Gepardí kočky 2 (TV film)

• Česko

Gepardí kočky 2: Prázdniny ve Španělsku

Cheetah Girls 2, The

Gepardky 2

Komedie / Drama / Rodinný / Muzikál

USA, 2006, 96 min

• Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 2/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +pro holky a kluky mezi 11 a 12 lety je to stravitelný film -no přece ten plus je vlastně zápor, jo a taky špatná choreografie, málo tanečníků/// Podobnost čistě nenáhodná s předešlím dílkem Muzikál ze střední. Vidtě? Jediný rozdíl je snad v jiné herecké sestavě, která je zde snad trapná i pro puberťáky. Nebo se pletu? Ustřední čtyřka "krasavic" není vůbec nijak půvabná. Jedna vypadá hůř, druhá se hůř chová, takže si nevyberete. Snad zaujmou borci (zde zpěváci a tanečníci, však to znáte). Ale na pořádnou romantiku taky raději zapomeňte. Hlavní záporná postava v podobě matky jisté celebrity je dost nevýrazná a směšná, stejně jako hlavní zápletka. Příběh je k uzoufání obyčejný a okoukaný. Jediné co film vyzdvihuje je španělské protředí Barcelony a hudba (ale zase, jak pro koho). Rozhodně to potenciál mělo, však Muzikál ze střední 1,2 dokázal, že to jde. Jenže je potřeba dobrý casting a aspoň trošku nějaký příběh. V tomto případě to jsou slabé 2*/// Celkem 33%///(4.12.2007)

• Ad4mson

Pitomé americké dyliny, imbecilní modelové, odpornej závěrečnej song.... No neni to sračka náhodou?(30.7.2010)

• castor

Prapodivná televizní jednohubka, která si bere něco z American Idol, něco z Olsenek, z Ortegových obou dílů High School Musical a něco z těch nejprovařenějších klišé, přičemž všechno je splácané tupoučkými dialogy. Hlavní hrdinky jsou nevýrazné, oproti postavám z High School Musical i nesympatické figurky, které nějakým záhadným způsobem prošly castingem, stejně jako zbytečným příběhem nasáklým naivními texty. Přiznám se, že jsem vydržel zhruba hodinu. * za taneční choreografii, které je stejně nestoudně málo!!(5.12.2007)

• Zeek

Tenhle film je pouze slátanina všeho možnýho s naprosto nehezkýma herečkama. Film podobného žánru jako například High school musical, který je o třídu nebo možná o dvě lepší než tenhle. A chci tím říct jen to, že High school musical má vše co tenhle film nemá, a proto podle mě nemá cenu se na Gepardí kočky 2 dívat. Moje hodnocení: Odpad !!!(9.12.2007)

• 5150

Oddechovka, u které musíte bezpodmínečně vypnout mozek. Potom se zejména na holky v akci hezky kouká a rovněž písničky jsou fajn.(14.12.2007)