Prasáci

Sex podľa abecedy

Komedie

Kanada, 2007, 81 min

Karl DiPelino

nojo, puberťáci co se sází o to, kdo kolik sbalí holek, to je tipické, ovšem tohle není o tom kdo kolik, ale JEDEN a KTEROU ... docela sem se i zasmál(4.7.2010)

Miles teďka nemá svůj den. - Jo všiml jsem si, nešuká... A to jsem si myslel, že už mě ta puberta pustila. Asi ne když dokážu komedii na styl "šup sem, šup tam" ocenit třemi hvězdami.(31.1.2009)

• c.tucker

Dosti zajímavý nápad, ale velmi špatné provedení a obsazení. Konec sice celkem překvapivý, ale tím i nepochopitelný.(4.1.2009)

Zajímavá teenagerovská komedie s velice pozoruhodným nápadem. Miles může mít jakoukoliv holku chce, a o každém svém pohlavním styku si vede pečlivé deníky. A jeho kamaráda napadne, že by mohl Miles do promoce dostat do postele celou abecedu holek, neboli holky, jejichž počáteční písmena v příjmení dají dohromady celou abecedu. A zasekne se u písmena X. Toto písmeno na začátku abecedy má jen jedna holka, která je zároveň jednou z nejhezčích holek na škole. Ale má to háček. Tuto dívku miluje i Milesův spolubydlící Ben, který se rozhodně jen tak nevzdá. Co do zápletky oceňuji především jistou originalitu. Oproti jiným teenagerovským komediím má tato dost dobrý nápad. A tento nápad opravdu dokáže zaujmout na celou dobu filmu. Já jsem se tedy alespoň dobře bavil a sám jsem čekal, jak celá zápletka může skončit. Takže po dějové stránce docela dobrý film. Po herecké stránce je to zahrané celkem slušně, nikdo výrazně nepřehrává a jsou to snadno uvěřitelné výkony. Navíc jsou zde k vidění i pěkné dívky, holky zase bezesporu zaujmou pěkní kluci. Prostě kromě zajímavého děje je i nač se dívat. Já osobně se dobře bavil a sledování filmu mi hodně rychle uteklo. Tohle je zkrátka příjemná komedie na nějaký ten nudný večer. Dávám tři hvězdičky.(10.11.2008)

• sheen

Už jsem viděl lepší Teenegerské komedie, nápad není špatný, ale provedení a obsah bohužel ano.(23.2.2008)