Gepardí kočky 2 (TV film)

• Česko

USA, 2006, 96 min

Kenny Ortega

Daniel Aranyó
  • 5150

Oddechovka, u které musíte bezpodmínečně vypnout mozek. Potom se zejména na holky v akci hezky kouká a rovněž písničky jsou fajn.(14.12.2007)

• Sokkk_y

Ani nevím, co si mám o tomto výtvoru myslet. Na jedné straně to je oddechovka (nebudu psát "příjemná") a na druhé straně to je totální slátanina všeho možného. Během filmu jsem si dokonce říkal, zda pan Brown a paní Taylor, tzv. scénáristé, neobešli modré kontejnery u Warnerů a Universalů a nevyhrabali zbytky neuskutečněných scénářů, a pak je nějak nedali dohromady. Každopádně co nezpackali scénáristé, to dokonali lidi od castingu. Hlavně mě teda srazil na kolena ubrečený zpěv slečny Bailon. Jediné, co na tomto filmu vidím trošku pozitivního, jsou taneční kreace, má Barcelona a s až do krve odřenýma ušima i hudba.(7.12.2007)

• Petfruf

No tak jsem si skoro zavzpomínala na dovolenou v Barceloně, jen kdyby tam ty holky pořád nezavazely. Nechápu proč takové filmy vůbec točí, to by raději měli dát peníze na nějáký výzkum nebo na děti v Africe. Na zbytek filmu netřeba koukat. Kravina!(22.7.2009)

• Zeek

Tenhle film je pouze slátanina všeho možnýho s naprosto nehezkýma herečkama. Film podobného žánru jako například High school musical, který je o třídu nebo možná o dvě lepší než tenhle. A chci tím říct jen to, že High school musical má vše co tenhle film nemá, a proto podle mě nemá cenu se na Gepardí kočky 2 dívat. Moje hodnocení: Odpad !!!(9.12.2007)

• Dudek

Galleria, Chanel, Dorinda a Aqua to jsou hlavní postavy snímku Gepardí kočky 2. Jak vám to zní? Ať je váš názor jakýkoli, věřte, že stejné pocity budete mít i u filmu. Smějete-li se, je určen pro vás; připadáli vám to šílené, dejte filmu šanci; trapné, ruce pryč. Nečekal jsem žádnou velkou legraci, vlastně jsem pochyboval o tom, že se zasměju, ale příjemná ukázka napovídala alespoň o příjemném zabavení na pár minut. I přes nulové nároky jsem byl překvapen slabostí tohoto filmu. Příběh připomíná pokus o uvaření čaje z již několikrát vylouhovaného sáčku. Tvůrci si vzali špetku z vetšiny součastných populárních snímků, vše dali dohromady a pokusili se to obohatit o působivé lokace a zajímavé charaktery. Jenže vážení, tohle nemůže chytnou nikoho. Příběh o tom, jak se dostat na vrchol, lásce, bla, bla, bla... je sice fajn, což je jedna věc, ale je třeba mu dodat nějakou formu a jasně si říct, komu je tahle věc adresována. Téma může zapůsobit napříč věkovými kategoriemi, ale pochybuji, že samotné zpracování oslní byť jednoho jediného člověka. Setkání se starými příteli, prohlídka nových modelů, hodně řečí a málo děje, samá vata může v romantickém příběhu pobavit dospělé, jenže ti nemají potřebu se dívat na podobnou slabotu s infantilním dějem. Jak jsem řekl, tohle není film pro nikoho.(5.12.2007)