Televizní reality show, ve které několik dvojic závodí po světě. Otevírají obálky s úkoly a nejlepší, nejrychlejší tým vyhraje 1 000 000 $. (maroon93)

stursky

Nejlepší reality show. Skvělá akční jízda celým světem. Když uvidíte jeden celý díl musíte vidět další a další. 1série nejmín oblíbený tým gayové Bill a Joe.Nejvíc oblíbený Paul a Amie. 2série oblíbený týmy sourozenci Blake a Paige a kámoši z Bostonu Chris a Alex. Neoblíbený týmy důchodkyně, který asi nepochopily že to je závod a geekoid Garry a Dave. ()

Iker..

Nic úžasného mi na této reality show nepřišlo. Nápad byl dobrý, ale to je tak vše... Se Survivorem nesrovnatelné. ()

David_SVK

Skvele vymyslená reality show a tým myslím každý detail...napríklad zátarasy alebo rázcestia alebo aj to ako sa vždy v každej časti stretnú všetky týmy na letisku alebo nejakej stanici aby nikto nemal veľký náskok .Vôbec som nečakal že ma to takto nadchne a myslím si že každý tým ktorý doteraz vyhral si tých milión dolárov aj zaslúžil... ()

padlar

Výborný nápad + výborné vybrané lokace + rozumně volené úkoly = výborný soutěž. A člověk se alespoň kamerou podívá po celém světě :-) . ()

5ars33r

Když jsem o tom poprvé slyšel, pustil jsem si to, abych zabil čas. Po několika dílech jsem byl chycen a kdekoliv jsem byl těšil se na svoji další dávku. Doslova miluju tu kombinaci závodu, fandění oblíbenému týmu a nahlédnutí do nádherných míst po celém světě s přičichnutím k nějakým charakteristickým věcem. Škoda, že pro účast v soutěži musíte být občanem USA jinak bych udělal první i poslední, abych se na to mohl koukat z druhé strany obrazovky. Hodnocení: 94% ()

Meily

Výborný pořad na volné chvilky, pokud necestujete, tak se díky tomutu pořadu podívate i do velmi vzdálených koutů. Mě to vždy pobavilo, a měla jsem po té chuť jet někam na dovolenou. :) ()

WhiteHawk

Opravdu povedené...netušil jsem že by mě nějaká reality show mohla natolik zaujmout jako právě Amazing Race(společně s Kdo přežije) ...a každá série má v sobě něco nového,tudíž je to pořád napínavé a je na co koukat:) ()

bambiz

Výborný nepředvídatelný "scénář", skvělá kamera, přesný a dynamický střih, úžasné lokace - až na někdy protivné "herce - neherce" super "film". ()

sabatko

Na co nejspolehlivěji nalákat diváka? Vemte dva lidi - hetero/homo pár, sourozence, novomanžele, kamarády nebo třeba otce s dcerou a tyto lidi ve většině případů ne/obyčejné, zajímavé, výbušné, nekompromisní, autoritářské, podivínské, zoualé nebo hloupé dostante je pod tlak a stres a jen čekejte co se bude dít. ()

Lucisek

Reality show moc nemusím. Ale tohle mě naprosto pohltilo. Nevynechala jsem jediný díl. A v posledním díle každé série jsem se nervovala jestli můj favorit vyhraje nebo ne. V průběhu série jsem nadávala pokud nějaký tým udělal něco, co nebylo fér, nebo vypadl někdo, komu jsem fandila. Objížďka a zátaras dokázaly tak zamíchat pořadím, že někdo startoval první a nakonec vypadl. Takže nikdo od počátku nemohl odhadnout kdo vyhraje. Těším se na další série. ()

MatoPalkes

Survivor je u mňa o niečo lepší ale napriek tomu je Amazing Race ultimátna zábava. Niektoré séria sú samozrejme slabšie a nie vždy to vyhrajú ľudia ktorým to prajem ale bavil som sa vždy kráľovsky. ()