Příběh o vztazích, lásce a nenávisti mezi přáteli a rodinou. Jorge zdědil pozici vrátného po svém otci poté, co prodělal infarkt. Otec už není schopen se o sebe dál starat, a tak spadá na Jorgeho nesnadný úkol. Práce vrátného rozhodně není jeho vysněná, a proto se neustále snaží hledat jinou. Neúspěšné hledání zaměstnání, ve kterém mu rozhodně nepomáhá skutečnost, že je jeho bratr Antonio za mřížemi, ho ničí a snaží se bojovat se svým osudem. Avšak díky Antoniovi pozná Paulu, která je trýzněna ostatními vězeňkyněmi. Žena chce vysvobození a prosí Jorgeho, aby ji oplodnil. Tomu všemu přihlíží Israel, jeho nejlepší přítel, který zjistí otcovu homosexualitu a začne tak řešit problémy s vlastní orientací. Můžeme být svědky velice zajímavého snímku, který vyhrál například cenu za nejlepší režii v Goya Award. (_Berunka_)

mi-ib

Velmi svérázná romanťárna. Oceňuji originalitu filmu a velký počet poloh lásky, který nabízí. Není zde ta poloha, kterou najdeme ve všech středoproudých romantických komedií, a to vytváří právě tu originalitu. Jenže přestože jsem měl pocit, že mě film celkem zaujal, přišel mi hrozně zdlouhavý. Nevím čím to bylo, ale přišel mi mnohem delší než ve skutečnosti je. Opět mě okouzlila Marta Eturu. ()

Adiemus

Každopádně zajímavý film o tom, že člověk najde lásku tam, kde ji nejmíň čeká. Jenže se příliš o všem diskutuje. ()

sehe

Pozoruhodný španielsky film o láske,súrodeneckých a rodinných konfliktoch,priateľstve,hľadaní seba samého s primeranou dávkou tragiky s komikou.Tmavomodrá,takmer čierna je farba obleku vystaveného na figuríne vo výklade obchodu,ktorý Jorgeho provokuje a zároveň predstavuje svet,ktorý mu osud nedoprial.Takéto filmy nám v kinách chýbajú. ()

markotter

Tak dobré, že až nevím, jak to napsat. Prostě takový typický španělský malý film, který velmi poeticky a citlivě popisuje mnohdy nepoetické věci a mizérii hlavních hrdinů, že byste měli na chvíli chuť být jedním z nich. A to tam jsou vesměs samí "lúsři". Není to úplný vrchol, ale pánbůh za takovéhle filmy. ()

Miagy

Tento film zaraďujem medzi filmy, ktoré si človek pozrie, trochu sa zabaví, na konci si povie že ani nevie o čom ten film bol, ale bavil sa... Film je svižne natočený, zábavný, neprináša však nič výnimočné. Záver je mierne nedotiahnutý a neucelený. Na štvrtkový večer akurát. ()

jafuska

další neamerický film který byl hodně podivný až nezáživný, mám raději typické americké filmy, tam se většinou ně co vždycky děje, ale v tomto byla velká prázdnota děj šel jaksi mimo mě ()

nula87

Víc témat (někdy až moc) spojených do jednoho filmu, ale pořád vkusně a s citem ukočírovaných. Španělé umí natočit velmi slušný film o vztazích, a tady to dokazují. 65% ()

subic

Asi jsem od toho podle hodnocení čekal mnohem víc. Příště už se na to dívat nebudu, je to strašně táhlé bez kapky dramatu a komedií to taky nelze nazvat. Ale pochopím, že třeba holkám se to bude líbit. 49% ()

akcul

80% Citlivě natočený vztahový šmodrchanec, jehož aktérům se smějete, dojímají vás, divíte se jim a souhlasíte s nimi. Běžné emoce v ne až tak bežných souvislostech a situacích. Film není doslovný, můžete tedy dosadit sebe sama, abyste dosáhli té správně modré pro vás. ()

DavidPrague

Film rozehrává různá témata a situace, ale v jejich vyústění většinou zůstává na půl cesty. Směsice postav a lehká bizarnost je pro španělské filmy typická, ale na rozdíl třeba od barevného a živého Almodóvara je tohle jen odvar a šedá nuda, kde občas problýskne zajímavější moment. Emoce z toho na mě žádné nepřeskočily. Film z kategorie - koupím za 49 Kč, jednou zhlédnu a pošlu dál... ()

certiskon

Udivuje mě tak vysoké hodnocení filmu, ale tak každej má to svý a já si u tohohle filmu nějak nepřišla na nic, co by se mi líbilo...Bohužel musím hodnotit tak nízko, suďte mě jak chcete, mě se prostě nelíbil ()

Karja

Žádná divoká erotická show se nekoná, i když by tomu název mohl nasvědčovat. Španělé přivedli na svět docela dobré romantické drama, prvky erotična tam tedy sice opravdu jsou, ale v rozumné míře. Herci jsou nic moc, žádné srdce si získávající idolové, stejné je to s prostředím, ale děj ujde. Zpočátku si sourozenci svým způsobem jedou po vlastní ose, ale zakrátko je z toho příběh docela obdivuhodný a pro bratry až moc společný, hlavně až moc osobní. Mají díky okolnostem jednu společnou holku na sex. 55 % ()

zipS

filmové prekvapenie zo španielska..."otvorený" koniec nabáda na pokračovanie ( teda ja CHCEM vedieť ako to pokračuje ďalej :] ) . . .takéto filmy majú vždy čo povedať a každý si v nich niečo nájde. > D. S. Arévalo > palec hore ()

poppy75

filmik mal pre mna az divadelnu atmosferu,vratane hereckych vykonov..emocie,ktore ludia v nasich koncinach vyjadrit nevedia...kazdy vo filme hladal seba ,mozno viac,ako hladal lasku.../originalny nazov filmu je ovela trefnejsi/...napriek temam to lahko odsypalo, s nevtieravym btw humorom... ()