Andy je typický americký středoškolák, kterého trápí nejvíc to, že je stále panic. Myslí pouze na sex s kýmkoli, s čímkoli, a hlavně hned. Stejný problém kupodivu řeší i jeho tři nejbližší kamarádi – sympatický sportovec Jarod, třídní šprt a romantik Griff a výstřední milovník gay filmů Nico. Všichni si přísahají, že do konce léta přijdou o panictví. K tomu jim mají pomoci triky, které se naučí od drsné lesby Muffler, o které kolují sexuální legendy. Tato komedie si utahuje nejen z „heterosexuálních“ filmů typu Prci, prci, prcičky, ale i z gay klasik jako jsou Klub zlomených srdcí nebo Queer as Folk. Zároveň film zůstává natolik citlivý, aby pod povrchním tlacháním o sexu objevil příběh o přátelství a ztrátě dětské nevinnosti. (ČSFD)

Igwar

Tento film stoji a pada na tom ze od zaciatku bol mysleny ako parodia na American Pie, ktory aj dost verne kopiruje, len v trosku inom kabate (:-)). Preto celkom nechapem tu ostru kritiku pribehu, ktoreho zakladna kostra je vlastne vypozicana z American Pie 1, len s drobnymi obmenami. A tam to bolo dobre a tu nie? Taktiez herci nie su az taky zly, urcite nie horsi ako niekde v American Pie 5 alebo 6 alebo podobných "teen" veciach. Taktiez sa musim pousmiat nad poznamkami, ze sexualne sceny su prislis realne. :-))) Myslim ze nie o nic viac a o nic menej ako predloha tohto filmu (AP alebo jeho pokracovanie AP2...AP6?), len su proste gay a to pochopitelne niekomu vadi. AGM je miestami vtipny a pobavi, ale miestami fakt az trapny. Keby autori popustili uzdu fantazie a nedrzali sa tak krcovito predlohy (AP1), mohlo vzniknut aj zaujmavejsie dielko. Jednoducho by som ho dal tak na uroven AP4 az AP6, ziadne veldielo, ale pobavi. Napriek tom ma AGM hodnotenie v priemere o skoro takmer 20% mensie ako menovane "veldiela". Problem je vsak v tom, ze hodnotenie mnohych odraza skor vztah ku homosexualom a nie kvalitu, ci nekvalitu filmu. Aj ked niektori pisu v komentaroch ze nie, je to bohuzial tak. Ten film je pre mnohych zly len kvoli tomu o kom je. Vacsia cast kritiky v komentaroch je neobjektivnym produktom tejto nechute, ci nenavisti. A taktiez vidim a citam, ze mnohych sklamalo aj to, ze neslo o inu drsnejsu, skodoradostnejsiu a urazlivejsiu formu parodie na homosexualov. Chapem a akceptujem, ze niekto gay komunitu jednoducho nemusi, ale preco potom ide pozerat takyto film a vylieva sa tu ake to bolo nechutne a pod. Tomu dost dobre nerozumiem. Normalne by som dal AGM tak max. 3, hviezdicky, viac si asi objektivne nezasluzi, ale z uvedenych dovodov davam plnych *****. Ak moze niekto neobjektivne hodnotit smerom dole, preco to neurobit naopak, ze. ()

rotas

Dokoukal jsem to, i jsme se párkrát dost zasmáli, nicméně mnoho scén je pro hetero jen těžko zkousnutelných. 35% dám ()

Scio odpad!

