Gepardí kočky 2 (TV film)

• Česko

Charles Ireland

Scénografie:

Mark Hofeling
  • Ad4mson

Pitomé americké dyliny, imbecilní modelové, odpornej závěrečnej song.... No neni to sračka náhodou?(30.7.2010)

• castor

Prapodivná televizní jednohubka, která si bere něco z American Idol, něco z Olsenek, z Ortegových obou dílů High School Musical a něco z těch nejprovařenějších klišé, přičemž všechno je splácané tupoučkými dialogy. Hlavní hrdinky jsou nevýrazné, oproti postavám z High School Musical i nesympatické figurky, které nějakým záhadným způsobem prošly castingem, stejně jako zbytečným příběhem nasáklým naivními texty. Přiznám se, že jsem vydržel zhruba hodinu. * za taneční choreografii, které je stejně nestoudně málo!!(5.12.2007)

• Dudek

Galleria, Chanel, Dorinda a Aqua to jsou hlavní postavy snímku Gepardí kočky 2. Jak vám to zní? Ať je váš názor jakýkoli, věřte, že stejné pocity budete mít i u filmu. Smějete-li se, je určen pro vás; připadáli vám to šílené, dejte filmu šanci; trapné, ruce pryč. Nečekal jsem žádnou velkou legraci, vlastně jsem pochyboval o tom, že se zasměju, ale příjemná ukázka napovídala alespoň o příjemném zabavení na pár minut. I přes nulové nároky jsem byl překvapen slabostí tohoto filmu. Příběh připomíná pokus o uvaření čaje z již několikrát vylouhovaného sáčku. Tvůrci si vzali špetku z vetšiny součastných populárních snímků, vše dali dohromady a pokusili se to obohatit o působivé lokace a zajímavé charaktery. Jenže vážení, tohle nemůže chytnou nikoho. Příběh o tom, jak se dostat na vrchol, lásce, bla, bla, bla... je sice fajn, což je jedna věc, ale je třeba mu dodat nějakou formu a jasně si říct, komu je tahle věc adresována. Téma může zapůsobit napříč věkovými kategoriemi, ale pochybuji, že samotné zpracování oslní byť jednoho jediného člověka. Setkání se starými příteli, prohlídka nových modelů, hodně řečí a málo děje, samá vata může v romantickém příběhu pobavit dospělé, jenže ti nemají potřebu se dívat na podobnou slabotu s infantilním dějem. Jak jsem řekl, tohle není film pro nikoho.(5.12.2007)

• carly

tie dievčatá sa mi páčili. aj ten tanečník sa mi páčil. aj tie exteriéry sa mi páčili. ten film už sa mi páčil menej. taký moc americký, jasne víťazný a nie práve sympatický.(30.5.2008)

• Sokkk_y

Ani nevím, co si mám o tomto výtvoru myslet. Na jedné straně to je oddechovka (nebudu psát "příjemná") a na druhé straně to je totální slátanina všeho možného. Během filmu jsem si dokonce říkal, zda pan Brown a paní Taylor, tzv. scénáristé, neobešli modré kontejnery u Warnerů a Universalů a nevyhrabali zbytky neuskutečněných scénářů, a pak je nějak nedali dohromady. Každopádně co nezpackali scénáristé, to dokonali lidi od castingu. Hlavně mě teda srazil na kolena ubrečený zpěv slečny Bailon. Jediné, co na tomto filmu vidím trošku pozitivního, jsou taneční kreace, má Barcelona a s až do krve odřenýma ušima i hudba.(7.12.2007)