Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Dallas

Tak takúto úchyláreň som už dlho nevidel. Killovacie scény nemali chybu. Jasne, že efekty sú slabé, ale to rád prekusnem :-). Je tu dosť narážok na rôzne zombie filmy a nie len tie. Robert Englund si to vyslovene užíva. Ten jeho úškrn je parádny. Len škoda, že tie najkrajšie baby sa nevyzliekli. Hlavne tá blond vojačka. Ale aj tak super a rozkladajúcich 70% ()

1945

Béčko, pro které neexistuje žádné tabu - ke konci je dokonce parodován samotný film - což nebývá zvykem. Ujeté ale povedené :-D ()

colapso

Zombie komedie,která má všechno,co má film tohoto žánru mít. Skvělé masky,vnadné dívky,pořádnou porci krve a pekelně černý humor.....takřka dokonalé. ()

willis

Film se rozjede tak v polovině. Do té doby je snaha tvůrců o humor křečovitá skoro jako v Choking hazardu. Takže pokud se chcete nadprůměrně bavit, tak přeskočte prvních 40 minut, potom už je to o něčem jiném. ()

gumolit

Skvelé ženské ,ktoré požierajú chlapov a miestami aj zábavné veci sa tam dejú nezabudnitelné sú samozrejme ženské vnady a Robert Englund,ktorý ako inak dopadne na p...u a to doslova :-)) ()

Ricky_CZ

Jenna! Jenna! Jenna! Jenna!...Teď vážně. Byla to sranda, bylo to dost ujeté a bylo na co koukat...Takže. U mě jasno.. ()

spiritus

pitomost na entou, ale pokud na to člověk kouká s nadhledem, tak tam najde spoustu zajímavých a vtipných scén. Film který si prostě na nic nehraje a je tím čím je. Působivou blbostí :-) ()

mira007

Horor se zombiestriptérkama ve vodách tupého béčka obsazený věhlasnými americkými pornoherečkami ( filmový mainstreamový pomník Jenny Jameson? ) a jedním hercem etablovaným v žánru horor. Pro milovníky hororu tupé, pro fanoušky softporna slaboučké a pro sběratele filmových kuriozit jako já celkem k pobavení. ()

wampire23

Nebyť pár slušných tančekov a pár odhalených ženských hrudných košov, bol by to zrejme ODPAD!. Plus kvantá polotrápnych fórikov ako prídavok. Inak film tak primitívny a nudný, že by ho mohli púšťať v dome dôchodcov v čase podávania obedov (nejakým tým čipernejším deduškom:D). Nie, nie a ešte raz nie. Takto sa dobré B-čka teda nerobia. To, že si sem zoberieme extra pornoherečku a vyšumelého hororového pamätníka neznamená, že film musí hneď zabaviť. Tu mi to prišlo dokonca kontraproduktívne. ()

zdenur

Jeden bod za pár vtipných hlášek (myslím těch, co mi vtipné přišly), jeden za holky a Roxy Saint. Jinak se mi to zdálo celkem trapné, ale hnusárny pořádné! "Jsme ti nejlepší, pane, žerem napalm, chčijem oheň!" ()

Strike

Tak jako sračka to je bez debat, ale má to i občas vtipné scény - ten zpravodajský úvod je výbornej. Takže, protože jsem se chvílema i bavil tak bych to viděl na 1.75* ()

Luukec

Nevim no.. někdo říká že to není špatný film a ne béčko si jenom hraje.. Podle mě to je béčko a je to na to hrdé.. Docela mě bavila ta ruská pasačka a publikum, kterému nevadilo ani že z tanečnic stříká krev a tak trochu se rozpadají, ani to že pokaždé někoho sežerou.. Celkově sem se docela bavil, ale jak se všechny tanečnice přeměnily a začly vypadat jako Marilin Manson, těšil sem se na to až to skončí.. ()

Martinius

priznavam, tento film ma zabavny charakter a dokonca i zopar svetlych humornych momentov. akurat divanie sa na vzdute silikonove cecky a botoxove xsichty moze sposobit v ociach neprijemnejsie palenie ako krajanie cibule. pridavam sa k nazoru, ze naha tu mala behat blondinka od armady spolocne s hlavnou hrdinkou. plus niekolko dalsich oplzlosti a perverznych scenok by snimku jedine pomohlo von zo sileneho a nudneho deja :) PS: djkoma suhlas - pornoherecka v nepornofime je ako lizanie medu cez sklo. ()

arcticsky

Trochu ulítlá hororová komedie s dostatečným počtem ironizujících hlášek a vtípků. Englund v komické roli majitele černého striptýzového klubu potěšil.... ()

strangercz

Co můžu říct něco takového se musí vidět. Pokud o nějakým filmu můžu říct že se nebere vážně tak je to tento. Prošpikovaný hláškama a nezapomenutelnými scénami konče. Co se týče hereckého obsazení nemůžu nic vytknout všichni přehrávají jako prase. A závěrečný souboj face to face dvou striptérek je něco neskutečného ()