poster

Tajemství Bible (TV seriál)

 • Velká Británie

  Bible Mysteries

Dokumentární

Velká Británie, 2004, 9x50 min

Hudba:

Paul Lawler
 • Machrovic
  ****

  Kdo je vinen smrtí Ježíše? 3 hvězdičky // Apoštolové 3 hvězdičky // Josef 5 hvězdiček // Jozue a Bitva o Jericho 4 hvězdičky // Herodes a vraždění neviňátek 5 hvězdiček // David a Goliáš 4 hvězdičky, režie: Anna Cox, narrated by Kevin Whately // Kniha Zjevení - konec světa? 4 hvězdičky // Skutečná Máří Magdaléna - nejsem si jist jestli to byl tento díl (znám to pod názvem Evangelium Máří Magdalény // http://www.bbcactive.com/BroadCastLearning/asp/catalogue/productdetail.asp?productcode=21805(26.2.2007)

 • MM_Ramone
  *

  Niekoľko anglických chytrákov sa snaží v tomto špekulatívnom dokumentárnom seriály odhaliť "Tajomstvá Biblie". Študované hlavy, čo musia mať ku všetkému nejaké vedecké teórie a nezvratné tézy. Všetko podrobne analyzujú, preskúmajú, navzájom porovnajú, pozrú sa na to z každej strany. Chcú mať v rukách konkrétne dôkazy, niečo hmatateľné. Chcú si to všetko poriadne overiť. Len zbytočne plytvajú svojim časom. Snažia sa svojou obmedzenou mysľou pochopiť činy Boha. Úbohí bludári. Vôbec nechápu podstatu tejto svätej knihy. Veriaci človek nepotrebuje ich dôkazy. *(4.2.2014)

 • char_t
  ****

  Palec nahoru za snahu vyložil příběhy z Bible bez dogmatického přístupu, čistě vědecky. Třeba Američani by tohle natočit nedokázali.(6.9.2013)

 • HiddenDragon
  ***

  Videl jsem zatim jen dil David a Golias. A i kdyz je to vsechno jen teorie...historikove (a vlastne i archeologove a antropologove) bych rekl malokdy mohou sva tvrzeni dokazat (neni to matfyz a do nalezu musi zapojit fantazii, trochu jako detektiv), tak jako alternativni nazory z pohledu ateistu, a tudiz objektivnejsi nez moje, je to velmi zajimave. A to rikam jako katolik.(24.10.2013)

 • farmnf
  *****

  Opravdu krásné, chtěl jsem někam jít ale vysral jsem se na to a skoukl všech 9 dílů najednou.(26.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace