Aniž by věděl jak a proč, ocitá se Eddie sám uprostřed Mohavské pouště v jakési podivné hře, kterou nikdy nechtěl hrát. Jen pomocí vysílačky je ve spojení s člověkem, který ho sem dostal. Představil se jako Jimmy, ale neřekl, o co mu jde, proč si vybral právě Eddieho, ani jestli ho zabije, nebo nechá žít. Jedno je ale jasné, chce, aby Eddie trpěl a sáhl si až na dno svých sil a svého černého svědomí. Aby chtěl raději zemřít, než dál snášet Jimmyho krutou a zlomyslnou hru… (oficiální text distributora)

Kingjiri

Příjemnej malej thriller, kterej si na nic nehraje. Příběh od začátku až do závěrečný pointy vyvolává spoustu otázek o motivaci postavy Henriksena, přičemž o postavě Grosse se taky téměř nic nedovíme. Pointa sice neni upně dechberoucí, ale musim přiznat, že mě vůbec nenapadla a i když byla trochu přitažaná za vlasy, líbila se mi. Technický zpracování bylo solidní a v rámci terorizování Grossovy postavy se objevilo pár zajímavejch nápadů (kaktus). Za největší úspěch však považuju skutečnost, že jsem se slušně jednorázově pobavil i přes to, že jsem měl k dispozici dabovanou verzi ve formátu 4:3. ()

SOLOM.

Průměrný film, který stojí na pevných osvědčených základech správného psychologického thrilleru, kdy se jedna postava dostává pod útlak druhé. Tady se hlavní hrdina probouzí na vyprahlé poušti jen s kompasem a vysílačkou. Přes ní s ním komunikuje jeho únosce, který si na něj připravil několik pekelných překvapení. Jak se později ukáže oba muži mají společnou minulost. Polovina filmu se bohužel táhne v dost nudném duchu, ale objeví se i několik velice pěkných okamžiků. Hlavně scéna s kaktusem a drogovými dealery. Rozhodně neuškodí se na film podívat, ale není to ani nic na co bych se musel dívat znova. ()

Arkos

Hodného Eddieho přepadne na kraji pouště zlý Jimmy a potom ho pěšky pošle přes celou poušť s tím, že mu dá pouze kompas a vysílačku. Potom za ním vyrazí ve svém autě a po celou dobu filmu ho různými způsoby mučí. Mimo těchto dvou hlavních postav se ve filmu mihne na pár vteřin ještě asi tak dalších pět herců , takže vlastně celý film sledujete pouze dvě hlavní postavy. Tím ovšem nechci nechci říct, že by jste se měli nudit, příběh je celkem zajímavý a závěr celkem originální, i když pro mně trochu nelogický, protože Éddie vlastně musel vědět, proč ho někdo přepadl. ()

Lacike odpad!

Typický ultranízkorozpočtový dramatický sriler odohrávajúci sa v nejakom prdelákove, v ktorom sa nič poriadne nedeje a vegetol by mu dal plný počet. Už to, že mu ho tentoraz nedal o niečom vypovedá. Ruky preč od toho, inak budete trpieť ako hlavný hrdina Goss, ktorý tu znova nič zo svojich bojových schopností neukáže. 0/10. ()

gumli

Celkom dobrý film od začiatku do konca.Pekné púštne scenérie,horúčava,smäd.Muž sa prebudí uprostred púšte s vysielačkou a kompasom.Aj napriek malému castingu sa to dobré pozerá.Dej je v Mojave Desert,najhorúcejšie a najnižšie položené miesto v USA..Zo začiatku sa zdá to bezduché a sadistické trýznenie ako len také hranie,ale nakoniec sa ukáže že je to plán.A to veľmi šikovný a veľmi dobré prešpekulovaný plán pomsty.Niekto možno bude sklamaný,ale ja som nebol.Čo som čakal,to som aj dostal. ()