Nukleární katastrofa (TV film)

Nuclear Hurricane

Theo Angell

Penka Kouneva

Randy Carter
  • Nach

Co nadělat s filmem jehož děj je nulový, herecké výkony směšné, myšlenka pražádná, hudba dementní a režie ostudná? Dát mu odpad!(27.9.2011)

• Wacoslav1

Vsechno podstatne uz napsal ve sve vycerpavajici recenzi Subjektiv ja jenom pridam postreh ze ten uvod pred titulky je vypujceny z Wynorskiho Hurikanu to je dukaz ze i film vykradajici jine filmy se da vykrast! jinak ten pocitac jmenem Stacy je opravdu hrozna svine a nezaslouzi si vypnout ale rovnou rozsekat na milion kousku jinak to bylo ale tak neskutecne tupy ze odpad dat proste nemuzu kdyby vsichni delali katastroficky zetka tak jako Ray a Wynorski jeste by se na to dalo koukat(26.12.2011)

• Viktooorka

Co dodat po vyčerpávajícím komentáři pana Subjektiva než "ZMOKNEME!!!" :-) [2. PFF Čakovická Be(´)čka](10.12.2009)

• Pepinec

Filmy s námětem globálních katastrof bývají divácky velice vděčné. A podle množství snímků s podobnou tematikou soudím, že jsou velmi zajímavé i pro sponzory, natáčecí společnosti a distributory. Kouzlo takových příběhů tkví v tom, že přibližují možná nebezpečí, která nás mohou postihnout, kterým drtivá většina nezasvěcených nerozumí, a proto tolik lidí děsí. Člověk se bojí toho, o čem nic neví. Anebo toho, co nedokáže prokouknout. No a právě zde narazil štáb Freda Olena Raye. I ten největší nukleární analfabet nemůže spolknout návnady, které jsou nám podávány na udici. Příkladem za všechny nechť je řídící počítač... Na televizní film je to pohádka zabalená do koukatelného hávu (mám na mysli vizuální zpracování), proto ta jedna hvězda. Leč stále je to pohádka zařazená v žánru akční katastrofický sci-fi film, proto ne hvězd více.(4.4.2011)

• Pecival

Pár ožralých kámošů, něco piva a Nukleární katastrofa = to nemůže neklapnout. Ultimátně nablblé béčko, které vás mimo obvykle pošahaným scénářem, zaskočí pár sofistikovanýma vychytávkama. Tak hlavně se mi líbila jaderná elektrárna, kde pracovali přesně tři lidi (dva v řídícím středisku a jeden jakýsi vrátný). Vlastně ctyři - ješte se tam mihl vrátný u závory. Dále jsem tak nějak nepochopil jak souvisel ten hurikán a problém v elektrárně, přišlo mi to jako dva zcela nezávyslé děje pláclé do jednoho filmu. K čemu tam byla ta rodící asiatka, když něměla žádný vztah k celému ději, ví asi jenom scénárista. A dalo by se pokračovat- střizlivým vztup zakázán !(12.10.2009)