Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Reesha

Naprosto skvela zalezitost plna hlasek, nadhledu, krve, prsou a parodovani vsech moznych filmovych klise. Do toho hraje paradni muzika a je to i (az na efekt strelby ze zbrani) pekne udelany. Nenudil jsem se ani minutu! ()

morbido

Ach ja som čakal také zázraky kombinácia porna a zombies čo môže byť lepšie?možno práve preto že som mal velké očakávania ma to tak sklamalo....tá 1* je za tú Jennu Jameson zbytok je fakt nuda ale možno my to akurát nesadlo uvidíme ešte raz to skúsím ()

Hrobař

Opravdové béčko se vším všudy. Vojáci jsou jaksepatří gumoví (hlody co vypouští ta vojanda za pochodu neměly chybu) , striptérky jsou nesmírně zručné - ještě aby ne a muži v okolí pořádně nadržení a rozhazovační. Bar jak má bejt. Na nízkorozpočťák jsem byl překvapen jakými efekty film disponoval a pokud nezvládal technik přes mozky vyřešilo se to vtipným střihem. Zápletka byla tak hloupá jak to má být a tak film uběhl příjemným krvavým tempem. Doporučuju ()

le poulet

Cha, tak koukám, že jsem jedna z několika málo holek, co se na tuhle neskutečnou sračku podívala! Nápad dobrej, holky strašný, zvlášť ta gotička, Robert Englund fakt k sežrání ( ani se nedivím, že po něm ty "ne tak uplně mrtvý" děvky šly). Úchylárna století, kterou si pouštím, když chci zabít čas a nezdechnout přitom nudou. Jo! A docela dobrý hlášky. ()

schindler

Jasně, je to béčko s velkým BÉ, ale zase si na nic nehraje. Všichni herci i neherci vědí v čem hrají a neskonale se u toho baví, včetně mě. ()

TheBruky odpad!

Tenhle film musí pouštět těm největším vyvrhelům v pekle. Svůdné zombie se dá zaměnit jako synonymum pro bolest a utrpení. Pouze pro fanoušky gore žánru a ani těm bych to nedoporučoval, na trhu jsou i lepší varianty, i když s menším množstvím silikonu, to uznávám. ()

Richie4422

Mám rád podobné žánrovky, kde sa tvorcovia neberú vážne, sú nad vecou a vedia si vystreliť z niektorých prvkov moderných hororov. Problém však nastane, keď tvorcovia neberú vážne absolútne nič a sú nad vecou až tak, že im je všetko ukradnuté. Prvých 30 minút som ledva prežil, tak nevtipnú habaďúru pod úrovňou paródií som dlho nevidel, ale zostal som prítomný kvôli prísľubu striptérok. Značná časť filmu po hrozivom úvode je o točení sa na tyči a i keď to znie slaboducho, užil som si to. Slintajúci chlapi, tancujúce silikóny, hlúposť a zachytenie klišé niektorých romantických drám s podobnou tématikou. Od ďalšieho momentu to naberie zombie plášť a je neskutočná zábava sledovať zombie striptérky, ich súboje, mŕtvolné tance a nadržaných chlapov, ktorým je absolútne jedno, že im v backstagi skutočne nejdú spraviť privátny lapdance. Robert Englund ako majiteľ zázračného nešťastného zombie striptíz baru si svoju rolu užíva a pekne využije tento dar z neba v podobe vírusu. Bar sa napĺňa a každému je jedno, že platiaci chlapi v značnom počte miznú. Pohľad na unikátne mŕtve striptérky proste stojí za to. Pomaly sa rozkladajú a zo sexy zombie sa stávajú rozpadávajúce sa silikónové dievky. Tento prechod zo "vau, zombie, ale sexi, dobrý film" do " bleh, bleeeeh, bleeeh... čo to tam visí a tečie" bol naozaj podarený a veľký potlesk si zaslúžia maskéri. Chlapom vo filme to nevadilo, naopak, rozpadávajúce sa zombíčky sú ešte lepšie. Celá táto dlhá pasáž filmu bola skvelá a zábavná s fajn hláškami z každej strany. Pokazil to až záverečný duel dvoch striptérok, ktorý bol proste príliš hlúpy aj na takýto film. Škoda hroznej kamery, Adobe After efektov, i keď úmyselné, zbytočne amatérskych. Trochu mi prekážali niektoré vtípky ako vytrhnuté z American Pie. Ak sa človek prehryzie cez hroznú prvú polhodinku, vypne film 15 minút pred koncom a vie, že sa mu dostane zombie striptérok, kvalitného goru a pár vtipných scén, bude si vedieť tento film užiť. Nič viac, nič menej. ()

uprchlice

Nudné,  šeredné béčko jako jeho hlavní hrdinky zombie striptérky.  Je to bráno spíše jako komedie,  ale když se nad tím divák hodně zamyslí,  moc humoru tam neobjeví. Masky jsou sice až moc dobré na tento druh "horroru" , ale herečky jsou tak příšerné,  že jim ty zombie masky spíše prospěly a vylepšily vizáž. Ani herec Robert Englund (Noční můra v Elm Street) příliš nevyčníval a ani filmu nějak vyjimečně nepomohl, což byla škoda, protože to byl jediný herec mezi neherci. Jinak celý film je podobný spíše nějaké parodii jako Scary movie, protože ve většině dialogů není brané nic vážně a jak to tak bývá v parodii vždy ta scéna, krerá přišla "na řadu" se zastaví v kruhu s "vtipným dialogem". Brutalita tam sice byla, ale vzhledem k vysoké dávce "humoru" tam byla vlastně k ničemu. Celkově jsou "Svůdné zombie" stupidní,  nudnou slátaninou,  kterou by si pustil jenom divák,  co má rád hloupý humor a ošklivé tanečnice. ()

zanvalzans

Tvorcovia museli byť poriadne nadržaný,než tento film nakrútili.Nechcel som rozmyšlať pérom,ale jedna hviezda je aj za dievčatá.No a ta druhá za skvelé gore efekty. ()

starrOne

Příjemné překvapení, čekal jsem maximální trash, ale potěšily mě místy podařené vtipy +vtipné komentáře současné společenské situace. Také občas nečekaná hloubka rozhovorů a nebo alespoň parodie na přespříliš hluboké dialogy. ()

rotas

Tak to jsem opravdu nečekal , vše co má B horor comedy mít, nádherné holky,super černý humor, plno krve. Prostě to musíte vidět ()

sa.r.da

Tak todle je největší úlet co jsem za poslední dobu viděla. Ale mě se to líbí :) Striptérky odhazující svršky, svíjející se kolem tyče, předhánějící se o to která "lépe" zatancuje a ještě k tomu zombie? No podle mě lepší kombinace prostě neexistuje :D ()

Matio

Dovolím si citovat jiného uživatele - krásný prsatý holky si jednu hvězdičku vždycky zasloužej! Amen ()