Captivity

Richard Nord

Kostýmy:

Jennifer Marlin
  • castor

Skutečně idiotsky sešroubovaný nesmysl. Další z řady thrillerů, ve kterém si šílený voyeur pohrává s psychikou mladého člověka, respektive náhodně vybrané dívky a muže. Atmosféra tu absolutně nefunguje, tempo i napětí to postrádá a laciná pointa vypadá jako od autorů Večerníčku. Podobně laděný thriller Saw byl před třemi lety založen alespoň na falešných stopách a šokujících zvratech. V případě Captivity se tvůrci ani nesnažili ani o jedno, natož o druhé, nýbrž neambiciózní cestou (další psychopat v labyrintu desítek kamer) jen mnohé naznačili a zbaběle to nedotáhli do nějakého zajímavého konce. Navíc Elisha Cuthbert už ztrácí onen půvab Sexbomby od vedle a nepříjemně získává pozici Krásky, co šlape vedle.(24.8.2007)

• Hitman_47

Jeden z mála filmů, kde se unrated verze výrazně odlišuje od kinoverze .. ale pokud se někdo bude chtít na Captivity mrknout, tak doporučuju spíš unrated verzi, která není tak nudná a je kratší :) Ale pořád je to nelogické a dementní hovno.(20.6.2010)

Neni to úplně špatný, takovej trošku pokus o další Saw a tu a tam se docela zadaří, ale je to tak strašně průhledný, že to ani neni možný a samotná pointa je spíš k pláči a to se radši nebudu zmiňovat o otevřeným konci, na kterým se scénáristi fakt vyřádili. Další velkej problém je, že to postrádá nějakou pořádnou atmosféru, bez který jsou celkem slušný scény dost mldý a nezajímavý, což je docela škoda, protože prostředí i nápady nejsou špatný a Elisha je fakt dobře vystrašená(4.11.2007)

• petero

Čo toto malo byť? Saw bez vrážd a bez krvy? A ešte k tomu s pointou a vrahom jasným od začiatku? Ukážka krásy hlavnej predstaviteľky? Už z traileru bolo jasné že tomuto filmu bude chýbať atmosféra a napätie tam nebude žiadne a film my to len potvrdil. Jedna hviezdička za to že som to dopozeral a druhá za tú herečku. Keby nejaké herecké prednosti predviedla tak by som si možno aj jej meno zapamätal...(17.12.2007)

• oLí

1/10 Chéché, thriller ? Naivky... Za tímhle že stojí režisér MISIE ?! To nepobírám a jen čumim. CAPTIVITY se tváří moc vážně a snaží se být chytrým filmem, ale není jím ani omylem a s tímhle jestli se někdo spokojí i při nejmenších očekáváních, tak je podle mě hodně moc nenáročnej divák. A kvůli nějaký buchtě přidátat hvězdičky nebudu, tůdle nůdle Eliško.(12.7.2007)