• Belgie

• slovenský

Belgie / Lucembursko / Velká Británie / Německo / Francie, 2007, 103 min

Co všechno je člověk ze zoufalství ochoten udělat pro druhé. To a ještě mnohem více se dozvíte, pokud si seženete toto vynikající komediální drama o babičce, která hladila a pohrávala si s mužskými pyji, aby sehnala peníze na léčbu svého vnoučka. A byla v tom fakt dobrá. Tak dobrá, až z toho dostala penisový loket.(8.2.2010)

Rozpočet $4,5miliónaTržby USA $44,383Tržby Celosvetovo $10,610,353(18.8.2009)

Mně to moc vtipné nepřišlo, zasmála jsem se asi jednou. Spíš bych řekla, že to bylo příjemné a dojemné. Nejsilnější emoce ve mně vyvolala postava, u které to zaručeně nebylo záměrem - syn Maggie alias Iriny Palm. Byl to neskutečný vůl! Nechtěla bych ho za syna, ani otce a už vůbec ne za manžela.(1.5.2008)

Snímek evropské kvality, jehož sterilnost mě jakž takž nechala chladným. Ovšem na papíře to musí působit minimálně pornograficky. 70%(15.8.2008)

Doufal sem, že film je podle skutečný události - bohužel nebyl, ale tak to nevadí, alespoň si scénarista mohl pořádně vyšperkovat příběh - tajně sem teda doufal v nějakou kulišárnu na konci: jakože například Irina v kabince nevědomky vyhoní vlastního syna, nebo že svym masturbačnim umem vyžene z vnukova penisu zákeřnou nemoc a on se uzdraví .)(31.8.2009)