Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Smoldo56

Je to rozporuplnejšie jak Jennino porno z 90-tich rokov. Jej herecké umenie je skrátka v jej proporciach, tak ako aj u iných postáv ktoré sa tam vysklitli. Občas zabavia scény tipu "gulečník z dierky" ale po minúte si uvedomíte že je to vlastne jedna veľká blbosť. Zombie filmov bolo veľa, teraz však prichádzajú svúdné zombie aneb parta prvotriednych kurvičiek nakazených divným vírom, aby sa popasovali so svojími zákazníkmi. Do toho parta vojakov, jeden týpek a vela ceckov. ()

Loky393

Myslim že tenhle film je nuda nema přiběch a většinou filmu se divate jenom na tančici polonahe zrudy kterym ještě divaci hazi penize a nemužu pochopit jak sem jim doslova takove hnusne držky mužou libit ani sem se nedodival do konce rači nebo sem se nudil 2 body za některe povede scenky kterych je ale opravdu malo zapomente na to že se do filmu vžijete a budete proživat děj to asi těžko děj chybí spiš vas to za pul hodky začne nudit jeden z filmu u ktereho fakt lituju že ho mam doma ()

Sireth

Je vskutku pravda, že na tenhle kousek je třeba mít "speciální náladu", takže nedoporučuji se dívat, pokud chceme vidět něco "převratného". Strippers nabízí spoustu toho, co jsme opravdu (většina z nás) už viděli v mnoha obměnách, avšak nyní s poněkud jiným nadhledem. Zombie nadhledem. Abych to tak shrnul nabízí: Striptérky, zombie, rvačku dvou zombie-striptérek a vojandu, které při každé akci zombie strhne tílko... Konec ovšem měl proběhnout úplně jinak, trochu mě zklamal. Ve skrytu duše jsem totiž zombie striptérkám fandil... ()

IvanM

Hnus a bída s několika úžasnýma hláškama: “You guys should smoke more. Not enough kids smoking these days. It’s so fucking cool.” ()

jericho001

Je to sice cipovina ale já se u ní náramně bavil.Hudba je skvělá,ruská bordelmamá nemá chybu,masky jsou dobře udělané a holčina co žije na farmě a dělá strip jen kvůli tomu aby pomohla babičce je opravdu hezounká.Původně sem chtěl dát tři hvězdičky,ale kvůli perfektnímu a potrhlýmu Robertu Englundovi musím o jednu hvězdičku dát víc. ()

ronin zabak odpad!

Vyřizování účtů a závist mezi čubkama. Kde se vzal proboha ping pongovej píček ve strip baru? Opět bych tento film zařadil do žánrů - dvě hodiny života v hajzlu. Děkuji ()

Janec82

Ani komedie, ani horor,ani film, total pi....jedinu hvězdu ode mě ma Jenna Jameson (ta ma ode mě 5 hvězd, protože je luxus blondýna :D ) ()

Korra

Nehorázný úlet,ale já jsem se bavila. Souboj mezi zombie striptérkami za pomoci ping-pongových míčků byl opravdu originální:-) ()

Neo83

Ani som sa nebál ani nesmial,aj keď niektoré scény boli celkom podarené ,aj tak je to jedná veľká fraška s peknými kozami. ()

Ospalek

"Ten je tak ošklivej, až je krásnej." - jak by řekl Švejk. Film jsem viděl už několikrát a kupodivu není odporný, naopak je to velmi příjemné béčko, které sice neoplývá hereckými výkony ani skvělými dialogy, ale dohromady to dává solidní zombie podívanou, která je plná odhalených žen a jednoho slizkého majitele strip klubu. ()