poster

Irina Palm

 • Belgie

  Irina Palm

 • slovenský

  Irina Palm

Drama

Belgie / Lucembursko / Velká Británie / Německo / Francie, 2007, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ambron
  ****

  "Všetci hovoria, že by pre deti urobili všetko. Ale čo tieto slová skutočne znamenajú?", pýta sa jedna z postáv v tomto nenápadnom filme. Maggie "Irina Palm" jednoduchá, nenápadná žienka pojala tieto slová po svojom a aj za cenu vlastného odporu a posmechu, prekročila vlastný tieň. Aby zachránila. Sam Garbarski priniesol na obraz netradičný príbeh s vtipom a šarmom a ukázal, že skutočný a úprimný cit nás môže zaviesť na najnepravdepodobnejšie a pre mnohých "špinavé" miesta no môže tam aj vzniknúť.(30.3.2015)

 • Asgy
  ****

  Povedená hudba a hodně slušný, ale především uvěřitelný příběh ženy, která je ochotna pro své blízké udělat pro někoho nepředstavitalné věci.(20.6.2009)

 • willow666
  ****

  No tak tohle jsem nečekala ani v nejmenším. Začátek vypadal jako klišé, všechno šlo tak pomalu... A pak? Výtečný nápad zpracovaný opravdu kvalitním způsobem.(3.9.2007)

 • Crocuta
  ****

  Vtipně, citlivě a hlavně uvěřitelně vyprávěný příběh o jedné plaché paní, která byla nucena vzít osud své rodiny doslova do vlastních rukou.(1.3.2008)

 • Skip
  ****

  Film jemně a s přehledem kráčí na hraně mezi dramatem a komedií. Drama je zde cítit velmi silně, ale díkybohu nespadá do dusného sociálního dramatu, ke kterému námět vybízel. Humor, tak jemný, až skoro nepostřehnutelný, o to však silnější, je příjemnou protiváhou vážnosti situace, v níž se Maggie alias Irina Palm ocitl...a. Skvěle natočený film, ve kterém mě rušil pouze poněkud monotónní hudební doprovod.(1.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace