poster

Nukleární katastrofa (TV film)

 • USA

  Nuclear Hurricane

 • Slovensko

  Jadrový hurikán

Akční / Sci-Fi / Thriller / Katastrofický

USA, 2007, 85 min

Režie:

Fred Olen Ray

Kamera:

Theo Angell

Hudba:

Penka Kouneva

Střih:

Randy Carter
(další profese)
 • Viktooorka
  odpad!

  Co dodat po vyčerpávajícím komentáři pana Subjektiva než "ZMOKNEME!!!" :-) [2. PFF Čakovická Be(´)čka](10.12.2009)

 • Nach
  odpad!

  Co nadělat s filmem jehož děj je nulový, herecké výkony směšné, myšlenka pražádná, hudba dementní a režie ostudná? Dát mu odpad!(27.9.2011)

 • Pecival
  **

  Pár ožralých kámošů, něco piva a Nukleární katastrofa = to nemůže neklapnout. Ultimátně nablblé béčko, které vás mimo obvykle pošahaným scénářem, zaskočí pár sofistikovanýma vychytávkama. Tak hlavně se mi líbila jaderná elektrárna, kde pracovali přesně tři lidi (dva v řídícím středisku a jeden jakýsi vrátný). Vlastně ctyři - ješte se tam mihl vrátný u závory. Dále jsem tak nějak nepochopil jak souvisel ten hurikán a problém v elektrárně, přišlo mi to jako dva zcela nezávyslé děje pláclé do jednoho filmu. K čemu tam byla ta rodící asiatka, když něměla žádný vztah k celému ději, ví asi jenom scénárista. A dalo by se pokračovat- střizlivým vztup zakázán !(12.10.2009)

 • Pepinec
  *

  Filmy s námětem globálních katastrof bývají divácky velice vděčné. A podle množství snímků s podobnou tematikou soudím, že jsou velmi zajímavé i pro sponzory, natáčecí společnosti a distributory. Kouzlo takových příběhů tkví v tom, že přibližují možná nebezpečí, která nás mohou postihnout, kterým drtivá většina nezasvěcených nerozumí, a proto tolik lidí děsí. Člověk se bojí toho, o čem nic neví. Anebo toho, co nedokáže prokouknout. No a právě zde narazil štáb Freda Olena Raye. I ten největší nukleární analfabet nemůže spolknout návnady, které jsou nám podávány na udici. Příkladem za všechny nechť je řídící počítač... Na televizní film je to pohádka zabalená do koukatelného hávu (mám na mysli vizuální zpracování), proto ta jedna hvězda. Leč stále je to pohádka zařazená v žánru akční katastrofický sci-fi film, proto ne hvězd více.(4.4.2011)

 • hippyman
  *

  nebudu ztrácet svým komentářem téhle KATASTROFY tolik času jako král Subjektiv, fakt to nestojí za to... vložím tedy jen ono číslo ze soucitu: 10% [2. PFF Čakovická Be(´)čka](10.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace