poster

Captivity

 • Rusko

  Похищение

Thriller / Krimi / Horor

USA / Rusko, 2007, 96 min

Režie:

Roland Joffé

Scénář:

Larry Cohen

Kamera:

Daniel Pearl

Střih:

Richard Nord

Kostýmy:

Jennifer Marlin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • oLí
  odpad!

  1/10 Chéché, thriller ? Naivky... Za tímhle že stojí režisér MISIE ?! To nepobírám a jen čumim. CAPTIVITY se tváří moc vážně a snaží se být chytrým filmem, ale není jím ani omylem a s tímhle jestli se někdo spokojí i při nejmenších očekáváních, tak je podle mě hodně moc nenáročnej divák. A kvůli nějaký buchtě přidátat hvězdičky nebudu, tůdle nůdle Eliško.(12.7.2007)

 • Ridick
  *

  neviem ako inde, ale v amerike sa robil nenormalny humbuk kvoli captivity. a samozrejme nezmyselne. zaciatok ako saw, v strede je vyzradena pointa a zaver je o vyrovnani si uctov. cakal som, ze elishu nam aj trochu zpotvoria, utnu nejaky ud alebo prisiju tretie oko. no skoda 20%(7.8.2007)

 • Le_Chuck
  *

  Žeby noc oživlých mŕtvol? Doslovne! Uvidíme ako sa na koži rešpektovaného režiséra prejaví tento, ale úplný nepodarok. 35%(13.3.2008)

 • Djkoma
  odpad!

  Tak tohle Joffému totálně uletělo a to ani nemluvím o tom, že si Elisha Cuthbert opět vybrala film, který neměl potenciál být dobrý a zase si vykopala hloubější jámu k filmům, od kterých nebude návratu ani pro tak hezkou tvářičku jako je ona. Příběh je neskutečně obyčejný, o ničem a nepřekvapí ani v jednom okamžiku. Jestli se snažil aspoň v některém okamžiku režisér vytvořit pořádnou atmosféru nedařilo se mu to, ani při použití nejsilnějších žárovek na světě (viz. trapná scéna z filmu). Roland Joffé odchází tímto filmem z velkého filmu, protože po tomhle výprasku by neměl dostat dalších minimálně 10 let práci. Už dlouho jsem se tolik nenudil a nedoufal, že film skončí v příští sekundě. Litoval jsem pouze, že Elisha roztrhala korzet, který si měla obléct...(15.7.2007)

 • castor
  *

  Skutečně idiotsky sešroubovaný nesmysl. Další z řady thrillerů, ve kterém si šílený voyeur pohrává s psychikou mladého člověka, respektive náhodně vybrané dívky a muže. Atmosféra tu absolutně nefunguje, tempo i napětí to postrádá a laciná pointa vypadá jako od autorů Večerníčku. Podobně laděný thriller Saw byl před třemi lety založen alespoň na falešných stopách a šokujících zvratech. V případě Captivity se tvůrci ani nesnažili ani o jedno, natož o druhé, nýbrž neambiciózní cestou (další psychopat v labyrintu desítek kamer) jen mnohé naznačili a zbaběle to nedotáhli do nějakého zajímavého konce. Navíc Elisha Cuthbert už ztrácí onen půvab Sexbomby od vedle a nepříjemně získává pozici Krásky, co šlape vedle.(24.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace