REPO je speciální dáreček od režiséra „SAW SÉRIE“ Darrena Lynna Bousmana. Film, který je tak „jiný“, že ho ani k ničemu nemůžete přirovnat. Pokud milujete muzikály, můžeme zaručit, že REPO lehce zapadne mezi vaše nejoblíbenější filmy. Pro všechny ostatní je to rozhodně ojedinělý snímek, který vám přinese novou zkušenost. A to se poslední dobou v kinematografii moc často nestává.

V nedaleké budoucnosti ničí smrtící epidemie lidské orgány. Vědci začínají masivní orgánovou sklizeň. Biotechnický magnát přijde s nápadem splátek, když však někdo nezaplatí jen jednu jedinou, přijde REPOMAN a svůj orgán si vezme zpět. Ve filmu můžete vidět a slyšet nejprodávanější sopranistku všech dob Sarah Brightman nebo Ogre – zpěváka legendární industriální kapely Skinny Puppy a také Joan Jett. Kromě nich obsahuje soundtrack Repo např. tyto umělce: Stephen Perkins (Jane´s Addiction, Porno for Pyros), Clown (Slipknot), Ray Luzier (Korn, Army of Anyone), Brian Young (David Lee Roth Band), Richard Fortus (Guns n´Roses), Sonny Moore (From First to Last), David J (Bauhaus, Love and Rockets), Daniel Ash (Love and Rockets), Blasko (Ozzy Osborne band), Tommy Clefetus (Rob Zombie band), Melora Creager (Rasputina), Rami Jaffee (Wallflowers), Danny Saber (Busta Rhymes, Seal), Eric Powell (16Volt).

Nahrávací tým REPO se skládá: Yoshiki (legendární rocková kapela X-JAPAN), Josepha Bishara (Rasputina, Danzig) a Chris Spilfogel (Dreamgirls, Hairspray) (oficiální text distributora)

Tom_Lachtan

Anthoney Head skvělý, Alexa Vega chvíli roztomilá, chvíli zas skoro nesnesitelná, Paris Hilton, kdo by to byl řekl, hraje svojí roli slušně a dokonce ani nemám nutkání ji při sledování zabít! A takový je vlastně i celý film - celkem fajn, hrozně rád bych mu dal víc hvězdiček, ale ono se nekonalo nic převratného, pod slupkou zajímavého výtvarna a cyberpunkové stylizace je totiž naprosto fádní, několikrát viděný příběh. Navíc dost zamrzí, že složka hudební není nijak zvlášť dobře promakaná, fajn kousky se přesto najdou. Nicméně tvůrcům zaslouží smeknout (klobouky, paruky, nebo obličeje, to je putna) za fakt, že takový film stvořili s tak malým rozpočtem. ()

SLOTH

v u.s.a. nesmi videt ve filmu jedine prso pak je ten film nerpistupny do p.g. 15 a tohle jim jiste nevadi vzdyt co je na tom ze se tam rezou tela vypadavaji vnitrnosti hlavne ze to nezasahne nase puritanske smysleni. tohle bylo strasny! kombinace priznivcu EMO s GOTHIKAMA nebo jak se jim rika bylo to opravdu nerpijatelne pisnicky herci vsehcno. jedine za co je hvezdicka je svetr repomana ()

pornogrind

Muzikál, komedie a horor ?Kde já už to viděl ? No přece v Cannibal! The Musical a i tady to zrovna moc nefungovalo. Ikdyž po hudební stránce to bylo celkem propracovaný. Jenže časem se to zají a spíš to leze na nervy. Mínusem je taky gore, kterýho bylo pomálu a když už, tak za moc nestálo. Co mě naopak potěšilo byla Paris Hilton (hlavně role jakou si střihla) a především mistr Bill Moseley, kterej opět nezklamal. Takže i přes pár dobrejch nápadů (tř. komiksový pasáže ) se tenhle film na víc jak 2 hvězdy nezmůže. ()

SOLOM.

Spojení muzikálu a režiséra Bousmana mě zprvu moc nelákalo. Nejsem totiž velkým fandou ani jednoho. Série SAW nepatří mezi moje nejoblíbenější a muzikály už vůbec ne. Přesto všechno jsem na tento film slyšel celkem slušné ohlasy a tak jsem si ho nakonec přece jenom sehnal. No a ani toho moc nelituji. Je mi však jasné, že podobné filmy nejsou rozhodně pro každého. No ono tedy podobných kousků ani moc neexistuje, protože Repo! The Genetic Opera je svým způsobem opravdový unikát, určený jen pro opravdové „blázny“ dáli se to tak říct. Bláznivější věc jsem v podobném odvětví ještě neviděl. Bousman zde skloubil hned několik žánrů dohromady a i když to ne vždy klapalo, nakonec to i přes menší obtíže dotáhl do zdárného konce. Velkou zásluhu na tom má i pozoruhodný výběr herců a zpěváků. Hudba skvělá, triky rovněž (místy), Paris konečně alespoň trošku překvapila a Sarah Brightman skvělá jako vždy. Jen ty texty písní mi občas lezli na nervy. 7/10 ()

Shit

Mam rád tyhle hororový mixy s muzikálem, vždycky jsou strašně zajímavý, chytlavý a tak nějak to na mě vždycky zapůsobí a to platí i o tomhle. Atmosférou mi to dokonce trochu připomínalo Burtonova Holiče, naprosto parádně temná atmosféra, ale přece jen by to chtělo v některých částech ještě výrazně doladit a to ať už co se týče písniček a nebo zpěváků, někdy to haprovalo fakt fest a občas to přezpívávání obyčejnýho textu působilo dost blbě a nemelodicky a tak trohu navíc, aby se tam náhodou normálně nemluvilo, ale jinak super hororovej muzikál laděnej občas trošku v modernějším stylu písniček, ale to nevadilo. Navíc takový vyvrhování vnitřností, jako bylo tady, se nevidí moc často ()

• Skladba "I Didn't Know I'd Love You So Much" bola pôvodne uspávanka akú skladateľ Darren Smith zvykol spievať svojmu synovi. (dwdb)
  • Mnohé z filmových kostýmov, ktoré nosí Paris Hilton (Amber Sweet) pochádzajú z jej osobného šatníka. (Greenpeacak)
  • Nivek Ogre, který si ve filmu zahrál jednoho se synů magnáta Rottiho Larga, je zpěvákem proslulé industriální kapely Skinny Puppy. (Pumiiix)

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány