Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Danny F.

Hmm více koz než krve :-D Dokonalé krásky s chutí na lidské maso. Jako komedie s příchutí hororu ucházejíci. 55% ()

yeniczek

Jak ohodnotit film, který je tak nehorázně dementní, že by si stěží zasloužil jednu hvězdu jen za pár slušných gore a sem tam pěknou babu.. Nebo naopak pět hvězd za to, že jsme se tak tlemili, že mě bolelo celý tělo a že už nikdy nebude kulečník a ping pong stejný jako dřív?:D Asi nechám bez hodnocen:) je to buď strašná pakárna a nebo nehorázná zábava na nějakou skupinovou (nejlépe kalební;)) projekci... ()

zdenny

Jedna hvězda za takovou tu atmosféru podobné "Braindead" - týká se scén v klubu, kdy už žere prakticky každý každého. I když zde to není v takovém měřítku. Co jinak na to říct? Hovadina, na kterou jsem se podíval vyloženě kvůli Jenně Jameson. Film, který si hrál na parodii s takovou horou ubohostí, že jsem chvílemi nevěřil, že jde o regulérní pokus o film. Co se týče rozpočtu, tak nám stačilo pár striptérek a pár hostů komparzistů. Pokud si mám s filmu něco skutečně vzít, je to odhodlání mladých holek (modelek) udělat pro svou kariéru cokoli. Zde stejně proto, abych byla dobrá striptérka, nechám se klidně ožrat zambiema. Jinak fakt "cool" byl ten vojenský tým, hlavně ta prsatá blondýnka a ta druhá, co to zase žrala jako prase. Shrnuto: Eroticko (striptérsko) -zombácká řežba, u které je zakázáno používat mozek. Snad je třeba se u toho pořádně zhulit. PS: Líbila se mi takřka bizarní postava R. Englunda. ()

Wade

Zombie Strippers je šílená jízda s trochou gore a kombinací zombie a striptérek, která je ujetá a zábavná. Ve filmu nehrají žádný herecké hvězdy, ale hrají tam jiné hvězdy z filmu pro dospělé a to je asi na filmu nejlepší. Nejen, že je na co se koukat, ale občas je to trochu trapné a zároveň hodně vtipné. Takže sednout si na zadek nečekat mega hit a jen se bavit, protože od toho tyhle filmy jsou. 75% ()

Yoda sama

Za mŕtvu Jennu čítajúcu Nietzeho by som flákol aj päť. Je to trash ale je to uvedomelý trash a v kategórií filmov, ktoré sa dajú pozerať popri chlastaní je to dobrá voľba. ()

Guzo odpad!

Tak tohle byla opravdu slabota, úroveň mi přišla asi tak stejná jako u českého Choking hazardu. Nevím proč, asi mi parodie na zombie filmy prostě celkově nepřijdou vtipné, ale ani jednou jsem se nazasmál, jen jsem si celou dobu řikal, kdy už konečně skončí ty trapnosti a přijde nějakej dobrej vtip. Na čem tenhle film stojí jsou samozřejmě zombie striptérky, ty jediné tomu dodávají šmrnc, ale postavit hororovou komedii jen na nich je docela ubohý. ()

drackula

Film je skvelou paródiou na zombie horrory a zároveň ešte údernejšou paródiou na vojenskú "elitu", ktorá sa v týchto filmoch často vyskytuje. Na Roberta Englunda bola radosť pozerať, rovnako ako na striptérky s Jennou na čele. Tie odviedli aj ako zombie vcelku dobrý výkon a ak zabudneme na fakt že film trošku stráca v druhej tretine tempo, výsledkom je skvelá porcia zábavy, na ktorú však treba byť naladený. Stručne povedané ide o moderný trash. 70 % ()

svobik

V jistém směru revoluční film. Snad nikdy jsem si totiž při sledování čehokoliv nevybavoval tolik asociací jako u Zombie Strippers, ať už to byl Uwe Boll nebo moje satanistická spolužačka. Což je současně asi jediné pozitivum, které bych na tomhle trashi našel. Zasmál jsem se všehovšudy dvakrát, nudil se k smrti a jen zoufal nad jednou z nejhorších vyprávěcích struktur (a to mě tahle záležitost nikdy nezajímala) všech dob. Propálená šance, potenciál byl obrovský. ()

Kosmik 1

Do první půle dobrý, potom jsem měl co dělat, abych tu blbost vydržel dokoukat až do konce. Komedie, no nevím, spíš totální úchylárna bez nápadů. Spousta mnohem kvalitnějších filmů tu má o dost slabší hodnocení než tahle sračka. Ale už si na tento standart začínám zvykat. 10% ()

Autogram odpad!

