poster

Irina Palm

 • Belgie

  Irina Palm

 • slovenský

  Irina Palm

Drama

Belgie / Lucembursko / Velká Británie / Německo / Francie, 2007, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jhrasko
  ****

  Rock&rollovú babičku Marianne, ktorej THE BALLAD OF LUCY JORDAN tak krásne dopĺňala Thelmu a Louise, som videl v dvoch filmoch (okrem IP v INTIMACY) a ani v jednom si neviem predstaviť nikoho iného. A to je ten najväčší herecký kompliment. K tomu smutné MIKI-ho oči a z Iriny je miesto trápnej a škandálnej erotickej epizódy zaujímavá štúdia ženy i na tému: POZNÁTE BLÍŽNEHO SVOJHO ?(10.10.2009)

 • Ony
  *****

  Námět sám o sobě mi připadal trochu nanicovatý. Dobrý tak akorát k naplnění dávno známých schémat. Stačí se podívat na filmografii Mikiho Manojloviće a v roce 2007 ho objevíme ve dvou nápadně podobných úlohách (ta druhá v Golubovićově filmu Klopka). "Babička v bordelu" mi zní trochu trapně a rádoby atraktivně. Nicméně třeba právě Manojlovićova účast mě ujišťovala, že úplná katastrofa to nebude. A hle, ono je to přímo dokonalé! Je to tak civilní a decentní a zároveň tak pubertálně obscénní, že prostě nechápu, jak toho tvůrci mohli docílit. Tragika a komika se vůbec netluče, nevidím jediný zádrhel. Stoprocentní spokojenost.(25.9.2007)

 • Disk
  ****

  Co všechno je člověk ze zoufalství ochoten udělat pro druhé. To a ještě mnohem více se dozvíte, pokud si seženete toto vynikající komediální drama o babičce, která hladila a pohrávala si s mužskými pyji, aby sehnala peníze na léčbu svého vnoučka. A byla v tom fakt dobrá. Tak dobrá, až z toho dostala penisový loket.(8.2.2010)

 • Chrustyn
  ***

  Neobvyklý příběh, skvělá herečka a povedená hudba ale jinak je to takový normální malý film na který se rychle zapomene.(8.4.2008)

 • Fr
  ****

  BÁBA HONIVÁ….. Zajímavé !!! Ta přeměna Maggie ze ,,staré báby“ na ženu, která má ráda svoji práci (přiměřeně, samozřejmě). Zajímavý scénář (nečekal jsem to!) a hlavně výkon M. Faithfull. Přesvědčivé! Prostě takhle se ženský jejího věku chovají, tváří (mám tchýni!) ….. ostatně všechny postavy jsou reálné, stejně jako příběh. Ano, toto se mohlo stát! A právě ta absolutní realističnost je snad největší poklona tvůrcům!(20.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace