poster

Mutant (festivalový název)

 • Jižní Korea

  Gwoemul

 • Jižní Korea

  Goimool

 • Jižní Korea

  괴물

 • USA

  The Host

Horor / Komedie / Thriller / Sci-Fi / Akční

Jižní Korea, 2006, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • obitus
  *

  Korejsky Pavel Liska s korejskym Miroslavem Donutilem se v horkosladke komedii/dramatu snazi zachranit malou holcicku ze sparu pocitacoveho monstra. Po skvele reklamni kapani prichazi zklamani snad jeste vetsi nez pixely poskakujici na zadech horiciho netvora. Pokud chcete videt ctyri nejodpornejsi filmove postavy jak se dve hodiny nedokazi rozhodout zda hystericky brecet, nebo hystericky kricet smichy rozhodne The Host doporucuji. Pokud chcete videt monsterfilm, kde je monstrum podstatne jako kondom v klastere doporucuji The Host dvojnasob. Poprve v zivote si myslim, ze asijska sekce pomobaze hodnoti pouze ze setrvacnosti.(5.12.2006)

 • Hellboy
  **

  Nepochopitelně divný film. Jak z tohohle může být někdo nadšený? Vůbec to nedrží pohromadě...je to rozsypaný, nesoudržný...nevím, jak to popsat. Je to divný. A já samozřejmě nerozumím asijské mentalitě.(11.4.2009)

 • Folpa
  *****

  Tohle je prostě supr film! Zajímavé jak je u tohoto filmu tady tak rozdílné hodnocení.(3.1.2009)

 • petero
  ***

  Príšera z rieky zaútočí a unesie dieťa otcovi ktorý zrovna moc IQ nanazbieral a ten sa aj so svojou rodinou rozhodne na jej záchranu keď sa po jej telefonáte dozvie že si ju príšera odložila do nejakej stoky aj s ďalšou kopou mŕtvych obetí. Problém je v tom že rodina je v karanténe a riaka je uzavretá a príšera začína byť hladná a tak postupne začína konzumovať svoje zásoby. Zaujímavá kombinácia absurdnosti v spojení s drámou nešťastne postihnutej rodiny ktorá je síce kompletne prisprostená ale prečo by sa takéto niečo nemohlo prihodiť aj menej inteligentným ľuďom.(6.4.2008)

 • imf
  **

  Ani ryba, ani rak... čert ví co chtěl Bong Joon-ho svým filmem naznačit, ale při úzkostlivém uhýbání klasickým hollywoodským klišé (stejně do nich nakonec spadne) a šíleném mixování žánrů si budete každých pět minut připadat jako kdybyste změnili kinosál. Chvíli se smějete, chvíli brečíte, ale většinou nevíte co si máte myslet a naivně doufáte, že se to dá samo od sebe do latě. Nedá... věci se samy od sebe neudělají, musí jim někdo pomoct. A Bong Joon-ho ani jeho štáb evidentně zapomněli záchranné vesty. Takže radši plavte pryč, nebo se v tomhle koktejlu pomalu, ale jistě utopíte.(28.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace