Gepardí kočky 2 (TV film)

• Česko

USA, 2006, 96 min

Kenny Ortega

Daniel Aranyó
  • castor

Prapodivná televizní jednohubka, která si bere něco z American Idol, něco z Olsenek, z Ortegových obou dílů High School Musical a něco z těch nejprovařenějších klišé, přičemž všechno je splácané tupoučkými dialogy. Hlavní hrdinky jsou nevýrazné, oproti postavám z High School Musical i nesympatické figurky, které nějakým záhadným způsobem prošly castingem, stejně jako zbytečným příběhem nasáklým naivními texty. Přiznám se, že jsem vydržel zhruba hodinu. * za taneční choreografii, které je stejně nestoudně málo!!(5.12.2007)

• carly

tie dievčatá sa mi páčili. aj ten tanečník sa mi páčil. aj tie exteriéry sa mi páčili. ten film už sa mi páčil menej. taký moc americký, jasne víťazný a nie práve sympatický.(30.5.2008)

• Zeek

Tenhle film je pouze slátanina všeho možnýho s naprosto nehezkýma herečkama. Film podobného žánru jako například High school musical, který je o třídu nebo možná o dvě lepší než tenhle. A chci tím říct jen to, že High school musical má vše co tenhle film nemá, a proto podle mě nemá cenu se na Gepardí kočky 2 dívat. Moje hodnocení: Odpad !!!(9.12.2007)