Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

hdriver odpad!

Ingo to trochu nezvládl, ale opravdu jen trochu.Tak se na něj prosím nezlobte... a ty fousy jsou fakt strašný. ()

Mezerník odpad!

Neuvěřitelná kombinace amatérského scénáře (+ řada věcných chyb), zcela nereálných situací, hodně špatného režijně-technického zpracování, polo-dabingu a pokusu o akční tempo. To se prostě musí vidět :-) ()

Šušu odpad!

Ještě horší než Záhada Blair Witch. I když taky točeno domácí kamerou. Zajímalo by mě jakou má tahle pitomost sledovanost... Asi to nebude nic extra, když nám ještě neukázali ten jejich slavný koláč... Němci by si měli sypat popel na hlavu. ()

sister odpad!

Hardcore. Česko je zřejmě vděčnou zemí pro všechen ten shit, na který se nechtěj dívat už ani v Německu či Venezuele. ()

Carfi odpad!

V tomto seriálu by snad každy z nás zahrál líp i jako totánlě ožralej, ty herce snad vytáhli z popelnice. Odpad prostě ()

JonKl odpad!

Německo + film/seriál = něco, pro co neexistuje slovo. Kdyby zde nebylo napsáno Krimi, ale Největší Parodie Všech Dob, dal bych ihned hvězdiček 5. ()

Himlhergot odpad!

Ten seriál je tak odpuzující a otřesný, že to až hraničí s genialitou. Lepší než toto je naprosto všechno včetně japonského fekál porna a desetihodinového záběru bílé zdi. ()

Thorian odpad!

Existuje hodně strašných věcí, které jsou na televizních obrazovkách jen proto, aby divákovi způsobili co největší muka a co nejbolestivější smrt. Všechny tyto výplody pekla jsou ovšem ničím proti německé produkci, která útočí opravdu těžkým kalibrem, totiž dvěma detektivy (muž a žena, tuším) a jedním nepopsatelně slizkým právníkem, kteří nám tu servírují jejich pseudorealitu, ve které je možné opravdu všechno. Bohužel, tvůrci si řekli, že to bude fakt hustý, když to natočí jakoby to byla skutečnost. Měli pravdu, takovýhle materiál jen tak někde nevzniká. ()

bernau84

Na Lenssena mi nikdo šahat nebude! je to tak hezky natočený - ta "skrytá" kamera... A vyšetřovatelé? Tekin Kurtuluš a Sandra Nitka sou prostě klasici! nádhera a pěkná zábava....super záležitost, hlavní je i děj - tak krásné pointy abys pohledal... luxus... ()

Tellar odpad!

Naprosto příšerný seriál, rádoby autentické záběry ze skutečného stíhání zločinců. Otřesné herecké výkony, mnohdy nelogické uvažování "policistů" doprovázené strašně důležitými výrazy. Vyloženě škoda těch pár EUR na natáčení téhle splácaniny. ()

Komytea

Já tento skvost neberu jako krimi seriál ale jako naprosto luxusní sitcom:)) Některé hlášky v tomto díle by se měly nechat vytesat jako např: Zkušení vyšetřovatelé přistihnou mladistvé při čichání butanu, poznají že jsou v rauši a nemá cenu se jich na něco vyptávat:)) nebo vyšetřovatelé Christian Storm a Sandra Nitková se vydavaji do lesa v přestrojeni za houbaře, timto chytrým trikem se chtějí dostat na stopu krvelačnému vlkodlakovi:)) no není to geniální??:)) ()