poster

Irina Palm

 • Belgie

  Irina Palm

 • slovenský

  Irina Palm

Drama

Belgie / Lucembursko / Velká Británie / Německo / Francie, 2007, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mat.ilda
  ****

  Názorně předvedeno, že každé zaměstnání může zvednout naše sebevědomí, pokud se v něm staneme nejlepšími :-)) Samozřejmostí je pohodlný pracovní oděv, domácky útulné prostředí a umělecké jméno - Irina Palm. Přestože důvod, proč Maggie pro ni dříve nemyslitelnou práci přijala, je velmi vážný a smutný, pobavený úsměv mně až na několik vypjatých okamžiků nezmizel ze rtů, zvlášť, když počala nečekaně fungovat chemie mezi Maggií a Miklosem... Neobvyklé propojení jemného humoru s dramatem, doladěné hereckými výkony a výbornou hudbou.(8.2.2010)

 • kalap
  *****

  Bába honivá. Začínam hanlivo, ale pravý opak je pravdou a tým je neskonalý obdiv k žene, ktorá sa musela doslova prehrýzť cez samu seba, aby vyhonila peniaze na cestu pre svojho smrteľne chorého vnuka a vykopal druhú dieru do zadku jej synovi, ktorý namiesto toho, aby kľačal pred svojou matkou a ďakoval jej, tak ju nazval kurvou. Keď je veľmi zle, tak ľudia hovoria, že sú ochotní urobiť všetko, ale v praxi to málo kto dokáže, ale táto žena to dokázala.(21.11.2009)

 • MoRTy
  ****

  Doufal sem, že film je podle skutečný události - bohužel nebyl, ale tak to nevadí, alespoň si scénarista mohl pořádně vyšperkovat příběh - tajně sem teda doufal v nějakou kulišárnu na konci: jakože například Irina v kabince nevědomky vyhoní vlastního syna, nebo že svym masturbačnim umem vyžene z vnukova penisu zákeřnou nemoc a on se uzdraví .)(31.8.2009)

 • Houdini

  Zlatý Medvěd - výběr(7.6.2009)

 • Vxxx
  **

  Uznávám, že je to zajímavý nápad a že je to zajímavě natočené atd atd... ale já se prostě nudila. Druhou polovinu filmu už jsem přeskakovala nudné části. Co ale můžu říct, tak "penisový loket" pobavil :D Za mě 2* a už to vidět nikdy nemusím.(7.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace