Filmová hvězda

• USA Private Valentine: Blonde & Dangerous (více)
všechny plakáty

Když se filmová hvězdička třetí třídy Megan Valentinová náhle octne bez peněz a veřejně ponížená, odchází od vraku nabouraného auta a bez přemýšlení se přihlásí do americké armády v marné naději, že jí to změní život. (Filmbox)

gfrusvk

Dneska som to skukol v telke a náhodou fajn komédia, typická nenáročná jednoduchá vec na večer, s dobrým koncom, nenásilným, americkým humorom. Pozerať to sám a v celku bez reklám, asi by som sa unudil, ale keď chce človek len vypnúť a zvaliť sa večer pred telku s rodinou, tak je to fajn voľba. Ako TV komédii by som dal 4****, normálne dám 3, čo je ale stále vysoko nad čsfd priemerom, kritika ostatných je myslím zbytočne prehnaná. ()

peiton odpad!

Botox + make-up + vojačky = najhoršia možná kombinácia.Ozaj nie som zvedavá ako sa ženy prezlečené za vojačky zosmiešňujú,ale hlavne zosmiešňujú náš rod a tým pádom svojím prihlúplim správaním degradujú postavenie vojaka.Chytá ma zlosť a škrípem zubami.Blondína z cukru,ktorá zo zač.nezvláda zdanlivo banálne úlohy má ku koncu plno síl plniť ich viac ako dosť a ešte sa stáva ospevovanou hrdinkou.Ak by stálo v popise žánru sci-fi,bola by som v hodn.benevolentnejšia.Ale čo môžeme očakávať od filmov barbíny Jessicy Simpson?! Drsnejšie od tohto pôsobí už len krátke inštruktážne video (klip) od Katy Perry - Part Of Me.Smiešne,plytké,prízemné a zbytočné. ()

Marek1991

Amerikanizmus, blbostí na druhú tam sú tiež ako vravím, veľa srandy, najviac sa mi však páčil ten nápad vojenského výcviku, či záverečná prehliadka bola pekná. Keby som mal hodnotiť Jessicu, hodnotím piatimi hviezdami, je nádherná, hrať blbú jej dokonca v tomto filme vyšlo, lebo som sa bavil, tá premena na rozumnú jej veľmi nevyšla, ale mám ju rád. Po dlhej dobe som videl hrať Stevea Guttenberga, čo som sa potešil, nevedel som si ho predstaviť doteraz v inej postave ako Mahoneyho z Policajnej akadémie, ale tu bol celkom dobrý. Ale koniec koncov tam boli hlúposti, hlúposti a ešte raz hlúposti. Nebudem to však veľmi špiniť, dalo sa s tým zabaviť. K obedu sa to dá pozrieť, ale celkovo slabota. Prepáč Jess :) - 20% ()

jafuska

docela povedená komedie, kdy se filmová star rádoby hraje na vojandu, docela vtipné,ale myslímsi, že do výcviku ženy opravdu nepatří, jeto jiný svět, tvrdý trénink a jen hodně odolný člověk může tímto projít,a pakjítdo nesmyslné války, to už nechápu vůbec. Bylo to ale příjemný film, který nenudil, ale ani nijak nenadchnul ()

S.Kok.i

Nebezpečne blonďavá je celkom sympatická jednoduchá komédia, kde sa ale pukať od smiechu asi nebudete. Je tu pár úsmevných momentov, ale vzhľadom na to ako je film ladený, som čakal, že sa aspoň raz poriadne zasmejem. No nestalo sa. Nevadí. Je to natočené veľmi jednoducho, a nejaké extra zvraty alebo inteligentné scénky od toho nečakajte. Skoro každá je trošku pritiahnutá za vlasy, a aj preto som čakal, že aspoň jedna ma prinúti sa z chuti zasmiať. Aj napriek tomu však musím priznať, že ma to bavilo. Keď to človek berie ako oddychovku a neberie to vážne (čo ani neodporúčam, lebo je tu veľa stupídností), dá sa na to úplne do pohody pozerať. Postavy si moje sympatie získali skoro hneď, či už kladné alebo záporné. Dokonca až tak, že pri pohľade na niektoré scénky som to doslova prežíval, a fandil im. Najviac si ma samozrejme získala Jessica a jej čata, ale pozadu nie je ani Vivica A. Fox, ktorá rolu nepríjemnej seržantky zahrala parádne. Koniec pre mňa, milovníka romantických filmov nemohol dopadnúť lepšie, takže aj keď som bol na vážkach, či dať 2 alebo 3 hviezdy, kvôli koncu dávam 3. ()