Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Trainspotter

I like knives --- Zombie striptérky zaneřáděné od krve, svíjející se kolem tyče, okusující své obecenstvo? Ohohó! To je panečku materiál, sice je to béčko jak kráva, ale místama jsem se fakt dobře bavil, ale taky jsem se místama docela dost nudil. Tenhle B-snímeček jistě nezapře svou inspiraci v Planetě teror (striptérky, virus, speciální army-jednotka a zombie) a také ve Věci (JAK MÁM VĚDĚT, ŽE NEPATŘÍŠ K NIM?) a pokud máte vyhřezlý mozek z hlavy (o střevech ani nemluvě) je ideální se trochu pobavit u téhle odreagovačky s výborným dynamickým střihem, politickou satirou, celkem dobrými maskami a skvěle béčkovými triky. AR: 2,35:1 - HDV ()

Alfréda

Trhá mi to srdce když vidim v čem hraje můj oblíbený Robert Englund...ponechme filmu aspoň to že je to vcelku originální nápad, zombie striptérky...už je mraky zombie hororů o zkáze lidstva kvůli nakažlivému viru, takový ten styl R.A.Romera- tak je tu aspoň něco jiného. Nebýt tam Englund, ani to nedokoukám, vždy jsem si jen říkala ať už je zase na scéně Robert, ať je na co koukat :) je z něj celkem sympatický děda. ()

Maty85

Nejdřív sem si myslel, že lidi co to tady hodnotí a dávají tédle naprosté "céčkové" hovadině několik hvězdiček jsou naprostý blazni a nerozumí ničemu, ale poté co jsem si přečetl titulek u tohodle filmu "Horor / Komedie", tak možná z nějakého hodně vzdáleného úhlu se na to aspoň jako na komedii dá pohlížet a dávám 1*. Nicméně hodnocení přes 60% co tu je v současné době je samozřejmě ptákovina. Tendle film se tak možná může řadit mezi odpady tupu "Grizzly park" atd...... ale nic víc proboha ()

KatanaCZ

Pár povedených vtipů, nulový děj, místy trash. Děj takřka po celou dobu stejný, ale dá se na to koukat, ani mě to moc nenudilo. ()

Loki81

Englund se po bezmala 25 letech objevil v dalsim komediohororu... slavy Elm Street to urcite nedosahne, presto jsem se celkem bavil... spravna prsata kravina. Solidni kamera pridala 1* navic! Zombici mi misty pripominali Choking Hazard :-))) ()

3n3my

Zombie filmy si vždy veľmi rád pozriem, no a toto netradičné podanie sľubovalo ešte väčší kopec zábavy. Opak bol však pravdou. Nudná a hlúpa záležitosť takmer bez deja, a to som sa radšej nesnažil nad tým veľmi zamýšľať. Okolo tyče lietajúce zombie striptérky, vystreľujúce gule z ... zatiaľ čo sa rozpadajú, a podobné vychytávky nielen zo strany zombies, ale aj zmagorených chlapov. Žeby nefungujúca paródia na zombie filmy? Neviem, v každom prípade som tomu neprišiel na chuť. ()

SoolenJV

Dementni scenar, trapne repetitivni dej, divne efekty a slabi herci.A taky jen dva interiery, bylo videt, ze tenhle film moc nestal. Na druhou stranu obcas misty zajimave barevne ladeni obrazu a nektere z holek taky nebyly uplne osklive... ()

Nivenx

Neuvěřitelná blbost v parádním kabátku, která rozhodně nenudí a role oblíbeného Englunda mu padla jak ušitá na míru. 50% ()

Sabrewulf

Ono to bylo myšleno dobře a mohla z toho být i docela zábavná úleťárna, jenže to by nesmělo mít tak šíleně amatérskou formu. Už úvod se žoldákama ukazuje, jak je to všechno strašně laciné (kamera, efekty, "herci" atd.). Jedna hvězda za slušné masky. ()

fray

co k tomu rict.i kdyz je neco schvalne brak tak by mohl mit aspon trochu grady a ne tezit z umelych koz vypatlane pornohvezdy ()

Mrkvič odpad!

Málem bych film vypnul v rekordním čase. Jenže jsem se těšil na nějaké kozičky, tak jsem film proskákal až na konec. Koziček je nakonec víc než dost, jenže je to samá umělotina. Některé nápady by tu možná byly, jenže to zpracování je otřesný. Navíc když tu jsou zápasníci a pornoherečky, tak těžko může někdo něco zahrát. Trapné a zbytečné. ()

kinghome

Jak střílela ty ping pongový míčky a potom ty kulečníkový koule? To bylo skvělý, u toho jsem chytal výbuchy smíchu. Upřímně je to největší sračka a brutální odpad. Příběh nebo něco podobnýho tam nehledejte, ale když vypnete a nejlíp se něčeho napijete, tak je dost velká šance, že se vám film vážně bude líbit a budete se smát od začátku do konce. Jééžiš to je sračka xD Ale dobrá sračka! 60% ()

Beky

Film bez začátku a bez finále!! Spousta výborných nápadů se topí v uspěchanosti a příliš velké amatéřičnosti (...ale v tom je možná to kouzlo... ), první film, kde prsa hrajou hlavní roli ( ...teď nemyslim Péčko:) a celkem slušná ( ...nejen postavou:) Jenna Jameson v hlavní roli!! Kombinace hororu a komedie mě vždycky bavila a v tomto případě je překvapením co se vyklube z amaterského snímku!! Pro mě jako grindhouse mnohem lepší než nudný Quentin Tarantino a jeho Death Proof!! Sympatický dvě hvězdičky!! Jednou větou: Jsem kost, krásná a zombie...chceš snad ještě víc...ty snad nejsi ze mě hic!!?? ()

majxik

Očividně už nevědí filmaři co s těma zombikama kteří se tak rozmnožili v poslední době, že už je museli strčit i do stripbaru k tyči... Po pravdě je to konina s trochou erotiky, a amaterskou akcí. A je to opravdu tak myšleno, zatímco akční části jsou naprosto amatersky až směšně natočeny, tak ostatní scény jsou průměrné občas i s lepší chvilkou. ()

Moogwi

V kolika filmech po vás bude střílet Zombie Striptérka ze své vagíny kulečníkové koule? Jenom v jednom :) ()

demented

Pridám svoju trošku do mlyna :) Striptérky treba pozerať s chladeným pivom v ruke a minimálne troma ďalšími v sebe a rozhodne nie sám. Zábava zaručená ;) ()