poster

Zapomenutý ostrov

 • USA

  Nim's Island

 • Slovensko

  Zabudnutý ostrov

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  ***

  Příjemný dětský odpočikový film, který se mi moc hodil, protože jsem měl za sebou přiliš velké množství dramat. Děj a příběj je jednoduchý, ale jak říkam na odreagovaní moc příjemné. Bylo fajn vidět Butlera a Judoe Foster v trošku jiné roli.(16.1.2010)

 • hippyman
  ***

  no, macgyver hadr, a taky co se týče zvířátek, je to slušná vykrádačka - zlatovlásky a obvyklých posledních zpráv v televizních novinách na nově :-) ale celkově to není zas takovej propadák, jak jsem čekal... triky jsou na ten rozpočet (37 M$) celkem berný a docela rychle to i uteklo... jen jsem při sledování tý nádherný krajiny nemohl odolat doušku karibského rumu... ale o to tvůrcům asi šlo, ne? :-) s jeho podporou uzavírám na 50%.(9.4.2009)

 • mysiak
  ***

  Ja som si dobre oddýchol...je to milé, detské...a hrá tu tradične vtipný Gerard Butler...jednohubka pre deti a dospelých(19.2.2009)

 • igi B.
  ***

  Žůžo dobrodrůžo pro přemoudřelé a megaschopné holčičky (pozor - normální civilizované slečny kolem 10-12 by mohly být po projekci iritované a míti do budoucna komplex méněcenosti), ev. pak pro pány co tyto holčičky aktivně vyhledávají, ovšem za účelem jiných dobrodružství, že (pššš...;o)... . . . Jako bonus pak pár >inteligentních< zviřátek a blbě přehrávají J.F. (safra, proč vzala tuhle roli fakt nechápu) a láskyplně hezký konec (kdepak, šťastná rodinka je základ kasovního státu) s kvazinaučením... . . . Zkrátka zase jednou taková trošku blbučká moderní pohádka, jinak rutině vyvařený hollywoodský rodinný film se špetkou dětem přijatelné akce. Vidět a zapomenout! - - - P.S. Tak doufám, že dívenkám tahle podívaná do řešení nástrah reálného života moc neublížila a ani ty pány nazasáhla nutkáním k nějakým aktivitám stran malých slečen, jaké jen tak nenajdou. Howgh. - - - - - Poprvé viděno 19.11.2013 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu, hodnocení 4003., komentář zde jako dvěstětřetí - 20.11.2013)(20.11.2013)

 • AngelAngie
  **

  Filmů tohodle typu už jsem viděla opravdu hodně a bylo to pro mě obří, opravdu obří zklamání. Těšila jsem se jak malá, až si vychutnám Butlera s Jodie a že malá Abigail bude nejlepší - ona byla, ale on nebyl vlastně dobrej vůbec nikdo a tím nejlepším to není to pravé ořechové, chci říct, že tenhle film byl hodně nepropracovaný, odbytý a jde to hodně poznat.(11.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace