poster

Mutant (festivalový název)

 • Jižní Korea

  Goimool

 • Jižní Korea

  괴물

 • USA

  The Host

Horor / Komedie / Thriller / Sci-Fi / Akční

Jižní Korea, 2006, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  **

  Já se z těch Asiatů jednou zbláznim. Oni dokáží nudně podat i rybího mutanta destruujícího velkoměsto (jak by taky ne, destruuje všehovšudy asi dvě minuty). Strašné postavy, ještě horší herci (nezapomenutelná scéna hádky a zoufalství nad fotkou "zesnulé" dívenky je ... prostě nezapomenutelná), otřesný scénář, směšně vyhlížející obluda... v tom filmu prostě nefunguje vůbec nic. Jenom to docela dobře vypadá. Ale jak vidno z několika pětihvězdičkových hodnocení, milovníky asijské produkce Goemul evidentně nadchnul. Brrr(6.8.2008)

 • T2

  Rozpočet $11miliónovTržby USA $2,201,923Tržby Celosvetovo $89,430,344(30.10.2008)

 • Morien
  *****

  (1001) Jo, je to blbost na entou, ale je strašná prdel to sledovat. - O tři roky později říkám: Jéžiš, to je geniální! A závěrečná scéna! Vypne televizi nohou! Já ho miluju. - A ještě o nějakou chvíli později: A vůbec to není blbost!(15.8.2009)

 • LION-MR.T
  ***

  Režisér chtěl natočit nějakou chujovinku jakých asijské filmy natočili,které vychází kopie Godzzily o nějaké příšeře a nevypadá zrovna špatně. Ale dějově a herecky velmi nudné,ale něco mě nutí dát 3 hvězdičky.(18.8.2009)

 • obitus
  *

  Korejsky Pavel Liska s korejskym Miroslavem Donutilem se v horkosladke komedii/dramatu snazi zachranit malou holcicku ze sparu pocitacoveho monstra. Po skvele reklamni kapani prichazi zklamani snad jeste vetsi nez pixely poskakujici na zadech horiciho netvora. Pokud chcete videt ctyri nejodpornejsi filmove postavy jak se dve hodiny nedokazi rozhodout zda hystericky brecet, nebo hystericky kricet smichy rozhodne The Host doporucuji. Pokud chcete videt monsterfilm, kde je monstrum podstatne jako kondom v klastere doporucuji The Host dvojnasob. Poprve v zivote si myslim, ze asijska sekce pomobaze hodnoti pouze ze setrvacnosti.(5.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace