Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

Mara12 odpad!

Bohužel Ingo Lenssen, je skutečná osoba a ne, jak jsem se naivně domnívala, výplod schizofrenního scénáristy trpícího halucinacemi, což by bylo jistým ospravedlněním. Není, co dodat, celá tahle “reality show“ je stejně hrozná jako Ingův nakroucený knír. ()

habertek odpad!

Souhlasím s většinou uživatelů ČSFD hodotících tenhle blábol...Na tuhle kriminálku jsem fakt alergickej! To už se radši podívám jak Paris Hilton nakupuje než na tohle!!! ()

Paja.93 odpad!

"CO?" se vždy ptám, když to náhodou přepnu zrovna na tenhle ehm "pořad". Abych řekla pravdu, nikdy jsem ani jeden příběh nepochopila. Zmateně stvárněné a naprosto nudné. To už by bylo zajímavější na někoho koukat web-kamerou jak jako brigádu lepí známky na dopisy. No i tak mi to připadalo natočené, web-kamerou, foťákem nebo mobilem. Prostě se divím, že i do tohoto někdo může invastovat peníze. Buď němci neví co s penězma nebo jsou opravdu tak nudní a uspokojí je i tato hrůza. ()

Bazinga2563 odpad!

Zvrácenost, poblít se je málo. Pokud máte rádi totální sračky a chcete vidět ještě větší, tak si pusťte sračka věštce na EZO.tv a pokud vám to nebude stačit, pusťte si sračku, nad všechny posračkovaný sračky - Lenssen a spol.. ()

Hoomig

Kdysi jsem dokonce znal jednoho hloupějšího člověka, který myslel, že to není hrané. Na Nově to jednu dobu dávali vždycky ve 12:30 a jako podkres ke všednímu obědu mi to bohatě postačilo. Někdy jsem se dokonce i slušně pobavil, i když většinou díky stupiditě daného příběhu a neuvěřitelně amatérským hercům. Ale ten Turek Tekin Kurtulush nebo jak se jmenoval, to byl přísný týpek! :D 35% ()

reypal

Geniální dílo, které zřejmě předběhlo svou dobu a jak se tak dívám na hodnocení, zůstalo zcela nepochopeno s čestnou vyjímkou pana Filuty. Spojení pověstné německé elegance a šarmu, ztělesněné v postavě Ingo Lenssena (ty kníry..) jenž svou výmluvností dokáže odzbrojit i nejhorší kriminálníky (člověče neblázněte..) spolu s maximální snahou o realističnost podpořenou civilními výkony všech herců, dává ve výsledku dosud nevídanou porci zábavy. Vrchol seriálu je pro mě díl, ve kterém nešťastný tlouštík unese sestru východoněmecké dívky aby ji přinutil propašovat z Moskvy návod na výrobu bomby ukrytý v hamburské vánočce, za účelem upoutání pozornosti své bývalé přítelkyně :))) Ještě teď se řežu smíchy, geniální sitcom, který kupodivu nezničil ani český dabing, spíš naopak. ()

MartyMcFly89 odpad!

Obávám se, že těžko dokážu definovat, co přesně se mi na tomhle zvěrstvu zdá špatné. A nebo co je dobré, toho bude mnohen méně. Některé herečky ? Debilita hlavních hrdinů ? ()

Reiner odpad!

Oproti Geminimu nic proti Němcům nemám a tak mohu konstatovat, že ten film či vlastně seriál je děs a to ne protože je to ze SRN, ale protože něco tak deb**** jsem už dlouho neviděl ... :( ()

Meow86 odpad!

Ostuda pro kriminální TV žánr. Ať se propadnu do západního Německa, jestli to není pravda. Das ist echt Ausschuss! ()