Captivity

Richard Nord

Kostýmy:

Jennifer Marlin
  • 2-Xtreme

Keby neexistoval film SAW dám tomuto takých 55% lenže Captivity bolo natočené neskor a len kopíruje nápad s menšími zmenami film nepriniesol vôbec nič nové + je plný nezmyselností. Keby tam nehrala Elisha tak si to hádam ani nepozriem, ale hrala tam a tak moje oči museli plakat pri pozeraní na takúto zlátaninu... Dávam 40% a aj to z časti kvôli Elishe, ktorá ukázala zase viacej než musela :)(17.7.2007)

• Djkoma

Tak tohle Joffému totálně uletělo a to ani nemluvím o tom, že si Elisha Cuthbert opět vybrala film, který neměl potenciál být dobrý a zase si vykopala hloubější jámu k filmům, od kterých nebude návratu ani pro tak hezkou tvářičku jako je ona. Příběh je neskutečně obyčejný, o ničem a nepřekvapí ani v jednom okamžiku. Jestli se snažil aspoň v některém okamžiku režisér vytvořit pořádnou atmosféru nedařilo se mu to, ani při použití nejsilnějších žárovek na světě (viz. trapná scéna z filmu). Roland Joffé odchází tímto filmem z velkého filmu, protože po tomhle výprasku by neměl dostat dalších minimálně 10 let práci. Už dlouho jsem se tolik nenudil a nedoufal, že film skončí v příští sekundě. Litoval jsem pouze, že Elisha roztrhala korzet, který si měla obléct...(15.7.2007)

• akisha

Další z řady klasicky dementních rádoby hororů, který opravdu nestojí za váš drahocenný čas, jelikož je tak neskutečně tupý a debilní. Neohromí totiž ani prasárnama, ani nahotou, ani nápadem ani zpracováním a už vůbec ne herci. 0%(28.8.2011)

Takže asi takhle čekal jsem to daleko víc brutálnější, ale na druhou stranu jsem se nenudil a po negativních recenzích jsem i lehce překvapen. Bylo mi jasný že nemůžu čekat nic jen průměrný blivajz, kterej zteží bude průměr. On už třeba jenom příběh je dost špatnej a nudnej, navíc je to lehce předvídatelné takže se nic extra nekoná. Herci ač vypadaly pěkně stojí za prd. Elisa neumí vypadat vystrašeně ani kdyby chtěla. A Gillies je nesympaťák už od pohledu navíc ta gay scéna či co to bylo vě mě vyvolala neuvěřitelnej smích. Konec je celkem kvalitní naháněčka, ale nci co bych neviděl již několikrát průměrný film na kterej se asi už nepodívám ale ani jsem se moc nebavil ale průměr dávám v pohodě.(30.6.2012)

• Hitman_47

Jeden z mála filmů, kde se unrated verze výrazně odlišuje od kinoverze .. ale pokud se někdo bude chtít na Captivity mrknout, tak doporučuju spíš unrated verzi, která není tak nudná a je kratší :) Ale pořád je to nelogické a dementní hovno.(20.6.2010)