Gepardí kočky 2 (TV film)

• Česko

Gepardí kočky 2: Prázdniny ve Španělsku

Cheetah Girls 2, The

Gepardky 2

Komedie / Drama / Rodinný / Muzikál

USA, 2006, 96 min

• Eawy

No nebol to najhorší hudobný film na svete.....Dal sa.....Príjemné boli hlavné postavy....(10.11.2008)

• castor

Prapodivná televizní jednohubka, která si bere něco z American Idol, něco z Olsenek, z Ortegových obou dílů High School Musical a něco z těch nejprovařenějších klišé, přičemž všechno je splácané tupoučkými dialogy. Hlavní hrdinky jsou nevýrazné, oproti postavám z High School Musical i nesympatické figurky, které nějakým záhadným způsobem prošly castingem, stejně jako zbytečným příběhem nasáklým naivními texty. Přiznám se, že jsem vydržel zhruba hodinu. * za taneční choreografii, které je stejně nestoudně málo!!(5.12.2007)

• Sokkk_y

Ani nevím, co si mám o tomto výtvoru myslet. Na jedné straně to je oddechovka (nebudu psát "příjemná") a na druhé straně to je totální slátanina všeho možného. Během filmu jsem si dokonce říkal, zda pan Brown a paní Taylor, tzv. scénáristé, neobešli modré kontejnery u Warnerů a Universalů a nevyhrabali zbytky neuskutečněných scénářů, a pak je nějak nedali dohromady. Každopádně co nezpackali scénáristé, to dokonali lidi od castingu. Hlavně mě teda srazil na kolena ubrečený zpěv slečny Bailon. Jediné, co na tomto filmu vidím trošku pozitivního, jsou taneční kreace, má Barcelona a s až do krve odřenýma ušima i hudba.(7.12.2007)

• Petfruf

No tak jsem si skoro zavzpomínala na dovolenou v Barceloně, jen kdyby tam ty holky pořád nezavazely. Nechápu proč takové filmy vůbec točí, to by raději měli dát peníze na nějáký výzkum nebo na děti v Africe. Na zbytek filmu netřeba koukat. Kravina!(22.7.2009)

• 5150

Oddechovka, u které musíte bezpodmínečně vypnout mozek. Potom se zejména na holky v akci hezky kouká a rovněž písničky jsou fajn.(14.12.2007)