Gepardí kočky 2 (TV film)

• Česko

Gepardí kočky 2: Prázdniny ve Španělsku

Cheetah Girls 2, The

Gepardky 2

Komedie / Drama / Rodinný / Muzikál

USA, 2006, 96 min

• 5150

Oddechovka, u které musíte bezpodmínečně vypnout mozek. Potom se zejména na holky v akci hezky kouká a rovněž písničky jsou fajn.(14.12.2007)

• Ad4mson

Pitomé americké dyliny, imbecilní modelové, odpornej závěrečnej song.... No neni to sračka náhodou?(30.7.2010)

• Sokkk_y

Ani nevím, co si mám o tomto výtvoru myslet. Na jedné straně to je oddechovka (nebudu psát "příjemná") a na druhé straně to je totální slátanina všeho možného. Během filmu jsem si dokonce říkal, zda pan Brown a paní Taylor, tzv. scénáristé, neobešli modré kontejnery u Warnerů a Universalů a nevyhrabali zbytky neuskutečněných scénářů, a pak je nějak nedali dohromady. Každopádně co nezpackali scénáristé, to dokonali lidi od castingu. Hlavně mě teda srazil na kolena ubrečený zpěv slečny Bailon. Jediné, co na tomto filmu vidím trošku pozitivního, jsou taneční kreace, má Barcelona a s až do krve odřenýma ušima i hudba.(7.12.2007)

• carly

tie dievčatá sa mi páčili. aj ten tanečník sa mi páčil. aj tie exteriéry sa mi páčili. ten film už sa mi páčil menej. taký moc americký, jasne víťazný a nie práve sympatický.(30.5.2008)

• Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 2/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +pro holky a kluky mezi 11 a 12 lety je to stravitelný film -no přece ten plus je vlastně zápor, jo a taky špatná choreografie, málo tanečníků/// Podobnost čistě nenáhodná s předešlím dílkem Muzikál ze střední. Vidtě? Jediný rozdíl je snad v jiné herecké sestavě, která je zde snad trapná i pro puberťáky. Nebo se pletu? Ustřední čtyřka "krasavic" není vůbec nijak půvabná. Jedna vypadá hůř, druhá se hůř chová, takže si nevyberete. Snad zaujmou borci (zde zpěváci a tanečníci, však to znáte). Ale na pořádnou romantiku taky raději zapomeňte. Hlavní záporná postava v podobě matky jisté celebrity je dost nevýrazná a směšná, stejně jako hlavní zápletka. Příběh je k uzoufání obyčejný a okoukaný. Jediné co film vyzdvihuje je španělské protředí Barcelony a hudba (ale zase, jak pro koho). Rozhodně to potenciál mělo, však Muzikál ze střední 1,2 dokázal, že to jde. Jenže je potřeba dobrý casting a aspoň trošku nějaký příběh. V tomto případě to jsou slabé 2*/// Celkem 33%///(4.12.2007)