Píseň pro tebe

Quand j'étais chanteur

Singer, The

Drama / Hudební / Romantický

Francie, 2006, 112 min

V originále naprosto nádherný zvuk i hudba, a to připomínám, ta hudba ve filmu není vůbec můj šálek kávy .. teď po návštěvě na stránkách IMDb mohu jen doplnit své předešlé tvrzení .. v roce 2007 vyhrál tento film na César Awards, France Césara za nejlepší zvuk .. (celkem zde byl nominován v sedmi kategoriích) .. oba hlavní představitelé získali hlavní cenu na dalších dvou filmových festivalech .. Gérard Depardieu na Lumiere Awards, France a Cécile De France na Étoiles d'Or …(11.1.2011)

• d-fens

ocenenia : MFF Cannes 2006 - Nominácia na 1. cenu(16.6.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $10,205,575(6.6.2010)

• eileen

Teda to byla ale nuda, to bych od Gerarda nečekala. Hlavní hrdina mi byl krajně nesympatický, a to jako člověk i jako zpěvák, ženská hlavní postava také. Pro mě film naprosto o ničem a ještě si neodpustím ten naprosto příšerný dabing M. Donutila, to se opravdu nedá poslouchat.(1.12.2010)

• Tyny

Pokud nemáte rádi Depardieua a francouzské písničky ze 70 let, nemá cenu se na film ani dívat. Mně fascinují francouzské písně z téhle doby a Depardieua jako herec také, takže jsem se na film velmi těšila i přesto, že má poměrně nízké hodnocení. Musím říct, že jsem si pod pojmem "davy fanynek a život v přepychu" představovala trošku něco jiného než Depardieua navlečeného do saténové košile a pár diváku v hledišti a zpěv bez energie, což mně u těch písní prostě chybělo.(15.12.2013)