poster

Píseň pro tebe

 • Francie

  Quand j'étais chanteur

 • anglický

  Singer, The

Drama / Hudební / Romantický

Francie, 2006, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lioncel
  ****

  V originále naprosto nádherný zvuk i hudba, a to připomínám, ta hudba ve filmu není vůbec můj šálek kávy .. teď po návštěvě na stránkách IMDb mohu jen doplnit své předešlé tvrzení .. v roce 2007 vyhrál tento film na César Awards, France Césara za nejlepší zvuk .. (celkem zde byl nominován v sedmi kategoriích) .. oba hlavní představitelé získali hlavní cenu na dalších dvou filmových festivalech .. Gérard Depardieu na Lumiere Awards, France a Cécile De France na Étoiles d'Or …(11.1.2011)

 • d-fens

  ocenenia : MFF Cannes 2006 - Nominácia na 1. cenu(16.6.2014)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $10,205,575(6.6.2010)

 • eileen
  *

  Teda to byla ale nuda, to bych od Gerarda nečekala. Hlavní hrdina mi byl krajně nesympatický, a to jako člověk i jako zpěvák, ženská hlavní postava také. Pro mě film naprosto o ničem a ještě si neodpustím ten naprosto příšerný dabing M. Donutila, to se opravdu nedá poslouchat.(1.12.2010)

 • Tyny
  **

  Pokud nemáte rádi Depardieua a francouzské písničky ze 70 let, nemá cenu se na film ani dívat. Mně fascinují francouzské písně z téhle doby a Depardieua jako herec také, takže jsem se na film velmi těšila i přesto, že má poměrně nízké hodnocení. Musím říct, že jsem si pod pojmem "davy fanynek a život v přepychu" představovala trošku něco jiného než Depardieua navlečeného do saténové košile a pár diváku v hledišti a zpěv bez energie, což mně u těch písní prostě chybělo.(15.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace