Pitevna

všechny plakáty

Mrtvola není jen tělo bez duše. Je to něco, co má být respektováno jako nástroj učení mladých studentů medicíny na celém světě. Lidské tělo může vypovědět tisíce příběhů, nás však teď zajímá pouze jedno tělo a jeden příběh. Mai je výborná studentka druhého ročníku medicíny. Při její první hodině praxe na pitevně se stane něco podivného. Když Mai prochází kolem mrtvého těla ženy, ruka mrtvoly se náhle pohne a chytí Mai za zápěstí. Nikdo si však ničeho nevšimne. Postupně se zdá, že žena se skrývá ve stínech a pronásleduje Mai na každém kroku. Ta začíná být zoufalá a snaží se ve své minulosti najít odpovědi, aby se dozvěděla kdo že je tajemná žena v márnici a kdo ji vlastně sleduje a proč. (oficiální text distributora)

DjMetal

Jezisi...To ti sikmooky nevedia natocit poriadny horor??toto bolo fakt ze strasidelne...bububu....1* je za to ako vyzerali tí duchovia a 2* je za hereckine pery.inak to je nuda...Taky nezazivny film.Ja sa chcem pri horore bat a tuto som sa nenalakal ani raz.Teraz je strasne vela hororov o duchoch a niektore su fakt nanic a toto patri ku nim.To jest odomna vse.A nakoniec vsetko najlepsie : pre krista pana, to co dali te NOJ ci ako sa volala za hlas (dabing)??ze 20 rocna studentka a moja babka ma mladsi hlas ako ona.Najkrajsie asi z celeho tohoto filmu boli zaverecne titulky a hudba k nim. ()

Zombiepod

Ďalšia thajská hororová tuctovka, ktorá absolútne nič neponúkne a neobsahuje ani štipku inovácie žánru, ktorá by stála za reč. Myslím si však, že práve preto akým štýlom si ide za klasickými ducharinami s tématikou "duše a obrady" vmiešanej do súčasnej doby, patrí k tým lepším. Sú tu však dve rušivé zložky ktoré film neuveriteľne zhadzujú, a to otravná neschopná hlavná predstaviteľka, ktorá by sa hereckému remeslu ešte stále mala čo učiť, a tou druhou je pokus o spojenie pointy s kriminálnou zápletkou, ktorá pôsobí skôr chabo a nezaujímavo. Ja osobne by som ten film ale až tak nesfukoval, malo to niečo do seba. /55%/ ()

chlebo odpad!

To sa zas raz jedno detektívne šikmoočko pustilo do pátrania po totožnosti neznámych mŕtvoliek. Ako postava tak aj hlavná herečka sa minuli povolaním. Mai mala byť radšej spisovateľka detektívnych románov a tá herečka.... to je vlastne jedno, mohla by napríklad predávať na Miletičke tepláky abibas, aj to by jej isto šlo lepšie ako herectvo, síce, keď tak nad tým uvažujem, bola tak nepresvedčivá, že by vlastne ani tie skurvené tepláky nepredala. Nič plochejšie som už dlho nevidel, vrátane našej hrdinky. Fuh, ďalší komentár mi vyšiel bez skurvených samoúčelných vulgarizmov, pri mojom hojnom počte bodov ma isto okrem seba samého čítajú milióny detí od predškolákov až po všetkých pubescentov, ktorým by som nerád dojebal vývin osobnosti. ()

Mr.nachos odpad!

Můj ty šotku.... Někdo měl dobrej(?) nápad natočit film s tématem nepodobným desítkám jiných....ale proč to ještě nezprdelit hloupými dialogy, proč neobsadit absolutní neherce, kteří z toho udělají nudu s velkým N......hlavní hrdinku včetně veškeré omladiny bych kopla do zádele a poslala na herecký kurz. No, vlastně veškeré osazenstvo. Děti na školní besídce pomocné školy mají víc hereckého nadání než tihle. A protože jsem to viděla jen dabované, tak musím říct, že ač máme jeden z nejlepších dabingů, tak tohle snad musel dělat někdo se sebevražednými sklony, protože tak stupidně mrtvolný dabing jinak není možný. ()

honzic

Slabý hororový příběh se slabými hereckými výkony a nedomyšleným scénářem a hůře zvládnutou režií, pěkná hudba na pozadí a lekačky to moc nespraví, vše je narušeno nedokonalým herectvím a horší prokresleností a návazností příběhu, prostě tento horor se nevyvaroval klasických chyb. Hodnocení: 35 % ()

bulawaio

1/10. Hodnocení blížící se 50% je u téhle nezajímavé kravinky dosti přehnané. Já nemůžu pochválit skoro nic. Thajci se nám neustále snaží každé tři minuty nahánět strach, ale to se jim jednoduše vůbec nedaří. Některé scény spíše vyvolávají smích. O hercích ani nemluvě. Ty by měli všechny zakopat. Tentokráte se východní duchařská scéna velmi přepočítala. Ruce pryč. ()

DAJAAAA

takhle uz jsem se dlouho nenudil,někdo se inspiroval okem,ale vubec se mu to nepovedlo,jedna hvězda za tu prvni lekačku a trochu živějši konec ()

Henk

Předem musím říci, že duchařské horory nejsou zrovna mým šálkem kávy, ale po shlédnutí tohoto dílka bych řekl, že se thajci docela vytáhli. Žádný pozvolný rozjezd, temná, dusná atmosféra, nijak zvlášť kolísající napětí s občasnými až idylickými scénami pro vydechnutí, které však netrvají nikdy dlouho. Při závěrečné sekvenci u konzervačních nádrží mne chvilkami jímala až posvátná hrůza. Nejsem expert, ale myslím povinnost pro každého příznivce duchařin. ()

Little_Sawy

Svatá prostato! To bylo mých nějkrutějších 92 minút v mém životě. NUDA, nič víc než nuda. Atmosféra byla cítiť jak houno, lekačky taky moc nefungovali, herci byli totálně odvařený, a hlavní hrdince pěkne mrdalo v hlavě. Jedna či svě scény z filmu bylo jakš tak dobré, ostatok bych klidně prospal. ()

k.rakonos

Mně se to líbilo. Mělo to atmosféru, napětí, dost lekaček, hezká Thajka v hlavní roli, lepší než přemrštěná americká produkce, takže za 4 hvězdy. ()

gfrusvk

Nie je pitva ako pitva. Prvú tretinu hodnotím super. Fajn príbeh, každú chvíľu ľakačka a mrazivé scény, to som dával filmu ešte akú takú nádej. Hneď po pútavom začiatku ale nastúpil ťažký amaterizmus, začali sa dokola omielať furt tie isté strašidelnonudné scény a príbeh už začínal naberať typické ázijské chaotické grády. Začala transformácia z hororu na kriminálku, keď už sa snažíme zistiť kto/kde/kedy/prečo straší, lenže bez akejkoľvek atmosféry, so scenárom napísaným očividne z donútenia.. hej a takisto mi už každú chvíľu šli rupnúť nervy z neustáleho ustráchaného pohľadu hlavnej hrdinky a toho jej večného uľakaného ojkania... Koniec bol velmi slabý... Jediné čo mi ostalo v hlave bola scéna z prednášky s premietačkou.. a chytľavý soundtrack. ()