Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

Infantility odpad!

Nezapomenu na jedno poledne, kdy do Volejte novu zavolala stařenka a ptala se, jestli to opravdu točí na skryté kamery, a jestli je to opravdu reálný. Paní Borhyová (no dobře, už nevím, kdo tam byl) ji uklidnila, že opravdu ne. A já se ještě asi další týden smála. Co si tak pamatuju, jsou ty jmna: Ingo Lenssen, Tekin Kurtuluš, Katja Hansenová, Christian Storm a Sandra Nitková. Občas si Nitka musela připadat, jak Nicka co ji tahají za Nitky. A na co se to hodí? Na špatný večer, ve špatné restauraci, u špatného jídla, ale už hodně alkoholu, hodně a hodně :) Pak to je vtipné. (Pokud to nejprve nebude smutné) ()

Phoeniyx odpad!

Němci jsou opravdu bizardní a šílení, kdykoli sem neměl co dělat v sobotu nebo neděli po dopoledni a zapnul jsem tv tam běžela takováhle nevím jak to přesně nazvat to snad ani nejde. Scény, zvuk a drama ne tak tohle opravdu ne! ()

GasMask odpad!

Další Německá snaha udělat krimi detektivku, ovšem v tomto je rozdíl!!!.... Je to ještě Reality show... Tohle si nezaslouží ani tu jednu hvězdičku a to se na tom snažím najít něco pozitivního... Ode mě odpad!. ()

Otan

Cca 2 - 3 měsíce jsme chodívali na obědy do nějaké hospody a tam to ta Domina pouštěla každý den.Jedna hvězdička za to ,že už jsme si to ani jinak neuměli představit a že jsme se někdy fakt zasmáli,což asi tvůrci neměli v úmyslu. ()

mcamino

Tohle mi až tak strašné nepříde, občas jsem na to odpoledne rád koukl, no, žadná kvalita, co si budem povídat, podprůměr. ()

Ruslan

Seriál který mě vždy pobavil.Ty příběhy jsou tak umělé a některé až nereálné , že zasmát se od srdce prostě musíte. ()

jizvoun

Tohle jednu dobu běželo na tv hovna a tak mě to tehdy vyvedlo z míry, že jsem si ve svém sebemrskačství seriál stáhnul a za asistence party známých jsem jednotlivé díly shlédnul. Říkal jsem si, jak dementní a naprosto vypatlaný ty skopčáci musej bejt, jestli tohle bylo podle reálu, ale posléze jsem tu zjistil, že ty debilní zápletky, chování a postupy jsou pouze vymyšlený z hlavy nějakýho slaboduchýho dementa. Jako komedie do pozadí při kalbách rozhodně dobrý. ()

ver22

Nápad dobrý, zrealizování už tak úplně ne. A je to taková blbost. Ačkoliv musím uznat, že jsem se místy opravdu bavila, jaká blbost to je. Ingo je ovšem největší zabiják s nejlepším knírem a situace se vyhrocuje. Tekin Kurtulus zasahuje se svojí děsně nenápadnou kamerou v kabelce a zločinec je předám spravedlnosti!! Vlastně je to docela zábava - pro zabití času, když jste na to omylem narazili v televizi. A vlastně je to natolik chytlavá blbost, že na to budete narážet "omylem" častěji...možná. Jedna hvězda pro Tekina (za to super jméno) a druhá pro Inga knírka. :-) ()

Stig odpad!

Právě jsem se na to dodíval a pořád ještě nejsem schopen to rozdýchat. Tady tenhle "seriál" je prostě odpad všech odpadů. Všechno důležité tady napsali mí kolegové, já se jen musím upřímně přiznat, že nic hnusnějšího a tupějšího jsem snad ještě nikdy neviděl. Hnus! ()

Glance8 odpad!

Opravdu mi chcete říct, že někdo uvěřil tomu, že tohle je realita?Tomu nevěřím..nic horšího jsem v pátek v poledne nemohla zapnout, není tu ani trocha místa pro nadsázku, kdyby byla, asi bych dala nákou hvězdu za nápad tak stupidní komedie, ale bohužel si produkce myslí, že tohle bude dobrý..což je chyba...HRŮZA!!! p.s: Stotožnuji se taky s názory na dabing...Tenhle dabing to skopává ještě někam pod "odpad"... ()