Narodenie  Prvá časť deväťdielneho bábkového seriálu o známom rozprávkovom hrdinovi Jankovi Hraškovi rozpráva o tom, ako prišiel Janko Hraško na svet, ako išiel otcovi do hory zaniesť obed, ako si ho kúpil kráľ a ako Janko ušiel ušiel do sveta.

V službe  V druhej časti deväťdielneho bábkového seriálu o známom rozprávkovom hrdinovi sa s Jankom Hraškom stretneme v horách a v službe u lakomého pekára.

Vandrovačka  V tretej časti deväťdielneho bábkového seriálu o dobrodružstvách malého hrdinu uvidíme Janka Hraška ako jarmočného umelca, ktorý pomáha ľuďom a nakoniec sa rozhodne stať zbojníkom.

Medzi zbojníkmi  V štvrtej časti deväťdielneho bábkového seriálu sa Janko Hraško stane kapitánom zbojníkov a zažije napínavé dobrodružstvo na zbojníckej výpra- ve do kráľovskej pokladnice.

Na kráľovskom hrade  Piata časť deväťdielneho bábkového seriálu o dobrodružstvách Janka Hraška nás zavedie priamo na kráľovský dvor, kde sa malý opovážlivec rozhodol robiť urobiť poriadok.

Vojna  V šiestej časti bábkového seriálu sa s naším najmenším hrdinom zoznámime ako s vyzvedačom a bojovníkom, ktorý sa stretne v súboji s najlepšími vojakmi veľkovezíra bega Bajagira.

Chorá princezná  V siedmej časti deväťdielneho bábkového seriálu sa náš známy rozprávkový hrdina podujme vyliečiť chorú princeznú. Spozná však, že páni sú len páni a po dlhých túlačkách zatúži vrátiť sa domov k mame a k otcovi.

Zápas s obrom  V ôsmej časti seriálu sledujeme nášho malého veľkého hrdinu na jeho výprave za čiernym kameňom, ktorý spadol z oblakov a ktorý vraj má zázračnú moc.

Návrat  V záverečnej časti seriálu budeme svedkami toho, čo sa Jankovi prihodilo na ceste od obra ku kráľovi a ako získal slobodu, aby sa mohol vrátiť domov. (oficiální text distributora)