Autobusy v jednom kole (TV seriál)

Busy Buses

Animovaný / Pohádka

Velká Británie, 2000

• KajusaK

Pěkně zpracované, animace hezká. Občas vtipné. Pro děti jak stvořené. U mě za 2*.(26.4.2013)

Jedno děcko na tom vyrostlo a to druhý to taky baští.(24.4.2013)

Je vidět, že hodnocení píší samí dospěláci a pro Ty tahle pohádka už dávno není zajímavá. Moje dcera tyhle příběhy milovala když ji byly tři roky :-)(31.8.2012)

• Deimos

DVD/// Obsazení 3/10 Děj 3/10 Hudba 3/10 Efekty 2/10/// +neškodné -jednoduché (pro děti tak od 3-8let), primitivní 3D animace autobusů, dvojrozměrná animace postav/// Autobusy jsem pustil jedné mladé slečně (8let), když je teď u nás na návštěvě (nic lepšího jsem neměl po ruce a Ramba 1,2,3 kteří leželi hned vedle jí pouštět nebudu) a byl jsem zvědavej na její reakci. Ta byla překvapivě dobrá (3*). Pro mě to ale nebylo nic extra a hlavně mě zarazila ta primitivní animace. I když jestli je to určeno skoro pro kojence, tak ti by to stejně nedocenili. Český dabing je, ehm pro děti. Hlas vypravěče byl o něco lepší. Ale stejně to ta mladá slečna nedokoukala a raději si pustila Hvězdnou bránu./// Celkem 28%///(5.11.2008)

Můj malý bratranec se na to rád kouká ...(29.10.2009)