Autíčko s červeným srdcem (TV seriál)

• Česko

Autíčko s červeným srdcem

Animovaný / Rodinný

Československo, 1987, 7x7 min

Petr Skoumal

Legendární Večerníček :)(15.2.2014)

Kouzelný a tak trochu neprávem polozamenutý večerníček z mých raných dětských let o jednom klukovi a jeho bílém autíčku s červeným srdcem na kapotě v sedmi krátkých příbězích. Tuším že i ten kluk měl to srdce a to sice někde na svém tričku. Nic podstatného se mi nepodařilo zjistit, komentář Taťjány Medvecké ani Skoumalovu hudbu si v tuto chvíli bohužel už nevybavím. Nicméně dodnes si vzpomínám na docela pěknou animaci od Evy Višňákové a na jednu z těch sedmi epizod která nesla název "Závody". Co se mi podařilo zjistit, tak to sice to že v TV to běželo naposledy asi před zhruba deseti lety. Chtělo by to asi reprisovat přeci jen častěji...(21.4.2007)

... upozorňuji, že v tomto případě hodnotila moje sedmnáctiměsíční dcera :-)(9.12.2014)

Bezvadný večerníček, ty vzpomínky jsou prostě úžasné: miluji nostalgii :-).(24.7.2009)

Škoda, že se na tenhle poklad zapomnělo, ale mělo to moc málo dílů:-)(2.9.2009)