poster

Prasáci

 • Kanada

  Pigs

 • slovenský

  Sex podľa abecedy

Komedie

Kanada, 2007, 81 min

Režie:

Karl DiPelino
 • mala_kea
  **

  Nevím, do jaké oblasti bych tento snímek měl zařadit, ale komedie rozhodně ne. Nebo se snad pletu ? osobně si myslím, že ne, jelikož si nedovedu vybavit jedinou vtipnoz scénu, u které bych se zasmál. No což, každá teen komedie nemůže být zdařilá. Hvězda navíc za nečekaný konec(27.8.2009)

 • slunicko2
  **

  Plytká teenagerovská komedie o šukači, který se nám zamiloval. 1) Komedie o tom, jak se z proutníků po zamilování stávají hodní hoši, bývají hloupé, v nejlepším případě pouze plytké. A přesně takový je i tento kanadský počin. 2) Scénář jasný a předvídatelný po prvních pěti minutách (snad až úplný závěr trochu překvapí - tvůrci zřejmě neztratili zcela smysl pro nadhled) je provázen průměrnými trochu přehrávajícími herci, nezajímavou hudbou, nijakou kamerou a vůbec - vše je plytké a nezajímavé (s vyjímkou krásně vyrýsovaného hrudníku Jeffersona Browna). 3) Kdyby alespoň trochu toho sexu...ale film je vzhledem k tématu překvapivě prudérní.(31.1.2009)

 • MáŠa
  ***

  Z tohohle filmu asi nejvíce zaujal konec, a to bohužel, protože ten pokus o originalitu se sem vůbec nehodil, to bych radši vzal nějaký konec, který mi byl jasný už od začátku. Zde se totiž stala taková věc, kterou po celou dobu filmu nic nepředpovídalo. Nebudu to tu rozpitvávat. Jinak se to celkem dalo, námět zajímavý, vtípek občas nějaký byl, takže proč ne, teenagerovka dobrá.(23.8.2009)

 • sheen
  **

  Už jsem viděl lepší Teenegerské komedie, nápad není špatný, ale provedení a obsah bohužel ano.(23.2.2008)

 • Lucas87
  **

  První polovina moc stupidní, další se už dala :))(1.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace