Cyklistický pretekár Ryder (Dolph Lundgren) sa nemôže zmieriť so smrťou svojho najlepšieho priateľa. Jedného dňa však Ryder zistí, že jeho priateľ nezomrel, ale že bol zavraždený miestnym podnikateľom Renom (Matthew Tompkins), ktorému stál v ceste. Ten chcel postaviť kasino na území indiánskej rezervácie. Na svojej misii spravodlivosti sa Ryder postaví proti Renovi a jeho mužom. (oficiální text distributora)

Rakosnicek77

Vyhaslá hvězda, už před 8 lety. Kde ty loňské sněhy jsou :-( Lungren dopadl stejně jako někteří ostatní např. Snipes, Seagal, Noriss atd. Bohužel to už asi je trvalý stav. ()

ben666

NE NE NE tohle se Lundgrenovi ale vůbec nepovedlo, akce je slabá a bitky taky a navíc je to hrozně nasvícené ( no možná je to jen můj názor, ale málem jsem si na ten film musel vzít sluneční brýle, a to byla noc) , tohle měl Dolph přenechat nějakýmu jinýmu béčkařovi. ()

Moena

Takový pěkný odlehčený akční béčko se zajímavým tónováním kamery. Ač ten konec alá "máme gang, ale budem na něj chodit po jednom" tomu dokonale sráží vaz. Ale pořád je mi Lundgren sympatičtější než ta primadóna J-CvD.Takže pro mně ušmudlaný * * ()

peto12

Pre mna určite lepší film ako Diamantovi psi. Dolph Lundgren a Biblia ? Zaujímavé. Ten koniec bol celkom dosť dobrý. ()

Martin741

Dolph Lundgrten pekne vyhasol - od sympatickych filmov ako Temny Andel a Zuctovani v Malem Tokiu sa prepracoval az na "uroven", kde Seagal toci svoje "kinematograficke klenoty". Asi ho filmarina bavi, ale mna to holt nebavilo. 5 % ()

Maty85

Vynikající drsnej filmek připomínající "Zákon ulice" od Segala. Bezejmený hrdina se příjíždí pomstít, nemilosrdně a bez jakýkoliv emocí zlikviduje každýho kdo se mu připlete do cesty. Jeden z nejlepších filmů Lundgrena za poslední léta. Tadle role drsňáka mu padne jako ulitá a měl by u ní i nadále zůstat a vytvořit ještě více filmů tohoto typu.Zasloužený *** ()

otík

Dolph Lundgren se po delší době vrátil do posilovny a dal své chátrající tělo aspoň trochu dohromady - dobrá zpráva. Kromě potu tam vypotil i příběh o naprosto neznámém muži, který přijede do města, kde žijí také původní indiáni a rozhodne se v něm udělat pořádek s bandou zlých hochů, kteří město terorizují - špatná zpráva. Do děje přidal motorkáře jako cíl své krvavě brutální pomsty za cosi z minulosti - dobrá zpráva. Z posilovny se mu nepodařilo sehnat kloudného režiséra, tak si to zrežíroval sám - špatná zpráva. Těžko se mi o tomto filmu píše. Po milém překvapení z dobrého Přímého zásahu opět Lundgren spadl do nejtěžšího filmového bahna. Příběhu chybí šťáva, je vyprávěn příšerně pomalu, o hrdinovi nevíme takřka nic, i když bychom si to tak přáli (třeba kdo a jak mu prostřílel jizvami posetá záda), akce je hrozně málo a když je, tak ne nepřehledná, střílení je trapné, i když aspoň slušně krvavé. Na druhou stranu stylizace Lundgrena do anděla smrti mu sluší, po delší době má opravdu drsný zjev, i v tváři vypadá sice unaveně, ale pěkně drsňácky a vzbuzuje pocit, že by bylo lépe vyhnout se mu na sto honů. Bohužel totéž mohu doporučit s tímto filmem. Kdo není oddaným Dolphovým fanouškem, nemá šanci. Svým námětem film hodně připomíná The Rockovu Kráčející skálu (té nesahá ani po paty) a svým tempem Van Dammovo Inferno (tomu se rozhodně vyrovná). Snad jen pro úplnost, Dolphíka dabuje Aleš Jarý (Soukup to není, ale ujde to) a hudbu má na svědomí kdysi dříve áčkový, nyní těžce béčkový Elia Cmiral. ()

JohnSmith odpad!

Další příběh z americkýho buranova. Blonďatej kazatel přijede na motorce, dá si tequilu, přečte něco z bible, rozdá pár ran, vymlátí motorkářskej gang a jede zase dál. Na akční film to nebylo moc akční,spíš statický a špatně natočený. A k tomu dost nudný a nezajímavý. ()

Pecival

Brrrr... přežiju toporné herectví, dememtní děj, imbecilní dialogy, mezery v ději, ale musí tam být nějaká akce ! Tady až na pár mizerně sestříhaných bitek a pár závěrečných mordů vůbec nic není jenom se melou strašný zla. Ani se není nad čím zasmát, absolutní ztráta času. ()

sedm.1

Když jsem u Inkvizitora pěl ódy na to, že když si svůj film Dolph sám zrežíruje, tak to nemůže dopadnout špatně, že jen on sám ví, co přesně potřebuje a jak toho využít, ještě jsem netušil, jak moc se pletu, neboť hned ve svém dalším režijním počinu zavedl sám sebe do takových sraček a především ze sebe udělal takovýho nezáživnýho mažňáka, že se mi tomu nechtělo ani věřit. Krvavá pomsta je jednoduše špatný film po všech stránkách. Je doslova neštěstí pozorovat hodinu a půl bijce, který si jen tak na motorce přijede do nějaké zaplivané díry sjednat zákon a pořádek, nasadí si směšný brejličky, přečte nějaký úryvek z bible a pak všechny pitomoučce a naivně pomlátí. Bohužel, veškeré akční scény jsou natočeny ale tak, aby se u nich Dolfík asi moc nezadýchal, zkrátka něčí ruka, záběr na jeho nabroušený ksicht, něčí noha, záběr na padouchův zkřivený ksicht a pád k zemi, hotovo, odchod na kávu. Hrůza hrůzoucí. Akční hrdinové minulého století zkrátka asi už na full contact souboje skutečně nestačí, rezignovali na ukázku svých předností a umění a raději se jednoduše schovávají za toto primitivní a hloupé zpracování akce, kde není nic vidět, vypadá to úplně na hovno, ale to je jedno, hlavně že se tam vůbec něco míhá a je jim přitom především vidět do jejich kdysi profláklejších, ovšem neúprostným časem zdecimovaných, ksichtů. Směšné a smutné zároveň. Co se týče zápletky a dialogů, opět je to celé na úrovni odpadu a opět jsem jen zvedal oči vsloup, co vše dokážou přítomní aktéři vypustit z úst a nestydět se za to, ba naopak, nechat si za to i zaplatit. Navíc vesměs všichni přítomní herci jsou fakt dost nesympatičtí a záporáci k tomu nudní a hloupí. Mě se zkrátka v tomto případě neohrozitelný, nemilosrdný a nekompromisní Dolph ani malinko nezamlouval, jeho drsnost mi přišla hodně vyměklá, naivní a nudná, ostatně stejně jako celý tento jeho pitomoučký snímeček. ()

vitekpe

Dobry beckovy akcnak s nezranitelnym motorkarem Lundgrenem, ktery je takovy drsnak, ze nepodlehne zadne zene, a levou zadni zlikviduje vsechny padouchy v jakemkoliv mnozstvi. 2 + P.S.: viz obsah - jaky "cyklisticky pretekar" proboha? ()

bruceman7

Variace na Walking Tall v podání Lundgrena, to vše na motivy seagalovek. Nebejt ne moc příjemného natáčecího materiálu (snad filtru, jak píšou ostatní, já se v tom moc nevyznám), klišoidního pánbíčkaření a neobjasněných spojitostí příběhu (vlastně se o Dolphovi a jeho mrtvém kámošovi nic nedozvíme, stejně tak nic o spojitosti mezi Dolphem a gangem motorkářů), dal bych průměr. Každopádně, co je to za stupidnídní kecy v textu distributora? Takže někde střídmě pod průměrem. 4/10 ()

AdamesWWE

[6/10] Rutijné, ale záživné rozpovedanie dobrého príbehu, ktorého finish je presne taký aký má byť. Ako vždy veľmi dobrý Lundgren a aj zaujímavý záporák, ale zvyšok ma moc nezaujal. Ale po celý čas som sa veľmi slušne bavil, Krvavá Pomsta je dobrý film, z ktorého mi výraznejšie dojem kazí béčkovosť filmu, ktorú síce nieje veľmi cítiť, ale pri vizuály je to vidieť dosť. Nevýraznosť farieb by sa dalo odpustiť pri normálnych scénach, ani pri akčných to neprekáža ale zase ma ani moc neteší, ale pri nočných scénach je to odpudivé. Aj ked´ Krvavá Pomsta nieje taká krvavá, je dostatočne dobrá a hodná troch hviezd a šiestich bodov. ()

MickeyStuma

Dolph Lundgren a další jeho akční thriller, tentokrát používající námět sedm let starého remakového počinu Sylvestra Stallona 'Sejměte Cartera' (2000). Indiánská rezervace jako centrum dění nebyla pro změnu špatná volba. Hlavní postava Ryder s tváří právě Dolpha Lundgren svou jízdou na motorce připomíná i jiného hrdinu, a tím není nikdo jiný, než Reno Raines z televizního seriálu 'Odpadlík' (1992-97). Stejně jako on přijede, zjistí nekalosti, sjedná pořádek a zase odjede. Ryder však také navíc všude kudy chodí jako kazatel trousí úryvky z bible. nakonec to už prozrazuje originální název snímku který v českém překladu zní jako 'Misionář'. No, nejrůznějších inspirovaných motivů zdá se být tady více než by si kdo všiml. Dolph Lundgren stojí také nejen za scénářem, ale opět se posadil na režijní stoličku. Už počtvrté. A výsledkem je vcelku solidní film, kupodivu však bez výrazných akčních scén. To však neznamená, že tu nejsou ani scény vyloženě brutální. Místy se samozřejmě najdou i nějaká ta hluchá místa, což je škoda, a divákovi znajícího výše zmíněného Cartera, se od samého začátku bude celý příběh zdát každou minutou ve všem předvídatelný. Dolph celý koncept pojal v moderním westernovém kabátě, opět se známými motivy. Tichý silný hrdina, posmívající se darebáci, vystrašení a bezmocní vesničané. Jen místo typických Mexičanů jsou použiti indiáni. Natáčení snímku údajně stálo kolem 4 milionů dolarů a jen z prodeje DVD přinesl zisk 20 milionů. Pro nás další akční thriller bez bázně a hany, pro Dolpha vcelku úspěšný počin. ()

Ronyk7

Už by se Dolph za svůj život mohl natočit aspoň céčkové filmy. Bohužel se tak ještě nestalo a určitě se už nestane. 28.10.2008 ()