Prasáci

Komedie

Kanada, 2007, 81 min

Karl DiPelino
  • iXtr3m3

Toto bola komédia? Vyzeralo to skôr ako nepodarený kanadský vtip...(28.7.2009)

Z tohohle filmu asi nejvíce zaujal konec, a to bohužel, protože ten pokus o originalitu se sem vůbec nehodil, to bych radši vzal nějaký konec, který mi byl jasný už od začátku. Zde se totiž stala taková věc, kterou po celou dobu filmu nic nepředpovídalo. Nebudu to tu rozpitvávat. Jinak se to celkem dalo, námět zajímavý, vtípek občas nějaký byl, takže proč ne, teenagerovka dobrá.(23.8.2009)

• mala_kea

Nevím, do jaké oblasti bych tento snímek měl zařadit, ale komedie rozhodně ne. Nebo se snad pletu ? osobně si myslím, že ne, jelikož si nedovedu vybavit jedinou vtipnoz scénu, u které bych se zasmál. No což, každá teen komedie nemůže být zdařilá. Hvězda navíc za nečekaný konec(27.8.2009)

• c.tucker

Dosti zajímavý nápad, ale velmi špatné provedení a obsazení. Konec sice celkem překvapivý, ale tím i nepochopitelný.(4.1.2009)

• Lucas87

První polovina moc stupidní, další se už dala :))(1.12.2012)