Gepardí kočky 2 (TV film)

• Česko

Gepardí kočky 2: Prázdniny ve Španělsku

Cheetah Girls 2, The

Gepardky 2

Komedie / Drama / Rodinný / Muzikál

USA, 2006, 96 min

• 5150

Oddechovka, u které musíte bezpodmínečně vypnout mozek. Potom se zejména na holky v akci hezky kouká a rovněž písničky jsou fajn.(14.12.2007)

• Sokkk_y

Ani nevím, co si mám o tomto výtvoru myslet. Na jedné straně to je oddechovka (nebudu psát "příjemná") a na druhé straně to je totální slátanina všeho možného. Během filmu jsem si dokonce říkal, zda pan Brown a paní Taylor, tzv. scénáristé, neobešli modré kontejnery u Warnerů a Universalů a nevyhrabali zbytky neuskutečněných scénářů, a pak je nějak nedali dohromady. Každopádně co nezpackali scénáristé, to dokonali lidi od castingu. Hlavně mě teda srazil na kolena ubrečený zpěv slečny Bailon. Jediné, co na tomto filmu vidím trošku pozitivního, jsou taneční kreace, má Barcelona a s až do krve odřenýma ušima i hudba.(7.12.2007)

• Petfruf

No tak jsem si skoro zavzpomínala na dovolenou v Barceloně, jen kdyby tam ty holky pořád nezavazely. Nechápu proč takové filmy vůbec točí, to by raději měli dát peníze na nějáký výzkum nebo na děti v Africe. Na zbytek filmu netřeba koukat. Kravina!(22.7.2009)

• carly

tie dievčatá sa mi páčili. aj ten tanečník sa mi páčil. aj tie exteriéry sa mi páčili. ten film už sa mi páčil menej. taký moc americký, jasne víťazný a nie práve sympatický.(30.5.2008)

• Zeek

Tenhle film je pouze slátanina všeho možnýho s naprosto nehezkýma herečkama. Film podobného žánru jako například High school musical, který je o třídu nebo možná o dvě lepší než tenhle. A chci tím říct jen to, že High school musical má vše co tenhle film nemá, a proto podle mě nemá cenu se na Gepardí kočky 2 dívat. Moje hodnocení: Odpad !!!(9.12.2007)