Tohle rozhodně není teplá parodie na prcičky ale něco jako neuvěřitelně odfláknutý pokus o to! Celý film je hodně nudný a místy až neuvěřitelně nechutný! Pro nás heterosexuály je rozhodně nestravitelný a troufám si tvrdit, že i většina homosexuálů z něj nebude skákat radostí. Je to film určený pro pro lidi typu Jacka ze seriálu Will a Grace. Jediné, co na tomhle díle bylo zajímavé byla architektura budov, kde hlavní "hrdinové" bydlely. Což je u komedie velmi smutné. Můj jasný verdikt je odpad... ()

Vonter

Dovolte mi malou sondu do análu tohoto filmu. Another gay movie má přes 1000 hodnocení. Když spravedlivě rozdělíme hodnotící populaci mezi muže a ženy, vychází z toho alespoň 500 mužů. Otázka zní kolik z těchto mužů je homo a kolik hetero? Populaci hodnotitelů si dovolím dále rozdělit na několik análních kolíků. První skupinu tvoří rozhořčené komentáře, ústící ve většině případů v odpad. To jsou 100% gayové, kteří se stydí za svou sexuální orientaci, případně se s ní nemůžou smířit a kopou do všeho s nálepkou GAY, aby se vyhnuli podezření z řiťopichu. Další velkou část tvoří odpadová hodnocení bez komentáře. To jsou také převážně gayové, kteří se svou orientací až tolik netrápí, ale pro jistotu prdnou odpad, aby nebyli terčem posměchu a nejapných připomínek. Velmi malou část tvoří gayové pohodáři, kteří se za svou orientaci nestydí a mýrnyx týrnyx nasolí filmu lepší hodnocení, samozřejmě i horší, pokud se nelíbilo. Poslední skupinu tvoří hetero populace, složená zejména z uhry obsypaných dospívajících samců, kteří se na film podívají ze zvědavosti, popřípadě aby si dělali z análního sexu mužů prdel. Ohodnotí podle momentálního rozpoložení a množství alkoholu a THC v krvi. Děkuji vám za pozornost. ()

RyuzakiSE

Tento film mi doporučila kamarádka po tom, co jsem se zeptala, jestli nezná nějakou dobrou komedii, doporučila mi tuhle. Už od názvu jsem věděla, že to bude něco s gay tématikou. Mám ráda yaoi, tak jsem si řekla, že si ji pustím. Očekávala jsem, že film bude lepší než mé očekávání... bohužel nebyl. Herci se k postavám nehodili, jejich výkon nestál za nic, nemělo to moc extra příběh, konec byl hned na začátku odhadnutelný. Celkově se mi film zdál jako přiteplená nepovedená parodie na Prci prci prcičky. No, je zkrátka vidět, že se film natáčel jen 16 dní. Myslím, že tento film spíše gaye ponižuje. Každopádně pár plusů by se našlo. Například to, že jsem se v nějakých částech docela i pobavila, ale jen v některých. Dávám tedy jednu hvězdu, je to škoda, ale víc hvězdiček si podle mne tento film nezaslouží. ()

WorteeFlex

Poněkud velmi nepovedený pokus o to udělat jakési "gay American pie". Vše v tomto filmu je afektované, špatný výběr herců (až na výjimky) to potvrzuje. Pokud se tvůrci snažili dodat do tohoto snímku kamkoliv nějakou formu oduševnělosti, tak jsem ji zcela přehlédla. Je to pouze komedie bez vyššího účinku, ale ano, i takové občas potřebujeme. Je to totální mrhání časem, ale pokud si potřebujeme třeba odpočinout, nebo se odreagovat, je to dobrá "ptákovina" (a to doslova). ()

Rumplcimprca

Natočit teplou variaci na Prcičky je dementní nápad. Už předloha stojí za hovno a možná by šlo to nějak parodovat (Scary Movie se to povedlo), ale je to trapný a když už chtěli točit porno, mohli to udělat líp - přímočaře. FUJ! ()

izmi

Konečně legrace, kde se tragicky neřeší comming out, nešťastná láska, ani smrtelná choroba nebo nepřijetí vlastními rodiči. Ujetá parodie, nejen na Prcičky, ale i na další stereotypy z gay života. Žádná "vysoká kinematografie" a to je na filmu příjemný. Fakt jsme se u toho s přítelem pobavili. ()