V každom meste je blázon. V tomto tiež, hoci to nebolo tak odjakživa. Seung-ryong sa ako blázon usmieval v časoch dobrých i zlých. Mal ten najžiarivejší úsmev a každý, kto ho videl, musel sa smiať tiež. Mal len jednu bundu, jedny tepláky a smradľavé tenisky, ktoré neustále strácal. Drel od rána do večera, nikdy nebol unavený a nič ho netrápilo. Chcel jediné, aby jeho mladšia sestra nikdy netrpela. (sochoking)

Rediik

Ňouma, který se nepřestával usmívat za žádnou cenu, plnil přesně napsaná pravidla ohledně své sestry, pravidelně ztrácel svoje boty a dělal tousty, protože to jediné uměl. Někdy by človek potřeboval mít stále úsměv na tváři jako Ňouma. ()

muti

korejska romantika prvej triedy. bozska Ji-won Ha, na ktoru sa moze clovek pozerat hodiny a jej filmovy partak Tae-hyeon Cha. odkial ich pozname? zoznam by mohol byt dlhy - My Sassy Girl, Lover's Concerto, Windstruck, Donggam... teraz si typek zahral miestneho blazna a ona zase krasku (obv), ktora sa po 10 rokoch vracia z EU. kedze odisla ako mlada, vela veci si uz nepamata a ide sa na zistovanie kto je kto. vo filme je dost odhaleni, ktore by ste mozno necakali, takze nie je to priamociare ze laska a zamilovanie sa fesaka do krasky, milostny trojuholnik... ustredna postava je tu ON a vztahy ostatnych k nemu. takze preco sa ludia chovaju ako sa chovaju? zistite. co mi tu chybalo e nejaka chytlava pop skladba, ktora by to odstartovala vo finalnej snimke. pesnicka tu sice bola ale nie je to pop bomba. bonusik je snimka v Prahe kde sa dostane jedna postava, nice! inac je tu jedna postava ktorej je nas hrdina trnom v oku, kto to asi bude? komu by uz len mohol vadit miestny blazon? ()

plooter

Tak jsem si nalil před obědem pár panáků čistých citů a jsem našrot. Pokud je tohle alkoholismus, tak jsem alkoholik a můžou za to Korejské filmy. Neuvěřitelné, jak ze zdánlivě obyčejného tématu dokážou tihle lidé s naprostou lehkostí udělat skvost. ()

sha.piro

Vždy, kdy sáhnu po nějakém jihokorejském filmu, tak dopředu nevím o čem bude a kam mne jeho děj zavede. Nepátrám po tom, neboť jsem si už zvykl, že všechny jihokorejské filmy mají vždy hlavu a patu, že výkony hlavních představitelů jsou téměř pokaždé na mnohem vyšší úrovni, než je tomu u filmů amerických a že, ať už jde o jakýkoliv žánr, jejich tvůrci vždy čerpají z reálného života. A v tomto filmu o procitnutí, sebeobětování a lásce nazvaném Ba:Bo (Miracle of Giving Fool) tomu není jinak. Cha Tae-hyeon v roli potiženého chlapce je v tomto snímku skvělý. Vcítil se až neuvěřitelně do své postavy a vdechl jí dojemně dětskou duši. A Ji-won Ha? Ta vedle Chaa Tae-hyeona působí tak sladce a něžně, že je radost se na tyhle dva dívat. Právem se tento film může pyšnit tolika hvězdičkami a hodně vysokým hodnocením. Divil jsem se jen, že i přes výborné zpracování tohoto snímku se zde našli lidé, kteří filmu dali jen jednu, či dvě hvězdičky. Nevím, zda jim šlo jen o to ublížit filmu jako takovému, už jenom proto, že je korejský, nebo jen nikdy nepřišli do kontaktu s postiženým člověkem a nesnažili se ho poznat a pochopit (a pokud takového člověka nepochopíte, nikdy pořádně nepochopíte ani tento film), ale ať už je to jakkoliv, mé hodnocení to nikterak neovlivní. Mě film dal mnohem víc, než dal zkrátka jim (a to je dobře), proto dávám plný počet a tleskám... ()

Nila

úžasný zážitek.. přestože nepatřím mezi lidi co dojme každý film, tak u tohodle jsem plakala a smála se zároveň... perfektní ()

aboj

Pre Jericho666: Máš pravdu, je to smutné, ale isto vieš, že diamanty nie sú pre každého. Mňa tento film úplne odrovnal, ústredná dvojica bola úžasná. ()