Telefonní budka (2002)

Film sa odohráva na jednom mieste ale je poriadne napínavý vďaka hraniu Colina Farella a hudby, ktorú pre film zložil Harry Gregson-Williams

Cellular (2004)

Taká akčný krimi triler na pobavenie. Dá mi niekto tú posratú nabíjačku? Lepší film je Telefónna búdka (2002)

Rodná zem (1953)

Prvý slovenský farebný film, ľudová hudba a kroje. "Na prvé rúbanie strom nepadne"

Chladný jako led (1991)

V pohode film Coolovy ako Ice. Páčil sa mi dej, žltá motorka, relax a dve skladby Kathy (Kristin Minter) má dobrý CZ dabing. Kto by nepoznal skladbu Vanilla Ice - Ice Ice Baby (1989) s melódiou od Queen - Under Pressure (1981)

Umlčeni (2008)

Takto si predstavujem kvalitný thriller, horor, keď situácie v ktorých sa ocitá hlavná postava prežívam v napätí aj ja, vo filme je pár zaujímavých dejových zvratov.

Ptáčník z Alcatrazu (1962)

Dojímavý príbeh s tématikou väznice, ďalej pozrite Útek z Alcatrazu (1976), Vykúpenie z väznice Shawshank (1994), Zelená míľa (1999) a Polnočný expres (1978)

Zelená míle (1999)

Dojímavý príbeh s tématikou väznice, ďalej pozrite Útek z Alcatrazu (1976), Vtáčnik z Alcatrazu (1962), Vykúpenie z väznice Shawshank (1994), Zelená míľa (1999) a Polnočný expres (1978)

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Skvelý film s tématikou úteku z väznice a oslobodzujúcim koncom, ďalej pozrite Útek z Alcatrazu (1976), Vtáčnik z Alcatrazu (1962) a Zelená míľa (1999)

Útěk z Alcatrazu (1979)

Najlepší film s tématikou úteku z väznice, ďalej pozrite Vykúpenie z väznice Shawshank (1994), Vtáčnik z Alcatrazu (1962), Zelená míľa (1999) a Polnočný expres (1978)