Nie, nie, nedá sa to pozerať ani ako paródia. Zbytočný politický úvod, pár nezáživných vyzlečených tančekov a nasleduje peklo vhodné asi len pre zarytých zombie nadšencov. Žiadna atmosféra, trápne vtipy, možno len jeden rasistický s hispáncom oblečeným vo farbe cappuccino. Celkovo nula bodov. ()

jefff

Tak to bylo jedno z nejlepších béček mého života! Už dlouho jsem se u filmu tak nepobavil. Mix krásných ženských, vtipných hlášek, Roberta Englunda, zombie a dementně-zábavných scén zde funguje na jedničku a zaručuje prvotřídní béčkovou jízdu, která pro mě nemá obdoby. Naprostá pecka, která milovníky žánru rozhodně nezklame ba naopak! ()

Pecival

Hodně těžko k hodnocení. Nápad i úplný rozjezd vypadá poměrně slibně, ale pak je tam dobrých 40 minut totálně hluchých. Rozhodně nejsem prudérní, ale některé scény mi přišli fakt nechutné (nemá to prostě tu "poetiku" japonských splatterů). Postupem času jsem si na filosofující pornoherečky (jejiž moudra jsou většinou málo dementní, aby to bylo zábavné) nějak navykl a začal se kupodivu skvěle bavit. Některé vtípky jsou fakt parádní a ke konci se to suprově rozjede. Celkově už to ale na víc než lepší dva nestačí, protože ze začátku jsem příliš trpěl. Rober Englund a ten ultra drsňácký macho velitel vojáků nemají chybu. ()

navorski

Ani nevím, co tomu vytknout. Zombie, které i po smrti pokračují v zaběhlých stereotypech (jako v původním Úsvitu mrtvých) a člověk, který toho dokáže využít a vydělat na tom (to myslím navazuje na snahu zotročit zombie ve Dni mrtvých a v Zemi mrtvých) a k tomu pěkný kousek sociálně-politické kritiky, která ke správnému zombie filmu nutně patří. Spousta srandy, zajímavých postaviček a archetypů, zombíků, gore a striptérek....no prostě jsem se bavil od začátku do konce. Mimochodem úvodní zpravodajství, které uvádí diváka do situace, v které se svět v příběhu nachází, je jedním z nejoriginálnějších vypravěčských úvodů, co jsem kdy viděl. A ze závěrečných titulků vychází najevo, že Jay Lee to nejen napsal a režíroval, k tomu byl hlavním kameramanem a ještě střihačem. To se v Hollywoodu tak často nevidí.. Global Conflict! Terror Index! Prostě bezva:) ()

giovanni3

Velmi zajímavý film, ono spojení zombie a striptérek je poutavé samo o sobě. Celé to působí působí velmi amatérsky a ani scénář není nějak oslnivý, ale ten nápad v kombinaci s tunou hlášek se povedl. Navíc film si nehraje na to, že to je prvotřídní kinematografie, která by měla dostat Oskara ba naopak. Nedivím se u tohoto filmu žádnému hodnocení a sám je trošku nadhodnotím a dám 4z5. ()

Soweek

Hodíme tam Freddyho Krugera a pornherečku Jeenu Jameson a bude se prodávat samo. A maj pravdu. I když víte, že toto bude totální kravina, přítomnost vyhořelé hororové hvězdy a bývalé královny porna je dostatečné lákadlo pro lidi jako sem já:-) ()

vitekpe

V hodnoceni se promita moje slabost pro "divne" filmy, to pro zacatek.........Trosku mi to pripominalo cesky Choking Hazard, ale tady jsou zajimavejsi holky. Treba Carmit Levité v roli Madame Blavatski... ;-) Jinak pohodicka pro ty, kteri by chteli jit do stripbaru a stydi se. Temer cely film se totiz odehrava "u tyce", coz vzhledem ke castingu neni zas tak na skodu. Jo a jsou tam zombie.... ()