poster

Irina Palm

 • Belgie

  Irina Palm

 • slovenský

  Irina Palm

Drama

Belgie / Lucembursko / Velká Británie / Německo / Francie, 2007, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cunesk8
  ****

  penisovej loket!!! 70%(8.2.2010)

 • Fr
  ****

  BÁBA HONIVÁ….. Zajímavé !!! Ta přeměna Maggie ze ,,staré báby“ na ženu, která má ráda svoji práci (přiměřeně, samozřejmě). Zajímavý scénář (nečekal jsem to!) a hlavně výkon M. Faithfull. Přesvědčivé! Prostě takhle se ženský jejího věku chovají, tváří (mám tchýni!) ….. ostatně všechny postavy jsou reálné, stejně jako příběh. Ano, toto se mohlo stát! A právě ta absolutní realističnost je snad největší poklona tvůrcům!(20.3.2008)

 • Ony
  *****

  Námět sám o sobě mi připadal trochu nanicovatý. Dobrý tak akorát k naplnění dávno známých schémat. Stačí se podívat na filmografii Mikiho Manojloviće a v roce 2007 ho objevíme ve dvou nápadně podobných úlohách (ta druhá v Golubovićově filmu Klopka). "Babička v bordelu" mi zní trochu trapně a rádoby atraktivně. Nicméně třeba právě Manojlovićova účast mě ujišťovala, že úplná katastrofa to nebude. A hle, ono je to přímo dokonalé! Je to tak civilní a decentní a zároveň tak pubertálně obscénní, že prostě nechápu, jak toho tvůrci mohli docílit. Tragika a komika se vůbec netluče, nevidím jediný zádrhel. Stoprocentní spokojenost.(25.9.2007)

 • bogomira
  ****

  Netradiční pojetí tradičního tématu. Ze začátku je to jakoby trochu nechutný, ale časem do toho tak přijdete, že už vám to ani nepřijde. Měli bysme se, chlapi trochu krotit, teď když víme, jaký nebezpečí hrozí našim loktům...(17.5.2008)

 • prkalil
  *****

  Dámy a pánové, milé děti, ... - no, tentokrát asi především pánové: hle - jaká to skvělá ukázka mužského pokrytectví... Opravdu by mě zajímalo, kolik z vás, hoši, by dokázalo poděkovat své matce za to, co pro svého syna (a jeho syna) udělala hrdinka filmu... Krásnýho filmu. Od prvních leteckých záběrů na městečko (nebo londýnské předměstí?), tak z té výšky hezké a anglicky úpravné, podmalovaných pomalou melodií. Nemám slov, kterýma bych dokázala ocenit nenápadné hraní-bytí Marianne Faithfullové a ještě více Mikiho Manojloviče - co všechno umí vyjádřit drobným gestem nebo nepatrným pousmáním. Ten film na mě působí TAK pozitivně, vyvolává ve mně klid a jemnou chvějivou radost. Další skvost do sbírky nezapomenutelných. (To jsou teda paradoxy... )(6.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace