• Belgie

• slovenský

Belgie / Lucembursko / Velká Británie / Německo / Francie, 2007, 103 min

penisovej loket!!! 70%(8.2.2010)

Příjemný ryze evropský film. Právě ona neamerickost mu dodává na osobitosti. Jen snad ten happy end mohl být méně jednoznačný, nebo aspoň komplikovanější.(28.9.2008)

Mám ráda filmy, které mě nutí k zamyšlení. Ano, všichni rádi tvrdíme, jak bychom pro své děti a nejbližší byli schopní nejvyšších obětí, ale co když se ukáže, že zemřít je mnohem snazší, nežli odhodit sebeúctu? Ale pokud by Irinina snaha nebyla zbytečná, pak i ta třešinka na dortu v podobě měkkosrdcatého majitele nočního klubu s tváří Mikiho Manojloviće by mohla chutnat dokonale.90%(5.2.2008)

• Vxxx

Uznávám, že je to zajímavý nápad a že je to zajímavě natočené atd atd... ale já se prostě nudila. Druhou polovinu filmu už jsem přeskakovala nudné části. Co ale můžu říct, tak "penisový loket" pobavil :D Za mě 2* a už to vidět nikdy nemusím.(7.3.2013)

Povedená hudba a hodně slušný, ale především uvěřitelný příběh ženy, která je ochotna pro své blízké udělat pro někoho nepředstavitalné věci.(20.6.2009)