Prasáci

Komedie

Kanada, 2007, 81 min

Karl DiPelino
  • Olík

Prasečina o prasečinách pro prasáky. Podaří se promiskuitnímu Milesovy obšťastnit 26 dívek, jejichž počáteční písmena příjmení obsáhnou celou abecedu, nebo ztroskotá na prokletém písmeni X. Primitivně sprostá teenagerovská komedie, ve které vzduchem neustále létají slova jako šukat, koule nebo kozy s celkem originálně nastavenou záptetkou, mizerným zpracováním a dosti nesympatickými hlavními prasáky - pardon hlavními hrdiny.(18.11.2010)

• jonyyy

50%(28.7.2010)

• iXtr3m3

Toto bola komédia? Vyzeralo to skôr ako nepodarený kanadský vtip...(28.7.2009)

• mala_kea

Nevím, do jaké oblasti bych tento snímek měl zařadit, ale komedie rozhodně ne. Nebo se snad pletu ? osobně si myslím, že ne, jelikož si nedovedu vybavit jedinou vtipnoz scénu, u které bych se zasmál. No což, každá teen komedie nemůže být zdařilá. Hvězda navíc za nečekaný konec(27.8.2009)

Z tohohle filmu asi nejvíce zaujal konec, a to bohužel, protože ten pokus o originalitu se sem vůbec nehodil, to bych radši vzal nějaký konec, který mi byl jasný už od začátku. Zde se totiž stala taková věc, kterou po celou dobu filmu nic nepředpovídalo. Nebudu to tu rozpitvávat. Jinak se to celkem dalo, námět zajímavý, vtípek občas nějaký byl, takže proč ne, teenagerovka dobrá.(23.8.2009)