Neuvěřitelná německá hovadina co jsem kdy viděl, totální perlu tomu nasadila melodie z 8 míle od Eminema v ůvodu každého dílu. Kdo tohle dotoval musel bejt dobře sjetej. ()

Alister odpad!

Fuj co to bylo?! xD stupidním věci se dají brát s úsměvem( W.T.R třeba) ale tohle je filmarina pro orangutany. Dialogy jsou konstantně slovní průjem. Trapná snaha navodit realitu. Nikdo mi nevyvrátí, ze kameraman s reziserem nejeli na LSD...., ten knír mohl vymyslet jen pořádně sfetovaný němec atd., jenze ani k tomu pousmání to nebylo...svym zpusobem raritní seriál. Němci sou dementi a NOVA nás jejich prostrednictvím ničí... ()

Tweetak

Herci hrají křečovitě, v jednotlivých epizodách se děje až příliš náhod a vůbec je to takové celé jen o tom, že mě to drží jen kvůli tomu, abych konečně věděl, kdo že TO udělal a proč. Jinak musím nad všim ostatním zavírat oči. Je to dobré k obědu, kdy vám nevadí se zahledět do pořádného steaku na talíři, aniž byste se báli, že o něco přijdete. ()

Tomx112

Ikdyž jsem asi jediný tak přesto zastávám názor že tohle je asi nejlepší německý seriál co jsem viděl... ()

LogLady

"Co má striptér Johnny Love společného s křesťanským knihkupectvím...?" aneb dát tomu pět hvězdiček by byla skoro povinnost, jenže na Volejte věštce to nemá, takže se musíš spokojit se čtyřkou, Lenssene, ty stará vojno. ()